جشن ده سالگی دنیای سینمایی مارول با چند پوستر فوق العاده

با توجه به اینکه ده سال از آغاز فرمانروایی دنیای سینمایی مارول (MCU) گذشته، مارول استودیوز به این مناسبت اقدام به انتشار یک سری پوستر جالب و تماشایی کرده است. در حالی که نوزدهمین فیلم دنیای سینمایی مارول، Avengers: Infinity War (ﺍﻧﺘﻘﺎﻡﺟﻮﯾﺎﻥ: ﺟﻨﮓ ﺍﺑﺪﯾﺖ) به کارگردانی جو و آنتونی روسو قرار است چهارم مه ۲۰۱۸ (مصادف با ۱۴ اردیبهشت ۹۷) پا به گیشه بگذارد، بزرگترین فرانچایز سینمایی جهان دلیل دیگری دارد تا در دوم مه هم جشن بگیرد. ۲ ماه مه روزی است که فیلم Iron Man (مرد آهنی) به کارگردانی ﺟﺎﻥ ﻓﺎﻭﺭﻭ پا به گیشه گذاشت و استارت موتور MCU را زد؛ با این حساب مارول استودیوز در سال ۲۰۱۸ پشت به پشت هم فرصت های مختلفی برای جشن گرفتن دارد. حال در پوسترهای جدید می توانیم تعدادی از شخصیت های مشهور مارولی، و بزرگ ترین بازیگران هالیوودی پشت آنها را مشاهده کنیم.

یکی از کاربران وبسایت Reddit که realityavengers نام دارد، تعدادی کاراکتر پوستر منتشر کرده که در آنها می توانیم ﺍﻧﺘﻘﺎﻡﺟﻮﯾﺎﻥ و دیگر شخصیت های دنیای سینمایی مارول را مشاهده کنیم. مرد آهنی (با نقش آفرینی Robert Downey Jr.) را با ظاهری جدید مشاهده می کنیم، در کنار کاپیتان آمریکا (Chris Evans) که دوباره سپرش را برداشته است، و ثور (Chris Hemsworth) را نیز با موهای کوتاه و بدون چکش قدرتمندش می بینیم. در این میان می توانیم نگاهی دقیق تر به گروت (با صدای Vin Diesel)، جادوگر سرخ (Elizabeth Olsen) و البته بیوه سیاه (Scarlett Johansson) با رنگ موی جدیدش داشته باشیم. در کنار این قهرمان ها پلنگ سیاه (با نقش آفرینی Chadwick Boseman) هم دیده می شود؛ شخصیتی که اکنون فیلم انفرادی او، Black Panther روی پرده است و به موفقیت های بی سابقه ای هم دست یافته.

در صورتی که نسخه ای دیگر یا رسمی این پوسترها منتشر شود در اختیارتان قرار خواهیم داد. در حال حاضر معلوم نیست که دیگر کدام یک از شخصیت های مارولی صاحب پوستر شوند و باید صبر کنیم و بیینیم که مارول چه برنامه ای دارد. از آنجا که شخصیت هایی مثل مرد عنکبوتی، استار-لرد و دکتر استرنج در این پوسترها حضور ندارند، ممکن است بزودی شاهد انتشار پوسترهای آنها هم باشیم. البته تعداد شخصیت های مارولی خیلی بیشتر هستند و هر کدام از آنها ممکن است صاحب پوستری برای خودشان شوند.

دنیای سینمایی مارول

اکنون ده سال از ظهور دنیای سینمایی مارول گذشته و مدت کوتاهی تا پایان فاز سوم این دنیای سینمایی پرطرفدار و بزرگ مانده است. سال آینده ما با شخصیتی به نام کاپیتان مارول (با نقش آفرینی Brie Larson) آشنا می شویم، و سپس Avengers 4 از راه می رسد و پرونده فاز سوم را برای همیشه می بندد. گفته شده که در فاز چهارم شاهد اکران بیشتر از بیست فیلم خواهیم بود، فاز چهارم از نیمه دوم سال ۲۰۱۹ استارت می خورد و مرد عنکبوتی با دومین فیلم انفرادی خودش قرار است موتور فاز جدید را روشن کند؛

دنیای سینمایی مارول

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

you're currently offline