در فصل هفتم Agents of SHIELD شاهد حضور مامور کارتر خواهیم بود؛

طبق تازه ترین گزارش های رسمی، هایلی اتول قرار است در فصل هفتم سریال Agents of SHIELD (ماموران شیلد) باری دیگر در نقش مامور کارتر بازی کنـد. ما خانم اتول را بیشتر بخاطر نقشی که در دنیای سینمایی مارول دارد می شناسیم، نقشی که هر چند سال یکبار او را در مرکز توجه قرار می دهد. اتول در اصل فقط برای حضور در یک فیلم قرارداد بسته بود، اما در چهار فیلم بازی کرد، صاحب سریال انفرادی خودش شد، در صحنات مربوط به گذشته سریال Agents of SHIELD نقش آفرینی کرد و حتی بجای شخصیت مامور کارتر صداپیشگی هم کرد.

سریال مهیج و تماشایی Agent Carter (مامور کارتر) برای دو فصل، از سال ۲۰۱۳ تا ۲۰۱۴ روی آنتن شبکه ABC رفت. این سریال طرفداران زیادی پیدا کرد، اما با این وجود لغو شد و داستان را ناتمام باقی گذاشتند. هدف از تماشای سریال Agents Carter این بود که ببینیم پگی کارتر چطور سازمان شیلد را ایجاد می کند، اما به لطف شبکه موفق به تماشای این اتفاق نشدیم. و بدتر از این، سریال پایان غافلگیرکننده ای داشت و واقعا لازم بود آن را ادامه دهند — یکی از شخصیت های اصلی کشته شد.

همچنین بخوانید | سریال Agents of SHIELD بعد از هفت فصل به پایان می رسد؛

حال، طبق تازه ترین گزارش های منتشر شده، خانم هایلی اتول قرار است در فصل هفتم سریال Agents of SHIELD برای بازی در نقش پگی کارتر بازگردد. در پایان فصل ششم Agents of SHIELD ما دیدیم که مک و تیمش به گذشته سفر کردند، به سال ۱۹۳۰ یا ۱۹۳۱، وقتی که ساختمان ساختمان امپایر استیت هنوز در حـال ساخته شدن بود. البته پگی در سال ۱۹۳۰ حدود ده سال سن دارد، ولی به احتمال قوی ماموران شیلد قرار است سفرهای بیشتری در زمان داشته باشند.

Agent Carter

باید اشاره کنیم که حضور مامور کارتر در فصل پایانی سریال Agents of SHIELD هنوز توسط خود مارول تایید نشده، پس فعلا آن را در حد یک شایعه تصور می کنیم. البته منبعی که این ادعا را کرده، پیش از این خبر داده بود که رعد سیاه در رویداد Crisis on Infinite Earths (بحران در رمین های نامحدود) اَرو ورس حضور دارد، که در نهایت توسط خود شبکه The CW تایید شد. حال اصلا بعید نیست که خبر بازگشت مامور کارتر هم به حقیقت تبدیل شود، چون کاملا منطقی است که او را برای فصل پایانی بازگردانند.

همچنین بخوانید | اطلاعات جدید ارتباط بین سریال Loki و فیلم Thor: Love and Thunder را فاش کرده است

ماموران شیلد در فصل پایانی Agents of SHIELD باید با نژاد بیگانه ای به نام Chronicoms دست و پنجه نرم کنند، که به تکنولوژی سفر در زمان هم دسترسی دارند. و این بیگانه ها قصد دارند گذشته را تغییر دهند تا در آینده سازمان شیلد مانعی برای حضور آنها در زمین نباشد. برای اینکه مطمئن شوند شیلد هیجوقت تبدیل به یک تهدید نمی شود، باید شخص مهمی را هدف قرار دهند؛ پگی کارتر، یکی از ایجادکنندگان سازمان شیلد که مدت زمان خیلی زیادی رئیس آن هم بود. از طرفی، مارول چون در سریال Agent Carter نتوانست نشان دهد که پگی چطور به ایجاد شیلد کمک می کند، می تواند در فصل هفتم Agents of SHIELD به این اتفاق مهم اشاره کند.


ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید: تلگرام (@mg_Newsirاینستاگرام و توییتر

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.