ﭘﺮﺑﯿﻨﻨﺪﻩ ﺗﺮﯾﻦ سریال های سال 2018

باید اعتراف کنیم که ۲۰۱۸ سالی شگفت انگیز برای تلویزیون بوده، سالی که مجموعه های تلویزیونی قدیمی و جدید زیادی مورد توجه قرار گرفتند، و البته طی همین سال شاهد پایان یافتن [و البته ظهور] سریالهای پرطرفدار زیادی بوده ایم. حال چون فقط یک روز تا شروع ۲۰۱۹ باقی مانده، قصد داریم نیم نگاهی داشته باشیم به ﭘﺮﺑﯿﻨﻨﺪﻩ ﺗﺮﯾﻦ سریال های ۲۰۱۸ تا ببینیم موفق های سال کدام بوده اند. ما امسال را با تماشای فصل جدید سریال هایی مثل The Handmaid’s Tale و Atlanta گذراندیم، با سریال های The Good Place و Big Mouth کلی خندیدیم و تازه واردهایی مثل Sharp Objects و The Haunting of Hill House را با دقت بیشتری تماشا کردیم تا از خوب یا بد بودن آنها مطمئن شویم.

باید اشاره کنیم که هیچکدام از سریال های سرویس های استریمی مثل Netflix و Hulu یا Amazon Prime جایی در این گزارش ندارنـد و فقط سریال هایی که روی آنتن شبکه تلویزیونی سنتی رفته اند را مد نظر قرار داده ایم. البته باید یک مورد را در نظر داشته باشید، اینکه سریال محبوب شمـا به احتمال قوی در این لیست حضور ندارد، پس زیاد ناراحت نشوید.

خب، سریال کمدی ROSEANNE محصول شبکه ABC با ۱۹,۹۶۰,۰۰۰ بیننده، پربیننده ترین سریال سال ۲۰۱۸ میلادی بوده است؛ این سریال بازآفرینی از لحظه ورود مورد توجه زیاد مخاطبین شبکه قرار گرفت و توانست تبدیل به یکی از موفق ترین نمایش های ABC شود. اپیزود اول فصل دهم Roseanne با ۲۷٫۳ میلیون بیننده واقعا مثل یک بمب تلویزیونی بود، سپس چند روز بعد هم شاهد تمدید سریال برای فصل یازدهم بودیم. البته متاسفانـه چند ماه بعد خبر لغو شدن سریال باعث ناراحتی طرفداران شد.

همچنین بخوانید | سریال The Big Bang Theory در سال ۲۰۱۹ بعد از ۱۲ فصل به پایان می رسد!

جایگاه دوم به SUNDAY NIGHT FOOTBALL محصول شبکه NBC با ۱۹,۵۶۰,۰۰۰ بیننده تعلق دارد؛ این برنامه فوتبالی مثل همیشه پربینده و موفق است و خواهد بود، چون سریال ها به پایان می رسند اما برای فوتبال پایانی وجود ندارد. THE BIG BANG THEORY محصول شبکه CBS با ۱۸,۳۳۰,۰۰۰ بیننده، سومین سریال پربیننده سال بوده است؛ تاکنون دوازده فصل از این سریال کمدی روی آنتن رفته و با وجود اینکه همواره از موفق ترین های سال بوده، قرار نیست فصل سیزدهم آن ساخته شود. بد نیست اشاره کنیم اپیزود آغازین فصل جدید ۱۳ میلیون بیننده داشته، متوسط تعداد تماشاگران این فصل هم ۱۸٫۳ میلیون نفر بوده است.

This is Us

سریال NCIS محصول شبکه CBS با ۱۶,۷۲۴,۰۰۰ بیننده جایگاه چهارم این لیست را در اختیار دارد؛ اکنون شانزدهیم فصل از این سریال روی آنتن می رود، NCIS سال گذشته با کاهش بیننده روبرو شد اما حالا ظاهرا دوباره خودش را بالا کشیده است. بد نیست اشاره کنیم که از NCIS بعنوان پربیننده ترین سریال درام شبکه NBC یاد می شود. درام THIS IS US (ظاهرا بعضی ها این سریال را “این آمریکاست” معنی می کنند!!) محصول NBC با ۱۶,۵۹۴,۰۰۰ بیننده نیز پنجمین سریال پربیننده ۲۰۱۸ می باشد؛ کسانی که دوست دارند گریه کنند، بطور قطع سریال This Is Us را همیشه دنبال می کنند. باید اشاره کنیم که بزودی پخش نیمه دوم فصل سوم این سریال آغاز می شود.

جایگاه ششم در اختیار YOUNG SHELDON محصول شبکه CBS قرار دارد، با ۱۵,۶۶۸,۰۰۰ بیننده؛ شخصیت اصلی سریال ﭘﯿﺶدرآمدی Big Bang Theory شاید یک بچه باشد، اما وقتی روی آنتن می رود میلیون ها نفر را پای تلویزیون میخکوب می کند. متوسط تعداد بینندگان این سریال طی سال ۲۰۱۸ بیشتر از ۱۵ میلیون نفر بوده که عدد خوبی محسوب می شود. MANIFEST تازه وارد محصول NBC با ۱۴,۶۲۲,۰۰۰ بیننده، هفتمین سریال پربیننده ۲۰۱۸ بوده است؛ این سریال علمی-تخیلی که شباهت زیادی به نمایش به یادماندنی Lost دارد، توانسته نظر مخاطبین NBC را به سمت خودش جذب کند. پخش فصل نخست Manifest هنوز به پایان نرسیده و منتظر تمدید آن برای فصل دوم هستیم.

همچنین بخوانید | ﻓﯿﻠﻢبرداری فصل ششم Agents Of Shield به پایان رسید

در جایگاه هشتم THE GOOD DOCTOR محصول ABC قرار دارد، با ۱۴,۵۱۷,۰۰۰ بیننده؛ سریال های موفقی مثل ER یا Grey’s Anatomy به ما ثابت کرده اند که مردم علاقه خاصی به درام های پزشکی دارند، به همین دلیل هر کدام از اپیزودهای The Good Doctor با ۱۴٫۵ بیننده همراه شده اند. ما انتظار داریم که این سریال [که برای تولید آن از یک سریال کره ای الهام گرفته اند] برای فصل سوم تمدید شود. AMERICA’S GOT TALENT محصول شبکه NBC با ۱۴,۲۷۳,۰۰۰ بیننده، نهمین نمایش پربیننده سال بوده است؛ این نمایش در ایران هم طرفداران زیادی دارد، هر چند ما جزو بینندگان آن محسوب نمی شویم!

شلدون جوان

و اما، BULL محصول CBS با ۱۳,۵۱۱,۰۰۰ بیننده، دهمین سریال پربیننده ۲۰۱۸ بوده؛ هر کدام از اپیزودهای سریال درام Bull حدود ۱۳٫۵ میلیون بیننده داشته و بطور قطع از موفق ترین نمایش های شبکه CBS می باشد. این سریال هنوز برای فصل چهارم تمدید نشده و احتمال لغو شدن آن وجود دارد.


ما را در تلگرام دنبال کنید: @mg_Newsir

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.