ﮐﺮﺳﯽ ﮐﻠﻤﻮﻧﺲ به فیلم بازسازی Zorro (زورو) پیوست

طبق تازه ترین گزارش های منتشر شده، بازیگر اصلی فیلم سینمایی Flashpoint (فلش پوینت) خانم ﮐﺮﺳﯽ ﮐﻠﻤﻮﻧﺲ به طور رسمی برای حضور در بازسازی سینمایی Zorro قرارداد بسته است، این فیلم بطور رسمی با عنوان Z شناخته می شود. آخرین مرتبه ای که این شورشی سیاه پوش را در سینماها مشاهده کردیم، ﺁﻧﺘﻮﻧﯿﻮ ﺑﺎﻧﺪﺭﺍﺱ لباس آن را جلوی دوربین پوشیده بود و ماسک زورو را بر صورت خودش زده بود. او در سال ۱۹۹۸ با فیلم The Mask of Zorro (نقاب زورو) نقش این شخصیت را به تصویر کشید و سپس در سال ۲۰۰۵ در ادامه آن که The Legend of Zorro (افسانه زورو) نام دارد باری دیگر بعنوان زورو ظاهـر شد. بعد از آن نیز دیگری خبری از زورو بر روی صفحه سینماهای جهـان نشد؛

حال سال هاست که می شنویم قرار است یک فیلم جدید برای این قهرمان جنجالی و بی باک ساخته شود. در سال ۲۰۱۲ توسعه دو پروژه زورو مختلف آغـاز شد، که یکی از آن ها سریالی بود برای شبکه USA Network و همچنین یک بازسازی مدرن از این قهرمان شمشیرزن که او را با نام Zorro Reborn (تولد دوباره زورو) میشناختیـم، اما پرونده هر دو پروژه بسته شد. بعد از آن افراد مختلفی برای ساخت فیلم جدید تلاش کردند، تا اینکه ﻓﯿﻠﻢنامه نویس فیلم سینمایی جاذبه، آقای Jonás Cuarón در ماه فوریه ۲۰۱۶ برای کارگردانی یک فیلم بازسازی زورو قرارداد بست، و ﮔﺎﺋﻞ ﮔﺎﺭﺳﯿﺎ ﺑﺮﻧﺎﻝ (ﻣﻮﺗﺴﺎﺭﺕ ﺩﺭ ﺟﻨﮕﻞ) را برای حضور در آن بعنوان بازیگر اصلی انتخاب کرد، اکنون این طور به نظر می رسد که دان دیگو د لا وگا معروف به زورو قرار است خیلی زود به روی پرده نقره ای بازگردد.

با اینکه دو سال از زمانی که ﺑﺮﻧﺎﻝ بعنوان ستاره فیلم انتخاب شده گذشته است، نهایتا اینطور به نظر می رسد که خود Cuarón بر روی کـار آمده است. حـال طبق گزارش وبسایت Variety، ﮐﺮﺳﯽ ﮐﻠﻤﻮﻧﺲ که او را بیشتر به خـاطر حضور در فیلم سینمایی Dope محصول سال ۲۰۱۵ میشناسیم، برای حضور در فیلم سینمایی Z قرارداد بسته است. ما در مورد نقشی که قرار است ایفا کند چیزی نمی دانیم، اما گزارش تازه منتشر شده تایید می کند که وقایع فیلم در آینده ای نزدیک به وقوع خواهد پیوست. اینطور گفته شده که زوروی جدید تفاوت های زیادی با زورویی که طرفداران می شناسند خواهـد داشت.

خانم ﮐﻠﻤﻮﻧﺲ بعد از اینکه بواسطه فیلم Dope شناخته شد، در سریال Transparent شبکه Amazon، فیلم Neighbors 2: Sorority Rising (ﻫﻤﺴﺎﯾﻪﻫﺎ ۲ : ﺍﻧﺠﻤﻦ ﺧﻮﺍﻫﺮﯼ ﺑﺮﻣﯽﺧﯿﺰﺩ ) و بازسازی Flatliners (ﻣﺮﮒﺑﺎﺯﺍﻥ) دیده شد، البته ما او را بیشتر بخاطر نقشی که در دنیای سینمایی ﺩﯼﺳﯽ (DCEU) دارد می شناسیم، با اینکه هنوز بطور رسمی پا به این دنیای سینمایی نگذاشته است — نقش آیریس وست معشوقه فلش. او مدت ها قبل، در اواسط سال ۲۰۱۶ برای ایفای نقش آیریس انتخـاب شد، و انتظار می رفت که در فیلم پاییزی Justice League معرفی شود، اما صحنه حضور او از نسخه نهایی فیلم حذف شد. مدتی بعد شنیدیم که وارنر بروس قصد داشته بازیگر نقش آیریس را عوض کند، اما هنوز این شایعه مهـر تایید یا تکذیب نخورده است. حال طبق آخرین شنیده ها فیلم انفرادی فلش، قرار است مانند بازسازی Zorro بزودی وارد مراحل توسعه خودش شود، اما نمی دانیم که حضور ﮐﺮﺳﯽ ﮐﻠﻤﻮﻧﺲ در Z چه نقشی بـر روی نقشش در Flashpoint خواهـد داشت؛ باید صبر کنیم و خودمان ببینیم.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.