برنامه نمایش سریالهای شبکه ABC در پاییز 2019

طی چند روز گذشته شبکه های مختلف برنامه پخش سریالهای پاییزی خودشان را در اختیار طرفداران قرار دادند، و حالا شبکه تلویزیونی ABC هم بطور رسمی فاش کرد که طی پاییز امسال چه سریال هایی را روی آنتن خواهد برد. این شبکه چهار سریال جدید را منتشر می کند و به فصل جدید سریال های The Conners و Single Parents، بعلاوه The Rookie و A Million Little Things، همچنین Bless This Mess خوش آمد می گوید. طی پاییز آخرین فصل از سریال تحسین شده Modern Family روی آنتن می رود، در کنار فصل شانزدهم Grey’s Anatomy.

شبکه ABC پاییز را بیشتر به سریال های جدید خودش اختصاص داده است، در حالی که دیگر سریال ها از جمله Agents of Shield و American Idol، به همراه The Bachelor و Station 19 جایی در تقویم پاییزی ندارند. سریال های The Baker and the Beauty و For Life، همچنین United We Fall نیز تازه واردهایی هستند که بعد از پاییز روی آنتن می روند. ولی در کل پاییز برای مخاطبین این شبکه فصل بسیار خوبی خواهد بود چون می توانند تعدادی سریال جدید را تماشا کنند و باری دیگر با نمایش های قدیمی تر همراه شوند.

همچنین بخوانید | برنامه نمایش سریالهای شبکه FOX در پاییز ۲۰۱۹؛

سریال mixed-ish یکی از تازه واردهای پاییز است، در ژانر کمدی با نقش آفرینی تیکا سومپتر که وی را پیش از این در قسمت اول و دوم Ride Along دیده ایم. Emergence، یک سریال شخصیت محور در سبک تریلر با بازی Ashley Aufderheide، زابرینا گوارا (سریال Gotham) و رابرت بیلی جونیور (شیفت شب)، نیز دیگر تازه وارد پاییز امسال است. سریال Stumptown که بر پایه یک سری کتاب مصور ساخته شده هم در سومین فصل سال مهمان خانه های مخاطبین ABC خواهد بود، در این سریال شاهد حضور کوبی اسمالدرز (فیلم های دنیای سینمایی مارول)، مایکل ایلی (مرد کامل) و مارک وبر (نهایت عشق) خواهیم بود.

سریال Emergence

و در نهایت می رسیم به برنامه تلویزیونی Kids Say the Darndest Things به مجری گری تیفانی هدیش که وی را اخیرا در فیلم های کمدی Girls Trip و Night School همچنین Nobody’s Fool دیده ایم. و اما در نهایت می رسیم به برنامه نمایش سریال های پاییزی شبکه تلویزیونی ABC:

دوشنبه: Dancing With the Stars و The Good Doctor
سه شنبه: The Conners و Bless This Mess، به همراه mixed-ish (جدید)، در کنار black-ish و Emergence (جدید)
چهارشنبه: The Goldbergs و Schooled، سریال Modern Family و Single Parents، در نهایت Stumptown (جدید)

همچنین بخوانید | برنامه نمایش سریالهای شبکه NBC در پاییز ۲۰۱۹؛

پنجشنبه: Grey’s Anatomy و A Million Little Things، در کنار How to Get Away With Murder
جمعه: American Housewife و Fresh Off the Boat، همچنین ۲۰/۲۰
شنبه: Saturday Night Football
یکشنبه: Kids Say the Darnedest Things (جدید)، AFV و Shark Tank، همچنین The Rookie


ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید: تلگرام (@mg_Newsirاینستاگرام و توییتر

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.