اولین تصویر از فیلم جاسوسی 355 نوید یک تیم تمام خانم را می دهد!

ﺟﺴﯿﮑﺎ ﭼﺴﺘﯿﻦ تیم خودش را در اولین تصویر منتشر شده از فیلم مهیج-جاسوسی ۳۵۵ گرد هم آورده است، تمام شخصیت های اصلی این فیلم خانم هستند. این فیلم بر پایه ایده ای از سوی خود ﭼﺴﺘﯿﻦ ساخته می شود، این خانم بازیگر ایده خودش را به دستان نویسنده/ﺗﻬﯿﻪﮐﻨﻨﺪﻩ فیلم های مردان ایکس، ﺳﯿﻤﻮﻥ ﮐﯿﻨﺒﺮﮒ سپرده تا آن را کـارگردانی کند. ﺗﺮﯾﺴﺎ ﺭﺑﮏ (Smash) نیز نویسنده ﻓﯿﻠﻢنامه ۳۵۵ است؛ باید اشاره کنیم که این فیلم عنوان خودش را از اسم رمز یک جاسوس مونث واقعی در جنگ استقلال آمریکا گرفته است.

فیلم سینمایی ۳۵۵ شباهت زیادی به عنوانی مثل Mission: Impossible (ماموریت غیرممکن)، Charlie’s Angels (فرشتگان چارلی) و دیگر فیلم های این ژانر خواهد داشت، در واقع این فیلم طراحی شده تا تبدیل به فرانچایزی شود که هم خوب می فروشد و هم مورد تحسین منتقدین قرار می گیرد. ﮐﯿﻨﺒﺮﮒ و ﭼﺴﺘﯿﻦ با همدیگر تعدادی بازیگر سطح بالای بین المللی را برای ایفای نقش در این فیلم انتخاب کرده اند، از جمله ﻣﺎﺭﯾﻮﻥ ﮐﻮﺗﯿﺎﺭ (ﺷﻮﺍﻟﯿﻪ ﺗﺎﺭﯾﮑﯽ ﺑﺮﻣﯽﺧﯿﺰﺩ، متفقین)، ﭘﻨﻪﻟﻮﭘﻪ ﮐﺮﻭﺯ (ﺩﺯﺩﺍﻥ ﺩﺭﯾﺎﯾﯽ ﮐﺎﺭﺍﺋﯿﺐ: ﺳﻮﺍﺭ ﺑﺮ ﺍﻣﻮﺍﺝ ﻧﺎﺷﻨﺎﺧﺘﻪ)، ﻓﻦ ﺑﯿﻨﮓﺑﯿﻨﮓ (مردان ایکس: روزهای گذشته آینده) و ﻟﻮﭘﯿﺘﺎ ﻧﯿﻮﻧﮕﻮ (جنگ ستارگان: اپیزود ۸ و پلنگ سیاه)، سپس ۳۵۵ را به فستیوال Cannes Film امسال آوردند. و حالا فیلم قرار است واقعا ساخته شود و این خبر نیز کاملا رسمی است.

بر پایه اطلاعات منتشر شده توسط ﺭﺑﮑﺎ ﮐﯿﮕﻦ نویسنده سایت Vanity Fair، خود ﭼﺴﺘﯿﻦ در ارائه فیلم ۳۵۵ طی فستیوال صحبت کرده و گفته که ایده ساخت این فیلم سال گذشته در فستیوال Cannes به ذهنش رسیده — به خاطر اینکه خانم ها معمولا بازیگران اصلی فیلم های اکشن نیستند. فیلمنانه ۳۵۵ هنوز آماده نشده، اما با چند کمپانی برای عرضه فیلم قرارداد بسته اند. حال اولین تصویر از بازیگران فیلم ۳۵۵ توسط یکی از ستارگان فیلم، ﻟﻮﭘﯿﺘﺎ ﻧﯿﻮﻧﮕﻮ در توییتر منتشر شده که اکنون می توانید آن را مشاهده کنید:

همچنین بخوانید: اولین تریلر رسمی فیلم ریبوت The Predator منتشر شد

فیلم سینمایی 355

فیلم سینمایی ۳۵۵ درباره چندین مامور مخفی خانم است که باید با همدیگر کار کنند تا یک سازمان جنایی شرور نتواند یک سلاح مرگبار را به دست آورد و از آن استفاده کند. همانطور که گفته شد ﮐﯿﻨﺒﺮﮒ این فیلم را کارگردانی می کند و ﭼﺴﺘﯿﻦ یکی از ستاره های اصلی آن است. این دو قبلا هم سابقه همکاری با هم داشته اند که البته ما هنوز موفق به تماشای آن نشده ایم؛ فیلم سینمایی X-Men: Dark Phoenix (مردان ایکس: ققنوس سیاه) که اکنون در مرحله ریشات است و سال آینده میلادی به دست طرفداران می رسد. ما انتظار داریم کـه فیلم ۳۵۵ خیلی زود پروسه پیش-تولید را طی کند و رسما پا به فاز تولید بگذارد تا در سال ۲۰۱۹ یا نهایتا ۲۰۲۰ موفق به تماشای آن شویم. اطلاعات بشتر بزودی….

منبع: تویتتر

ما را در تلگرام دنبال کنید: @mg_Newsir

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.