عنوان اپیزود آغازین فصل ششم Agents of SHIELD فاش شد

0

اینطور که به نظر می رسد کار ﮐﻼﺭﮎ ﮔﺮﮒ با مجموعه تلویزیونی علمی-تخیلی Agents of SHIELD (ماموران شیلد) مارول هنوز به پایان نرسیده است. طی همایش بین المللی کامیک-کان در شهر سن دیگو فاش شد که ﮐﻼﺭﮎ ﮔﺮﮒ اولین اپیزود از فصل ششم این سریال را کارگردانی کرده است. بعلاوه، اگر ایـن خبر به اندازه کافی جالب نیست، پس باید بدانید که اولین اپیزود “قطعات گمشده” نام گرفته است.

مارول با انتشار یک توییت اعلام کرد که بازگشت آقای گرگ به فصل ششم سریال Marvel’s Agents of SHIELD تایید شده است، البته بعنوان کارگردان و نه یک بازیگر. بازگشت او قضیه مهمی برای طرفداران و همچنین خود سریال محسوب می شود، البته حیف که این حضور مجدد فقط به پشت صحنه ختم می گردد. در اپیزود پایانی فصل پنجم دیدیم که فیل کولسن فاصله چندان زیادی با مرگ نداشت، درست در زمان حمله تانوس به زمین. او به همراه مامور ملیندا مِی عازم آخرین تعطیلات زندگی خودش شد تا نهایت لذت را قبل از رفتن ببرد.

البته، ما بطور قطع نمی توانیم بگوییم که کولسن بازنمیگردد، چون تاکنون صحبتی در این مورد به میان نیامده و مارول هم سکوت کرده است. بنابراین در حال حاضر این سوال وجود دارد که آیا شاهد بازگشت فیل به تلویزیون خواهیم بود یا اینکه دیگر وی را در صفحه کوچک ملاقات نخواهیم کرد؟ به احتمال زیاد تا زمانی که پخش فصل ششم آغاز نشود نمی توانیم به جواب این سوال جالب برسیم. با این وجود احتمال بازگشت او خیلی بیشتر از چیزی است که تصور می کنید.

همچنین بخوانید: فصل ششم Agents Of Shield تابستان ۲۰۱۹ پخش می شود

وقایع پایانی فصل پنجم درست زمانی رخ داد که تانوس به زمین حمله کرده بود، بنابراین بشکن معروف او بر روی شخصیت های این سریال هم تاثیر گذاشته است. طبق اعلام مارول فصل ششم Agents Of Shield تابستان ۲۰۱۹ روی آنتن شبکه ABC می رود، پس از آنجا که هنوز معلوم نیست قهرمان های مارول قرار است طی حوادث Avengers 4 چگونه مشکلات را حل کنند و عمل آنها چه تاثیری بر روی جهان خواهد داشت، پس اطلاعات ما نسبت به فصل ششم AOS هم تقریبا ناچیز است!

باید اشاره کنیم که فیل کولسن در فیلم سینمایی Captain Marvel (کاپیتان مارول) حضور دارد، به همراه نیک فیوری و البته نسخه جوان آنها. منتظر انتشار اطلاعات بیشتر باشید…


ما را در تلگرام دنبال کنید: @mg_Newsir

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.