فصل ششم The 100: سه سوال مهم بعد از تماشای اپیزود پنجم!

پنجمین اپیزود از فصل ششم سریال The 100 بدون شک یکی از جالب ترین اپیزودهای این سریال بود، چون به ستاره خودش الیزا تیلور اجازه داد تا برای اولین بار بجای کلارک، در یک نقش کاملا متفاوت بازی کنـد. البته بخش جالب تر قضیه جایی بود که دوستان او خیلی زود متوجه رفتارش شدند و در نهایت هم که قضیه لو رفت (معلوم شد که بخوبی کلارک را می شناسند). با وجود اینکه هنوز نیمی از فصل ششم هم روی آنتن نرفته، The 100 باری دیگر به یکی از اوج های داستانی خودش رسیده و در نقطه بسیار بسیار هیجان انگیزی قرار گرفته.

وارد کردن شخصیت های The 100 به یک سرزمین کاملا جدید، به نویسندگان سریال این امکان را داد تا با دستی باز داستان فصل ششم را بنویسند، چون ما هیچ اطلاعاتی نسبت به سیاره جدید نداریم و سرزمینی کاملا ناشناخته است. زمانی که برای نخستین بار پا به این سیاره گذاشتند هیچ تصوری در موردش نداشتیم، بعد از آن خیلی زود با جنون حاصل از خورشید گرفتی و سپس ظهور مردم عادی سیاره آشنا شدیم، ناگهان پای پرایم ها به وسط کشیده شد و حالا هم متوجه شدیم که آنها شرورهای داستان هستند. اما اپیزود پنجم، پرایم ها را مستقیما در مقابل کلارک و دوستانش قرار داد، جوزفین نیز شرور بزرگ فصل محسوب می شود!

همچنین بخوانید | شبکه The CW سریال The 100 را برای فصل هفتم تمدید کرد؛

جوزفین که با بدن کلارک این طرف و آن طرف می چرخد، به میان زمینی ها نفوذ می کند تا دریابد که کدام یک از آنها خون سیاه دارند با به اصطلاح نایت بلاد (nightblood) هستند. تلاش های جوزی برای کشف این موضوع باعث ایجاد لحظات جالبی می شود. در طرف دیگر، دیوزلا و اوکتیویا همچنان در تلاش برای شکار فرزندان جبرئیل هستند، همین همکاری آنها را به هم نزدیک می کند و احتمالا خیلی زود تبدیل به دوست هایی صمیمی خواهیم شد. اما، بعد از تماشای این اپیزود چند سوال مهم در ذهن ما ایجاد شد، مثلا:

چه اتفاقی برای دست اوکتیویا افتاد؟

سریال The 100

از آنجا که دنیای دو خورشیدی خودش به اندازه کافی عجیب نیست، اپیزود پنجم ما را با پدیده ای به نام “شراره موقتی” آشنا کرد که جالب اما مرگبار بود. این شراره درست به جایی برخورد کرد که اوکتیویا و دیوزا اسیر شده بودند، دیوزا فرار کرد اما اوکتیویا مجبور شد برای زنده ماندن خودش با درون باتلاق پنهان کند. اما زمانی که دیوزا برای نجاتش آمد و او را از زیر یخ بیرون کشید، یکی از دستهای اوکتیویا انگار پیر شده بود. اما چطور ممکن است؟ قطعا اتفاقی عجیب رخ داده، البته برای او جای نگرانی ندارد چون با یک دست هم از خیلی ها قوی تر است!

همچنین بخوانید | تریلر سریال های Katy Keene و Nancy Drew محصول The CW

اکو، ریون و اِموری کجا بودند؟

The 100

با وجود اینکه طی این اپیزود اتفاق های عجیب و غریب زیادی رخ داد، احتمالا برای شما هم تعجب آور بود که چرا خبری از ریون، اکو و اموری نیست؟ خب، این سه شخصیت دوست داشتنی در این اپیزود حضور نداشتند اما علت غیبت آنها هم در خود سریال گفته شد. البته در داستان سریال بخاطر اینکه راهی برای زندگی در خارج از سپر تشعشعاتی پیدا کنند مشغول بودند، اما در دنیای واقعی احتمالا بخاطر این است که بازیگران آنها برای حضور در اپیزودهای کمتری قرارداد بسته اند. در واقع آنها همچنان بازیگران اصلی سریال باقی می مانند، اما بنابراین دلایلی مختلف (شخصی یا تعهد نسبت به یک پروژه دیگر) تصمیم گرفته اند در اپیزودهای کمتری بازی کنند. چنین اتفاقی در سریال های طولانی چندان عجیب و تعجب آور نیست.

مورفی قصد دارد تیم را دور بزند؟

فصل 6 سریال The 100

جوزفین واقعا باهوش است، او دقیقا می داند که باید چطور تیم کلارک را نابود کند؛ با مورفی. او معمولا تلاش می کند طرفی را جانب داری کند که در نهایت موجب حفظ بقای وی می شود، معمولا هم طرف خوب داستان بوده است. اما به این معنی نیست که شیطانی درون خودش نداشته باشد. او در حال حاضر تنها بک هدف دارد، اینکه هر طور شده زنده بماند و بارها هم ثابت کرده که در انجام این کار مهارتی شگفت انگیز دارد. مورفی خیلی واضح به بلامی گفت که می خواهد زنده بماند، حتی با کشف بزرگ جبرئیل که موجب جاودانگی می شود اما به مفهوم جنایت است مشکل خاصی ندارد. اما تمام این جریانات در نهایت به چه چیزی ختم خواهد شد، آیا به تیم جوزفین می پیوندد و به دوستان خود خیانت می کند؟ یا با او به ظاهر همراه می شود تا در نهایت به دوست های خودش کمک کند؟ جادوانگی یا رفاقت؟ مسئله این است!


ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید: تلگرام (@mg_Newsirاینستاگرام و توییتر

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.