تاریخ انتشار نسخه بلوری فیلم ترسناک A Quiet Place فاش شد

کمپانی پارامونت، تاریخ انتشار نسخه Blu-ray و دیجیتال فیلم سینمایی تحسین شده A Quiet Place به گارگردانی ﺟﺎﻥ ﮐﺮﺍﺯﯾﻨﺴﮑﯽ را فاش کرد؛ فیلمی که نه تنها از نظر هنری به موفقیت رسید و با نقدهای مثبت زیادی از سوی منتقدین و مخاطبین روبرو شد، بلکه در گیشه هم به فروش خوبی دست یافت و سودآور بود.

فیلم سینمایی A Quiet Place تاکنون در مجموع ۳۱۵٫۲ میلیون دلار فروخته است — شامل ۱۸۲٫۲ میلیون دلار در خاک ایالات متحده و ۱۳۳ میلیون دلار در خارج از خاک آمریکا — در حالی که برای تولید آن تنها ۱۷ میلیون دلار هزینه شده. همچنین لازم به اشاره است که فعلا A Quiet Place چهارمین فیلم پرفروش سال ۲۰۱۸ ایالات متحده است و در میان ده فیلم پرفروش سال ۲۰۱۸ باکس آفیس بین المللی دیده می شود (در چارت بین المللی)، اما با ورود فیلم های سطح بالاتر به گیشه، قطعا عقب رانده خواهد شد.

داستان این فیلم بر محور یک خانواده می چرخد؛ خانواده ای که سعی می کنند یک زندگی آرام و صلح آمیز داشته باشند، به دور از آشفتگی، و سر و صدای دنیای بیرون. اما زمانی که گروهی از موجودات مرموز به دنیای آنها حمله می کنند، خطر مرگ و نابودی افزایش می یابد، یک سری هیولا که فقط به صدا واکنش نشان می دهند. اگر این هیولاها صدایی بشوند، منبع صدا را شکـار می کنند. حال پدر-مادرها باید با زندگی در سکوت مطلق از بچه های خودشان در برابر این تهدید جدید و ناشناخته دفاع کنند.

طبق اعلام Paramount در تاریخ ۲۶ ژوئن (پنجم تیر ماه) نسخه Digital HD و در تاریخ ۱۰ جولای (۱۹ تیر) هم نسخه ۴K Ultra HD و Blu-ray بعلاوه DVD فیلم به دست طرفداران می رسد. بنابراین ما تا کمتر از یک ماه دیگر موفق به تماشای فیلم A Quiet Place خواهیم شد!

همچنین بخوانید: تاریخ عرضه نسخه بلوری فیلم Rampage (رمپیج) اعلام شد

مکان آرام

باید اشاره کنیم که ﺟﯿﻢ ﺟﯿﺎﻧﻮﭘﻮﻟﻮﺱ ﻣﺪﯾﺮ ﻋﺎﻣﻞ ﺍﺟﺮﺍﯾﯽ ﭘﺎﺭﺍﻣﻮﻧﺖ ﭘﯿﮑﭽﺮﺯ در همایش CinemaCon امسال اعلام کرد که قسمت دوم A Quiet Place ساخته خواهد شد و اکنون در حال کار بر روی این فیلم هستند. اطلاعات بیشتری در این مورد داده نشد، چون هنوز اکران قسمت اول به پایان نرسیده و نمی توانند زیاد در مـورد قسمت دوم صحبت کنند. بنابراین هنوز نمی دانیم که قسمت بعدی توسط چه کسی کـارگردانی خواهد شد، یا اینکه بازیگران فیلم اول برای ادامه هم باز میگردند یا نـه. اما به تازگی گفته شده که قسمت دوم A Quiet Place ممکن است بر روی دیگر ﺑﺎﺯﻣﺎﻧﺪﻩها تمرکز کند؛

آقای ﮐﺮﺍﺯﯾﻨﺴﮑﯽ اخیرا در اظهارات تازه خودش به یک ایده که برای قسمت دوم وجود دارد اشاره کرده است؛ طبق این ایده، فیلم کاوش بیشتری در دنیای مورد تهاجم قرار گرفته خودش خواهد داشت و بجای اینکه دوباره به شخصیت های اصلی قسمت نخست بپردازد، بر روی دیگر بازمانده ها تمرکز می کند. با این حساب، A Quiet Place 2 می تواند نشان دهد که دیگر آدم هایی که در قسمت اول دیدیم چطور زنده ماندند، در همین زمان برای دیگر آدم ها چه اتفاق هایی افتاده است — به این واسطه طراوت داستان هم حفظ می شود.

منبع: پارامونت

ما را در تلگرام دنبال کنید: @mg_Newsir

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.