فاز تولید A Quiet Place 2 بطور رسمی آغاز شد؛

فاز تولید فیلم ترسناک A Quiet Place 2 (مکان آرام) بطور رسمی آغاز شده است؛ قسمت اول در سال ۲۰۱۸ روی پرده رفت، این فیلم نقدهای خیلی خوبی را دریافت کرد و تبدیل به یک عنوان سودآور شد. جان کرازینسکی نویسنده و کارگردان این فیلم بود، A Quiet Place داستان یک خانواده را روایت می کرد که در تلاش بودند تا درون دنیایی که مورد تهاجم موجوداتی مرگبار قرار گرفته زنده بمانند. این هیولاها نسبت صدا حساس هستند و هر کسی که صدایی ایجاد کند به سرعت شکار می شود، پس همه مجبورنـد در سکوت زندگی کنند تا زنده بمانند. جان کرازینسکی علاوه بر کارگردان و نویسنده، یکی از ستاره های اصلی فیلم هم بود، در کنار همسر واقعی خودش امیلی بلانت، نوآ جوپ و میلیسنت سیموندز هم بازیگران نقش فرزندان آنها بودند. در سایه موفقیت های تجاری و هنری A Quiet Place، ادامه آن به سرعت چراغ سبز گرفت.

در حال حاضر هیچ اطلاعاتی از داستان و وقایع این فیلم در دسترس نیست، پس فعلا باید به دنبال جوابی برای سوال های خودمان باشیم. البته تایید شده که خانم بلانت، سیموندز و جوپ قرار است در قسمت دوم حضور داشته باشند. شخصیت جان کرازینسکی که در پایان فیلم نخست کشته شد، پس او نمی تواند در A Quiet Place 2 حضور داشته باشد، مگر به لطف صحنات رویا یا یادآوری گذشته. ولی او نویسنده فیلم جدید است و خودش بعنوان کارگردان آن را جلوی دوربین می برد.

همچنین بخوانید | فیلم ترسناک The Nun 2 در حال توسعه است؛ با یک داستان واقعا جالب!

کمپانی Paramount Pictures اعلـام کرد که فاز تولید این فیلم ترسناک بطور رسمی آغاز شده است؛ همچنین تایید شده که در A Quiet Place 2 شاهد حضور کیلین مورفی (The Dark Knight)، و برایان تایری هنری (Child’s Play) در نقش شخصیت هایی که هنوز نامشان فاش نشده باشیم. فیلم همچنان در سال ۲۰۲۰ پا به گیشه خواهد گذاشت، پیش از این گفته شده بود که تولید در تابستان آغاز خواهد شد، که همینطور هم شد. در این میان شنیده ایم که قبل از پایان سال جاری موفق به تماشای مقداری فوتیج از این فیلم خواهیم شد.

یک مکان آرام 2

ما بزودی جان کرازینسکی را در فصل دوم سریال Tom Clancy’s Jack Ryan ملاقات می کنیم که توسط آمازون برای فصل سوم هم تمدید شده است. بلانت نیز بتازگی فاز تولید فیلم مهیج Jungle Cruise محصول دیزنی با بازی دواین ‘د راک’ جانسون را به پایان رسانده است. البته هیچکدام از این دو نفر به اندازه تایری هنری مشغله کاری ندارند: او در فیلم ترسناک Child’s Play (بازی بچگانه) حضور دارد و بزودی هم وی را در فیلم های Joker با بازی خواکین فینیکس و Godzilla vs. Kong (گودزیلا در مقابل کونگ) ملاقات می کنیم.

همچنین بخوانید | تولید فیلم Child’s Play چقدر هزینه داشته است؟

باید اشاره کنیم که طی چند سال اخیر اوضاع بر وقف مراد فیلم های ژانر ترسناک بوده است، فیلم هایی مثل A Quiet Place و Bird Box (محصول نتفلیکس) با وجود اینکه بودجه عظیمی پشت آنها وجود نداشت تبدیل به آثاری موفق شدند. حال، A Quiet Place 2 که از تاریخ ۲۰ مارس ۲۰۲۰ (مصادف با جمعه ۱ فروردین ۹۹) پا به گیشه می گذارد، می تواند یکی دیگر از عناوین موفق ژانر ترس باشد.


ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید: تلگرام (@mg_Newsirاینستاگرام و توییتر

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.