فیلم The Batman: مت ریوز به دنبال یک بازیگر 20 و چند ساله برای نقش بتمن است

بعد از اینکه اعلام شد مت ریوز قصد دارد فیلم انفرادی بتمن را بدون حضور بن افلک بسازد، ما شنیدیم که آقای آرمی همر در حـال مذاکره است تا بعندان بتمن جلوی دوربین فیلم The Batman برود، اما این ادعا خیلی زود توسط منابع مختلف تکذیـب شد؛ یکی از این منابع خود آرمی همر می باشد. در واقع، طبق یک گزارش تازه منتشر شده از سوی هالیوود ریپورتر، ستاره ۳۲ ساله فیلم Call Me by Your Name (من را با نامت صدا کن) ممکن است حتی در سن مناسبی برای ایفای این نقش نباشد.

منبع ما تایید کرده که تیم مت ریوز هنوز ملاقات با بازیگران احتمالی این پروژه را شروع نکرده است، خود آقای همر هم فاش کرده که با کسی در مورد نقش بتمن صحبت یا مذاکره ای نداشته. در حقیقت، اینطور که هالیوود ریپورتر در گزارش تازه خودش ادعا کرده مت ریوز اکنون به دنبال بازیگری است که در دومین دهه زندگی خودش قرار داشته باشـد، نه یک بازیگر سی و چند ساله. در این گزارش همچنین ذکر شده که بروس وین این فیلم مانند نسخه Batman: Year One یک بتمن تازه کار نیست، اما از طرف دیگر هم قرار نیست یک ابرقهرمان خبره و شکست ناپـذیر باشد.

همچنین بخوانید | فیلم Wonder Woman 1984: بازگشت کریس پاین بعنوان استیو ترور “کاملا منطقی” است!

این ادعای تازه هنوز بطور رسمی تایید نشده، اما نخستین باری نیست که می شنویم در فیلم The Batman قرار است شاهد حضور یک بروس وین ۲۰ و چند ساله باشیم؛ اوایل که این پروژه بعنوان فیلم بعدی مت ریوز معرفی شد، شایعه های مختلفی منتشر گشت مبنی بر اینکه بواسطه The Batman قرار است سفری به گذشته بروس داشته باشیم، سالها قبل از اینکه با سوپرمن روبرو شود و تلاش کند تا شکستش دهد.

Batman 2021

البته ما هنوز نـمی توانیم تایید کنیم که وقایع این فیلم در ﺩﻧﯿﺎﯼ ﺗﻮﺳﻌﻪﯾﺎﻓﺘﻪ ﺩﯼﺳﯽ (DCEU) اتفاق می افتد یا نه، ولی ممکن است ریوز تصمیم داشته باشد تا کاوشی در گذشته این فرانچایز انجام دهد، مثل فیلم Wonder Woman (زن شگفت انگیز) که به نمایش خاستگاه این ابرقهرمان پرداخت. در هر صورت، اگر گزارش امروز حقیقت داشته باشد، در فیلم سینمایی The Batman با یک بروس وین جوان همراه خواهیم شد؛

همچنین بخوانید | ﺩﻧﯿﺎﯼ ﺳﯿﻨﻤﺎﯾﯽ ﺩﯼﺳﯽ: فیلم انفرادی جوکر و The Joker & Harley Quinn ساخته نخواهند شد

بدون توجه به اینکه ریوز قصد دارد چه داستانی را روایت کند، ماه گذشته شخصا تایید کرد که در The Batman شاهد حضور تعداد زیادی شرور جنایتکار و مجرم خواهیم بود. همچنین ادعا شده که شخصیت پنگوئن قرار است نقش مهمی در این بلبشو داشته باشد. ادعای ریوز باعث شد تا طرفداران حدس و گمان های فراوانی در مورد این فیلم بزنند، حتی بعضی ها احتمال داده اند که بر پایه کتاب مصور The Long Halloween ساخته خواهد شد. وقایع این سری کمیک در نخستین روزهای مبارزه با جرم بروس وین اتفاق می افتد، وقتی که یک شرور به نام Holiday (تعطیلی) که در روزهای تعطیل مردم را به قتل می رساند در گاتهام نمایان می شود. در The Long Halloween شرورهای مختلفی از جمله جوکر، دو چهره، و ریدلر حضور دارند.

در حال حاضر اطلاعات دقیقی در مورد فیلم انفرادی جدید بتمن نداریم، اما در تاریخ ۲۵ ژوئن ۲۰۲۱ (مصادف با جمعه ۴ تیر ۱۴۰۰) همه چیز فاش خواهد شد.


منبع: هالیوود ریپورتر

ما را در تلگرام دنبال کنید: @mg_Newsir

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.