تیزر تریلر و پوستر جدید فصل چهارم 12 Monkeys منتشر شد

یک تیزر تریلر و پوستر جدید برای فصل چهارم سریال سفر در زمانی ۱۲ Monkeys (دوازده میمون)، محصول شبکه Syfy، منتشر شد که بواسطه آنها می توانیم نگاهی اجمالی به فصل پایانی سریال داشته باشیم. فصل چهارم قرار است طی چهار هفته روی آنتن برود، این فصل در ۱۱ اپیزود ساخته شده و پخش آن حدود یک ماه طول می کشد. اپیزود پایانی سریال نیز دو ساعته خواهـد بود.

این روش پخش شاید نامعقول به نظر برسد — انگار که Syfy برای پخش سریال عجله دارد!! — اما کسانی که ۱۲ میمون را دنبال کرده اند و فصل سوم را دیده اند، چندان هم با این روش غیرعادی غریبه نیستند. تمام ۱۰ اپیزود فصل سوم طی سه روز در ماه مِی روی آنتن رفت، نخست هم با پخش چهار اپیزود در روز جمعه شروع شد. این مدل پخش سریال واقعا غافلگیرکننده بود اما به نفع طرفداران تمام شد چون خیلی زود توانستند سریال مورد علاقه خودشان را تماشا کنند.

حال یک تیزر جالب تازه منتشر برای فصل چهارم سریال این نوید را به طرفداران می دهد که پایان نزدیک است، و به واسطه آن می توانیم نگاهی اجمالی به جنگل سرخ (Red Forest)، شاهد (Witness) و تایتان (Titan) داشته باشیم. این تیزر همچنین با صحنه ای به پایان می رسد که در واقع نوید یک اتفاق بد را می دهد. تیزر تریلر جدید:

همچنین بخوانید: سریال Gotham برای فصل پنجم تمدید شد؛ فصل پایانی خواهد بود

در کنار تیزر، آقای Terry Matalas شورانر سریال ۱۲ Monkeys — که همواره یک منبع خوب برای بدست آوردن اخبار پیرامون این سریال بوده است — در صفحه توییتر خودش از پوستر جدید فصل چهارم رونمایی کرد که خیلی جالب و تماشایی است. این هم پوستر:

فصل 4 دوازده میمون

پخش فصل پایانی ۱۲ Monkeys از جمعه، ۱۵ ژوئن سال جاری مصادف با جمعه ۲۵ خرداد ماه در شبکه SYFY آغاز می شود، بنابراین اگر فصل های قبلی این سریال را ندیده اید حتما وقتی برای تماشای آن بگذارید، اگر هم دیده اید، پیشنهاد می شود که فصل سوم را حتما یک بار دیگر تماشا کنید؛

منبع: توییتر

ما را در تلگرام دنبال کنید: @mg_Newsir

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

you're currently offline