ﻓﯿﻠﻢبرداری فصل ششم Agents Of Shield به پایان رسید

ﻓﯿﻠﻢبرداری ششمین فصل از مجموعه تلویزیونی Agents Of Shield (ماموران شیلد) محصول شبکه ABC به پایان رسید؛ فصل نخست این سریال در سال ۲۰۱۳ روی آنتن ABC رفت، که در واقع نخستین سریال مرتبط با دنیای سینمایی مارول (MCU) بود. طی پنج فصل، ما شاهد رشد کیفی سریال بودیم و پنج سال فیل کولسن (با بازی Clark Gregg) و دیزی جانسون (Chloe Bennet) را در ماجراجویی های علمی-تخیلی آنها دنبال کردیم.

با وجود اینکه Agents Of Shield قدیمی ترین و بطور قطع بهترین سریال دنیای سینمایی مارول است، سرنوشت آن همیشه در هاله ای از ابهام قرار دارد؛ ما انتظار داشتیم که این سریال با فصل پنجم خودش به پایان برسد، اما شبکه ABC در کمال تعجب آن را برای یک فصل دیگر هم تمدید کرد. البته این تمدید برای فصل ششم یک سری تغییرات را به دنبال داشت، از جمله تغییر در زمان پخش. Agents Of Shield همیشه سریال پاییزی/زمستانی شبکه ABC بوده اما این بار قرار است طی تابستان ۲۰۱۹ روی آنتن برود، بعد از پایان اکران فیلم Avengers: Endgame. حال، هفت ما تا شروع پخش فصل ششم باقی مانده و تایید شده که فاز تولید آن به پایان رسیده است.

همچنین بخوانید | فصل ششم Agents of SHIELD برای جولای ۲۰۱۹ تایید شد

آقای Mark Kolpack ناظر جلوه های ویژه سریال Agents Of Shield با انتشار یک توییت این خبر را فاش نمود؛ او یک تصویر از جشن پایان ﻓﯿﻠﻢبرداری را به اشتراک گذاشت، که نشان می دهد بازیگران سریال وظیفه خودشان را با موفقیت تکمیل کرده اند. با توجه به اینکه تمام صحنات ۱۳ اپیزود فصل ششم جلوی دوربین رفته اند و با موفقیت ضبط شده اند، آقای Kolpack تازه باید کار خودش را آغاز کند!!

Agents of shield

فاز تولید فصل ششم Agents Of Shield در ماه جولای استارت خورد، و حالا بعد از پنج ماه کار و تلاش خبر اتمام آن به گوشمان رسیده است. دیزی جانسون باری دیگر شخصیت اصلی سریال می باشد، اما مک (با بازی Henry Simmons) کسی است که هدایت سازمان شیلد را به دست گرفته، بعد از اعلام بازنشستگی کولسُن در صحنات پایانی فصل پنجم. باید اشاره کنیم که اصلا خبر نداریم فیل در فصل بعدی حضور خواهد داشت یا نه، چون تاکنون نه تایید شده و نه تکذیب. البته هنوز اطلاعات دقیقی از داستان و جزئیات فصل ششم نداریم، چون هیچ گزارش در مورد داستان فصل یا بازیگران جدید آن منتشر نشده است.

همچنین بخوانید | تریلر بعدی Avengers: Endgame چه زمانی منتشر می شود؟

به هر حال اگر از طرفداران سریال Agents Of Shield هستید، تابستان سال بعد می توانید به تماشای فصل ششم بنشینید. البته این پایان نخواهد بود، چون ABC این سریال را برای فصل هفتم هم تمدید کرده است؛


ما را در تلگرام دنبال کنید: @mg_Newsir

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

you're currently offline