آدریان پالیکی آماده بازگشت به سریال Agents of SHIELD است؛

از آنجا که سازندگان مجموعه تلویزیونی علمی-تخیلی Agents Of Shield (ماموران شیلد) در حال آماده شدن برای شروع تولید فصل هفتم هستند، در شرایطی که فصل ششم هنوز روی آنتن نرفته، بسیاری از طرفداران شروع کرده اند به گمانه زنی در مورد سرنوشت یکی از شخصیت های پرطرفدار سریال؛ بابی مورس (با نقش آفرینی Adrianne Palicki). بعد از ظهور در فصل دوم، مورس در فصل سوم از این سریال خارج شد و ما امیدوار بودیم که صاحب سریال انفرادی خودش شود، نمایشی تحت عنوان Marvel’s Most Wanted. البته این اتفاق هرگز رخ نداد و فقط اپیزود پایلوت این سریال ساخته شد، بنابراین طرفداران هنوز منتظر بازگشت او به Agents Of Shield هستند.

البته بازگشت یک شخصیت به سریال نیاز به محیا بودن یک سری شرایط دارد؛ نخست اینکه شخصیت مورد نظر باید زنده باشد، که بابی زنده و سرحال است؛ بازیگر نقش باید تمایل بازگشت داشته باشد، که خانم آدریان پالیکی شخصا اعلام کرده منتظر یک تماس از سوی سازندگان Agents Of Shield است تا دوباره لباس بابی را بر تن کند؛ اما مهم ترین عامل، امکان بازگشت شخصیت می باشد. در این مورد، نویسندگان سریال باید تصمیم بگیرند که بابی مورس می تواند بازگردد یا خیر.

همچنین بخوانید | ﻓﯿﻠﻢبرداری فصل ششم Agents Of Shield به پایان رسید

این بازیگر در مصاحبه با TVLine گفت که “گوش کنید، اگر آنها از من بخوان که برگردم، من بطور قطع باز خواهم گشت…” و سپس به همبازی خودش در Most Wanted نیک بلاد (بازیگر نقش لتس هانتر) اشاره نمود که فصل قبلی به سریال Agents Of Shield بازگشت: “من این حس رو داشتم، نیک [بلاد] برای یکی از اپیزودهای فصل پنجم برگشت — چی شد، بچه ها؟

Agents of shield

طرفداران سریال Agents Of Shield زمانی که شبکه ABC دست رد به اپیزود آزمایشی Most Wanted زد، امیدوار بودند که بلاخره راهی برای بازگشت آدریان پالیکی به سریال اصلی پیدا خواهد شد، اما اکنون چند سالی گذشته و هنوز این اتفاق رخ نداده است ولی به این معنی نیست که چنین اتفاقی هرگز نخواهد افتاد. این امید همچنان وجود دارد که شورانرهای Agents Of Shield راهی برای بازگرداندن بابی پیدا کنند، فقط امیدواریم که هرچه زودتر این کار را انجام دهند چون تولید فصل هفتم قرار است بزودی آغاز شود.

همچنین بخوانید | فصل ششم Agents of SHIELD برای جولای ۲۰۱۹ تایید شد

شما اگر از طرفداران خانم آدریان پالیکی هستید، می توانید فعلا فصل دوم سریال علمی-تخیلی The Orville را تماشا کنید، تا زمانی که تکلیف نقشش در دنیای سینمایی مارول معلوم شود.


ما را در تلگرام دنبال کنید: @mg_Newsir

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.