نتفلیکس می گوید بیشتر از 45 میلیون نفر فیلم Bird Box را طی هفته نخست انتشار تماشا کرده اند!

ظاهرا فیلم علمی-تخیلی ترسناک Bird Box که بتازگی به جمع فیلم های سرویس استریم Netflix اضافه شده، طی هفته نخست انتشار بیشتر از ۴۵ میلیون بیننده داشته است؛ این فیلم مهیج پسارستاخیزی هفته گذشته منتشر شد و از لحظه انتشار تبدیل به موضوع مهم بسیاری از بحث های سینمایی شد، و حالا Netflix خبر از موفقیت تجاری آن داده است.

فیلمساز دانمارکی خانم سوزان بیر (در یک دنیای بهتر) فیلم بلند Bird Box را بر پایه یک رمان با نامی مشابه نوشته جاش ملرمن کارگردانی کرده است. از ستارگان اصلی این فیلم می توانیم به ﺳﺎﻧﺪﺭﺍ ﺑﻮﻻﮎ، ﺳﺎﺭﺍ ﭘﻠﺴﻮﻥ (داستان ترسناک آمریکایی)، و Trevante Rhodes اشاره کنیم. در خلاصه داستان فیلم Bird Box آمده است که “پنج سال بعد از ظهور یک موجود بدشگون که بسیاری از مردم جامعه را مجبور به خودکشی می کند، یک مادر و دو فرزندش بدون در نظر گرفتن خطرات جانی تصمیم می گیرند تا خودشان را به یک مکان امن برسانند…” این فیلم بر روی موجوداتی بیگانه تمرکز دارد که بسیاری از مردم جامعه را مجبور به خودکشی کرده اند. هر کسی که این موجودات را ببیند، سرنوشتش چیزی بجز مرگ نیست. حال در این میان زنی به نام مالوری، قصد دارد خودش و دو فرزندش را نجات دهد به همین دلیل از پارچه ای بر روی صورت خودشان استفاده می کنند تا چشمشان به این موجودات نیافتد.

همچنین بخوانید | فیلم و سریالهای جدید Chronicles of Narnia توسط نتفلیکس در حال توسعه هستند

نتفلیکس که معمولا آماری از بازدید فیلم و سریال های خودش منتشر نمی کند، این بار اعلام کرده فیلم Bird Box رکورد تعداد بینندگان را شکسته است. نتفلیکس به واسطه انتشار یک توییت فاش کرد که بیشتر از ۴۵ میلیون نفر تاکنون این فیلم را تماشا کرده اند، طی یک هفته گذشته. Bird Box با نقدهای چندان خوبی روبرو نشد اما ظاهرا مردم همچنان علاقه خاصی به فیلم های علمی-تخیلی دارند، بدون در نظر گـرفتن نظر منتقدین.

Birds box

از زمانی که Bird Box منتشر شد، با فیلم ترسناک علمی-تخیلی A Quiet Place (یک مکان آرام) به کارگردانی جان کرازینسکی مورد مقایسه قرار گرفت. در این فیلم هم جهان با تهاجم بیگانگان روبرو شده بود، با این تفاوت که مردم برای زنده ماندن باید بدون ایجاد کوچک ترین صدایی زندگی میکردند — در Bird Box مردم باید بیخیال دیدن شوند. جالب اینجاست که A Quiet Place هم از عناوین موفق سال بوده و با استقبال گرم مردم روبرو شد، بطوری که قرار است قسمت دوم آن ساخته شود.

همچنین بخوانید | تاریخ شروع اکران A Quiet Place 2 (مکان آرام) اعلام شد

حال، با توجه به موفقیت هایی که فیلم Bird Box کسب کرده، پیشنهاد می کنیم وقت خودتان را برای تماشا آن خالی کنید… چون واقعا ارزش دارد.


ما را در تلگرام دنبال کنید: @mg_Newsir

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.