و حالا اولین تریلر رسمی از فصل ششم Agents of SHIELD

فیل کولسن در نخستین تریلر از فصل ششم مجموعه تلویزیونی Agents of SHIELD (ماموران شیلد) بازگشته است؛ پخش نخستین سریال دنیای سینمایی مارول (MCU) از سال ۲۰۱۳ در شبکه ABC آغاز شد که از همان ابتدای با نقدهای مثبت و بیشتر منفی روبرو گشت، اما تاکنون ۵ فصل از آن روی آنتن رفته است – برای فصل ۶ و ۷ هم تمدید شده. البته سازندگان سریال سعی کردند در فصل های بعدی Agents Of Shield را ارتقا دهند و به همین خاطر شاهد افزایش کیفیت آن طی فصل های اخیر بوده ایم.

 
این سریال همواره تلاش کرده تا روی پای خودش بایستد و همزمان با دنیای سینمایی مارول در ارتباط باشد؛ مثلا در فصل پنجم SHIELD شاهد اشاره هایی به حمله تانوس به زمین بوده ایم، اما در عین حال تمرکز بر روی خط داستانی خود سریال قرار داشت که شامل رویارویی با بیگانگان، سفر در زمان و نابودی کره زمین می شد. حال وقایع فصل ششم به دنبال حوادث فیلم Avenger: Endgame اتفاق می افتد، که اکنون شاهد انتشار نخستین تریلر رسمی آن هستیم.

همچنین بخوانید | آدریان پالیکی آماده بازگشت به سریال Agents of SHIELD است؛

ما در انتهای فصل پنجم شاهد خداحافظی کولسن و کناره گیری او از سازمان شیلد بودیم، در تریلر جدید هم مرگ او تایید شده است اما ظاهرا به طریقی شاهد بازگشت وی خواهیم بود. یک نگاه بیاندازید:


تریلر فصل ششم Agents of SHIELD دقیقا تایید می کند که کولسن به دنبال حوادث فصل پنجم مرده است، حتی جمله “Agent Coulson is Dead” هم روی صفحه نمایان می شود. اما قضیه باز هم عجیب تر می شود؛ چون ماموران شیلد که اکنون زیر نظر مک فعالیت می کنند قصد دارند فیتز را بازگردانند. او در فصل قبلی برای اینکه به آینده برود خودش را منجمد کرد اما در نهایت کشته شد، ولی در زمان حال او منجمد شده درون یک دستگاه است – این هم از حقه های سفر در زمان.

همچنین بخوانید | فیلم سینمایی Black Widow اوایل اسفند جلوی دوربین می رود!

در بخشی دیگر، پرومو تایید می کند که مک و دوستانش قرار است با یک گروه از اشخاص قدرتمند روبرو شوند که یکی از آنها شباهت بسیار مرموزی به فیل کولسن دارد. حال معلوم نیست این کولسن دقیقا از کجا آمده، یک کلون است یا شاید متعلق به یک بعد دیگر (یک خط زمانی متفاوت) باشد؛ خلاصه اینکه فصل ششم Agents of SHIELD از همیشه عجیب تر خواهد بود.

اوایل تابستان سال آینده منتظر فصل ششم سریال Agents of SHIELD باشید؛


منبع: ABC

ما را در تلگرام دنبال کنید: @mg_Newsir

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.