باکس آفیس: A Quiet Place (مکان آرام) در افتتاحیه 50 میلیون دلار فروخت!

خب، همانطور که انتظار داشتیم با یک فیلم ترسناک موفق دیگر روبرو شده ایم؛ فیلم سینمایی A Quiet Place (مکان آرام) به کارگردانی ﺟﺎﻥ ﮐﺮﺍﺯﯾﻨﺴﮑﯽ. این فیلم روز جمعه پا به گیشه گذاشت و با در اختیار داشتن ۳,۵۰۸ سالن سینما در ایالات متحده طی نخستین روز نمایش ۱۹ میلیون دلار فروخت، فروش آن در روز دوم ۱۹٫۱ میلیون دلار و در سومین روز ۱۱٫۸ میلیون دلار بوده است. به همین صورت A Quiet Place توانست جایگاه نخست نتایج باکس آفیس این هفته را در اختیار بگیرد و حتی فراتر از انتظار بفروشد.

فیلم ترسناک و دلهره آور جدید کمپانی پارامونت پیکچرز طی سه روز نخست اکران خودش در ایالات متحده ۵۰٫۳ میلیون دلار فروخت. این در واقع دومین افتتاحیه بزرگ سال ۲۰۱۸ تا به امروز بوده است، بزرگ ترین افتتاحیه به فیلم سینمایی Black Panther (پلنگ سیاه) رایان کوگلر تعلق دارد که در ماه فوریه پا به گیشه گذاشت و طی سه روز نخست اکرانش مجموعا ۲۰۲ میلیون دلار فروخت. باید بدانید که امتیاز این فیلم در ﺭﺍﺗﻦ ﺗﻮﻣﯿﺘﻮﺯ ۹۷% بوده و در CinemaScore هم یک B+ به دست آورده است. فیلم سینمایی A Quiet Place از نظر هنری با واکنش های مثبت زیادی روبرو شده است و جزو فیلم های تماشایی امسال می باشد.

ژانر ترس اکنون یکی از پرطرفدارین ژانرها در سینمای هالیوود یا حتی جهان است و سینمای سال گذشته به راحتی این حرف ما را تایید می کند. در سال گذشته میلادی عناوین ترسناک مختلفی پا به گیشه گذاشتند که خیلی از آنها به موفقیت های هنری و تجاری رسیدند، حتی بعضی از این آثار موفقیت هایی فراتر از انتظار را به دست آوردند. بهترین مثال برای موفقیت فراتر از انتظار، فیلم سینمایی IT به کارگردانی ﺍﻧﺪﯼ ﻣﻮﺷﯿﺎﺗﯽ است که با بودجه ۳۵ میلیون دلاری ساخته شد اما در گیشه بین المللی ۷۰۰ میلیون دلار فروخت. A Quiet Place نیز با بودجه ۱۷ میلیون دلاری ساخته شده، اما فروش بین المللی آن تنها پس از سه روز اکران به ۷۱ میلیون دلار رسیده است.

همچنین بخوانید: کارگردان IT نوید شروع ﻓﯿﻠﻢبرداری قسمت دوم را داد!

از بازیگران این فیلم می توانیم به امیلی بلانت در نقش ایولین، ﺟﺎﻥ ﮐﺮﺍﺯﯾﻨﺴﮑﯽ در نقش لی، ﻧﻮﺁ ﺟﻮﭖ، ﻣﯿﻠﯿﺴﻨﺖ ﺳﯿﻤﻮﻧﺪﺯ، ﻟﺌﻮﻥ ﺭﺍﺷﺎﻡ و Cade Woodward اشاره کنیم. فیلم سینمایی A Quiet Place داستان یک خانواده چهار نفره را روایت که بعد مواجه شدن با موجوداتی مرموز که شکار خودشان را با صدا پیدا می کنند و موجب تهدید زندگی آنها شده اند، مجبور هستند در سکوت زندگی کنند تا از نگاهشان مخفی بمانند چون؛ اگر آنها صدای شما را بشنوند، شما را شکار می کنند. پس اگر آنها می خواهند زنده بمانند باید سکوت را رعایت کنند!!


ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.