تصویر جدید از فیلم The Aeronauts: یک عنوان اکشن با بازی ﻓﻠﯿﺴﯿﺘﯽ ﺟﻮﻧﺰ و ﺍﺩﯼ ﺭﺩﻣﯿﻦ

ژانر ﺯﻧﺪﮔﯽﻧﺎﻣﻪﺍﯼ هیچگاه جزو محبوب ترین ژانرهای جهان نبوده، اما طرفداران خاص خودش را دارد و طی چند دهه اخیر فیلم های شگفت انگیزی در این سبک ساخته شده اند، همین حالا هم فیلم tolkien 2019 روی پرده است که بر پایه داستان زندگی ﺗﺎﻟﮑﯿﻦ خالق رمان های ارباب حلقه ها ساخته شده. اما بزودی قرار است شاهد انتشار یک فیلم ﺯﻧﺪﮔﯽﻧﺎﻣﻪﺍﯼ توسط آمازون باشیم که در ژانر اکشن ساخته شده و بازیگران مشهوری در آن حضور دارند، این فیلم که The Aeronauts (هوانوردان) نام دارد اوخر سال به دست طرفداران می رسد.

وقایع این فیلم در سال ۱۸۶۲ اتفاق می افتد، در آن با یک بیوه جوان و ثروتمند به نام ﺍِﻣﯿﻠﯿﺎ ﻭﺭﻥ (Felicity Jones) و یک دانشمند بلندپرواز به نام ﺟﯿﻤﺰ ﮔﻠﯿﺸﺮ (Eddie Redmayne) همراه می شویم که سوار یک بالون می شوند تا به بلندترین ارتفاعی که انسان ها تاکنون توانسته اند تجربه کنند برونـد؛ در شرایطی که احتمال زنده ماندن در این سفر پرماجرا بسیار کم است و باید با خطرهای بزرگی روبرو شوند. بد نیست اشاره کنیم که ﺟﯿﻤﺰ ﮔﻠﯿﺸﺮ یک هواشناس، هوانورد و اخترشناس انگلیسی بود که بیشتر بخاطر پیشگام بودنش در بالنسواری به شهرت رسید.

همچنین بخوانید | پوستر رسمی سریال درام-فانتزی The Rook محصول شبکه Starz

پیش از این تنها یک تصویر از فیلم The Aeronauts منتشر شده بود که در آن ﻓﻠﯿﺴﯿﺘﯽ ﺟﻮﻧﺰ و ﺍﺩﯼ ﺭﺩﻣﯿﻦ را کنار هم و سوار بر بالون مشاهده کردیم. اما تصویر تازه منتشر شده که باز هم این دو ستاره در آن حضور دارند نوید یک فیلم اکشن و پرماجرا را به ما می دهد. همانطور که اشاره کردیم ﺟﯿﻤﺰ ﮔﻠﯿﺸﺮ و ﺍِﻣﯿﻠﯿﺎ ﻭﺭﻥ شخصیت های اصلی The Aeronauts هستند که قصد دارند با یک بالن به بلندترین ارتفاع ممکن بروند، طبق این تصویر سفرشان چندان راحت نخواهد بود!

The Aeronauts

ﺍﺩﯼ ﺭﺩﻣﯿﻦ ستاره اصلی این فیلم است که وی را بیشتر بخاطر بازی در فیلم های Fantastic Beasts (ﺟﺎﻧﻮﺭﺍﻥ ﺷﮕﻔﺖﺍﻧﮕﯿﺰ) می شناسیم، خانم جونز که بازیگر بسیار پرکاری است نیز بخاطر بازی در Inferno (دوزخ) و Rogue One: A Star Wars Story (ﺟﻨﮓ ﺳﺘﺎﺭﮔﺎﻥ: ﯾﮏ ﺳﺮﮐﺶ) مشهور شده، او در The Amazing Spider-Man 2 (ﻣﺮﺩ ﻋﻨﮑﺒﻮﺗﯽ ﺷﮕﻔﺖﺍﻧﮕﯿﺰ ۲) هم حضور داشت و در فیلم ﺯﻧﺪﮔﯽﻧﺎﻣﻪﺍﯼ The Theory of Everything (ﻧﻈﺮﯾﻪ ﻫﻤﻪﭼﯿﺰ) با ﺭﺩﻣﯿﻦ همبازی شده بود.

همچنین بخوانید | فیلم Fantastic Beast 3: بازگشت جانی دپ قطعی نیست!

از دیگر ستاره های The Aeronauts می توانیم به ﻓﯿﺒﯽ ﻓﺎﮐﺲ (Eye in the Sky و Black Mirror)، ﺗﺎﻡ ﮐﻮﺭﺗﻨﯽ، ﻫﯿﻤﺶ ﭘﯿﺘﻞ و ﻭﯾﻨﺴﻨﺖ ﭘﺮﺯ (Queen of the Damned) اشاره کنیم. تاریخ انتشار این فیلم یکم نوامبر ۲۰۱۹ (مصادف با جمعه ۱۰ آبان ۹۸) اعلام شده است.


ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید: تلگرام (@mg_Newsirاینستاگرام و توییتر

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.