پوستر فصل 6 سریال The 100 نوید یک سیاره جدید برای زندگی را می دهد؛

فصل ششم به شدت مورد انتظار مجموعه تلویزیونی The 100 صاحب یک پوستر جدید شد، این پوستر جالب نوید دنیایی کاملا تازه را می دهد که قهرمان های ما قرار است وارد آن شوند. فصل قبلی The 100 پایانی متفاوت و البته خیره کننده داشت؛ بلامی (Bob Morley) و کلارک (Eliza Taylor) وارد خواب انجمادی شدند. بعد از بیدار شدن از خواب، هر دو متوجه گشتند که مانتی و هارپر تصمیم گرفتند بیدار بمانند تا به حفظ بقای دوستان خود و رسیدنشان به مقصد کمک کنند. در پایانِ پایان هم کلارک و بلامی در مقابل خانه جدید خود قرار گرفتند، یک سیـاره تازه یافت شده که هیچ اطلاعاتی در موردش ندارند!!

آقای جیسون روتنبرگ سریال The 100 را بر پایه یک مجموعه رمان به قلم کاس مورگان ساخته است، نسخه کتابی نیز روایتگر داستان گروهی ۱۰۰ نفره — بیشتر نوجوان های خلافکار — است که از یک ایستگاه فضایی به زمین فرستاده می شوند، زمینی که ۹۷ سال قبل رستاخیز را به لطف جنگ اتمی ابرقدرت های جهان تجربه کرد. The 100 در ابتدا بیشتر بر روی طرز فکرهای متفاوت موجود در بین اعضای گروهی که آخرین انسان های زنده جهان هستند می چرخید، و همچنین خطراتی که با بازگشت به زمین با آنها روبرو می شوند. امـا فصل پنجم بدون شک خاص ترین فصل سریال بود، نخست که با یک پرش زمانی ۶ ساله روبرو شدیم و سپس هم شاهد ورود چنین شخصیت جدید به داستان بودیم.

همچنین بخوانید | چه انتظاری از فصل ششم سریال The 100 داریم؟

جیسون روتنبرگ بعد از پایان پخش فصل پنجم در مصاحبه با TV Line گفته بود “از آنجا که ما وارد این دنیای جدید شده ایم، من می خواهم که این یک کتاب تازه باشد…” جالب اینجاست که The 100 بعد ار سفر ۱۲۵ ساله کلارک و دوستانش به سمت خانه جدید، دیگر رسما از داستان نسخه کتابی پیشی گرفته است، پس فصل جدید حاوی حوادثی کاملا تازه و غیرمنتظره خواهد بود. بدون شک در فصل ششم شاهد حضور شخصیت هایی جدید، وقوع اتفاق هایی غافلگیرکننده و در کل یک خط داستانی خاص و شگفت انگیز خواهیم بود. این هم اولین نشانه [مثل همیشه کلارک در مرکز توجه قرار دارد]:

The 100

بدون هیچ شکی می توانیم ادعا کنیم که The 100 مورد انتظارترین سریال The CW طی سال ۲۰۱۹ است، پخش فصل ششم این سریال حدود یک ماه دیگر آغاز می شود و بعید نیست که آخرین فصل آن باشد. آینده The 100 کاملا به میزان استقبال مخاطبین The CW و همچنین تصمیم رئسای این شبکه بستگی دارد. اما فعلا بهتر است تمرکز خودمان را بر روی همین فصل قرار دهیم که حالا صاحب یک پوستر هم شده است، پس در حال حاضر باید منتظر انتشار خلاصه داستان و اولین تریلر رسمی فصل ششم The 100 باشیم.

همچنین بخوانید | شبکه The CW تاریخ شروع پخش فصل پایانی iZombie و Jane the Virgin را اعلام کرد

شبکه The CW بطور رسمی تایید کرده که نخستین اپیزود از فصل ششم The 100 قرار است در تاریخ ۳۰ آوریل ۲۰۱۹ (مصادف با سه شنبه ۱۰ اردیبهشت ۹۸) روی آنتن برود.


منبع: The CW

ما را در تلگرام دنبال کنید: @mg_Newsir

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.