تاریخ پخش فصل چهارم سریال 12 Monkeys (دوازده میمون) اعلام شد

فصل پایانی سریال ۱۲ Monkeys شبکه SYFY یک تاریخ انتشار دارد و تیزر تریلر جدید، فاش می کند که فصل چهارم سریال قرار است یک رویداد چهار هفته ای باشد. بواسطه این رویداد، یازده اپیزود پایانی طی یک ماه روی آنتن می رود و به دست طرفداران می رسد، اپیزود پایانی فصل نیز در دو ساعت، یک بار و برای همیشه به داستان ۱۲ میمون پایان می دهد. چهار فصل واقعا یک داستان طولانی برای هر سریالی محسوب می شود، مخصوصا برای ۱۲ Monkeys واقعا طولانی به نظر می رسد چون داستان پیچیده ای دارد و در آن بطور همزمان شاهد روایت داستان هایی در خط های زمانی متفاوت هستیم — البته ساخت چنین سریال هایی واقعا سخت است. حال قرار است همانطور که انتظار می رفت بزودی شاهد پایان یافتن این سریال تماشایی و هیجان انگیز باشیم.

اکنون فصل چهارم ۱۲ Monkeys بطور رسمی در راه است، و SYFY با انتشار یک اطلاعیه به ما اطلاعات تازه ای از فصل پایانی داده است؛ در اصل بعنوان یک داستان چهار بخشی در نظر گرفته شده بود، در فصل چهارم جیمز کول و دکتر کاساندرا ریلی وارد یک جستجوی حماسی می شوند، به سفر در زمان ادامه می دهند و به گذشته ای می روند که تاکنون نرفته اند. طبق اطلاعات منتشر شده از داستان، تنها امید آنها یک سلاح است که می تواند شاهد را برای همیشه متوقف کند. اما خیلی زود معلوم می شود که برای پیروزی در نبرد نهایی و نجات زمان، آن مجبور هستند فداکاری نهایی را انجام دهند. با این حساب نباید انتظار یک پایان خوب را داشته باشیم، البته برای دنیا خوب خواهد بود ولی برای شخصیت های اصلی خیر.

پخش فصل پایانی ۱۲ Monkeys از جمعه، ۱۵ ژوئن سال جاری مصادف با جمعه ۲۵ خرداد ماه در شبکه SYFY آغاز می شود، بنابراین اگر فصل های قبلی این سریال را ندیده اید حتما وقتی برای تماشای آن بگذارید، اگر هم دیده اید، پیشنهاد می شود که فصل سوم را حتما یک بار دیگر تماشا کنید؛

همچنین بخوانید: فیلم The Hitman’s Bodyguard (بادیگارد مزدور) صاحب یک ادامه شد

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

you're currently offline