فیلم 24 Jump Street اکنون در حال توسعه است؛ طبق اظهارات فیل لرد

فیل لرد یکی از کارگردان های فیلم های ۲۱ و ۲۲ Jump Street می گویـد که ۲۴ Jump Street (بجای ۲۳ Jump Street) در حال توسعه است؛ آقای لرد و همکار قدیمی وی کریس میلر با تولید فیلم هایی به شهرت رسیدند که در ابتدا تصور می شد ایده بدی هستند اما در نهایت فیلم های موفقی از آب درآمدند، البته قضیه کارگردانی Solo: A Star Wars Story را در نظر نمیگیریم. شروع این جریان در سال ۲۰۱۲ و با فیلم کمدی-اکشن ۲۱ Jump Street بود، که بر پایه یک سریال دهه هشتادی به همین نام ساخته شد و روایت گر داستان دو افسر پلیس (با بازی جونا هیل و چنینگ تیتوم) بود که به طور مخفی وارد دبیرستانی برای دستگیری یک باند مواد مخدر می‌شوند.

بعد از اینکه ۲۱ Jump Street تبدیل به یک موفقیت شد و نقدهای خوبی را دریافت نمود، سونی خیلی زود به ساخت ادامه آن ۲۲ Jump Street (محصول ۲۰۱۴) چراغ سبز نشان داد که مورد تحسین منتقدین قرار گرفت و در گیشه هم بیشتر از فیلم نخست فروخت. بعد از آن استودیو به دنبال راهی بوده تا فرانچایز را ادامه دهد، حتی در یک نقطه قصد داشتند شرایط را برای ﮐﺮﺍﺱﺍُﻭﺭ با Men in Black فراهم کنند. امـا حالا سونی در تلاش است تا یک ادامه برای این فیلم بسازد، در کنـار یک ﺍﺳﭙﯿﻦﺁف با نقش آفرینی تیفانی هدیش و نورا لوم. البته طبق اظهارات لرد قسمت سوم قرار نیست ۲۳ Jump Street نام داشته باشد.

همچنین بخوانید | ادگار رایت نگارش ﻓﯿﻠﻢﻧﺎﻣﻪی Baby Driver 2 را به پایان رساند؛

طی مصاحبه با We Live Entertainment در یک پرسش و پاسخ (Q&A) برای انیمیشن سینمایی The LEGO Movie 2: The Second Part (که لرد و میلر آنرا نوشته اند)، آقای لرد فاش نمود که مشغول کار بر روی ۲۴ Jump Street هستنـد. وقتی از او خواستند تا واضح تر صحبت کنـد، لرد گفت که “ما ۲۳ Jump Street را محفوظ نگه داشته ایم.” که چندان هم شفاف سازی نبود و بیشتر قضیه را پیچیده تر کرد!

فیلم 24 jump Street

از آنجا کـه لرد و میلر معمولا طبق قواعـد عمل نمی کنند، می توانیم انتظار داشته باشیم که مشغول کار بر روی دو قسمت بعـدی Jump Street هستند، البته از صحبت های لرد چنین برداشتی داریم. دو فیلم قبلی سری پر از جوک های جالب و باحال بود که در نتیجه باعث شد Jump Street تبدیل به یک سری فیلم موفق و پرطرفدار شود. حال، انتظار می رفت که ۲۴ Jump Street چهارمین فیلم مجموعه باشد اما ظاهرا سومین فیلم است که بطور قطع جالب و تماشایی تر از دو عنوان قبلی خواهد بود.

همچنین بخوانید | لیست ﭘﺮﺑﯿﻨﻨﺪﻩ ﺗﺮﯾﻦ تریلرهای تاریخ طی ۲۴ ساعت نخست انتشار (تا امروز)

بنابراین ۲۴ Jump Street فیلم بعدی فرانچایز Jump Street است، ولی هنوز اطلاعات دقیقی از داستان یا بازیگران حاضر در آن نداریم. و البته نمیدانیم چه برنامه ای برای ۲۳ Jump Street دارند، ولی خیلی زود معلوم می شود.


منبع: We Live Entertainment

ما را در تلگرام دنبال کنید: @mg_Newsir

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.