تریلر فصل هفتم سریال Agents of SHIELD؛ زنده باد هایدرا

اولین تریلر از فصل هفتم سریال Agents of SHIELD (ماموران شیلد) از راه رسید؛ این تریلر ما را به سال ۱۹۳۱ می برد و نوید بازگشت هایدرا به سریال را می دهد. همانطور که خبر دارید، Agents of SHIELD اولین سریالی بود که در بستر دنیای سینمایی مارول (MCU) ساخته شد، و تاکنون شش فصل از آن روی آنتن شبکه ABC رفته. اما در سال ۲۰۲۰ ما باید بعد از هفت سال با شخصیت های جالب و دوست داشتنی این سریال وداع کنیم، چون با فصل هفتم برای همیشه به پایان می رسد.

ما به تازگی مطلع شده ایم که Agents of SHIELD با فصل هفتم به پایان می رسد، اما خالقین این سریال مدتهاست که می دانند فصل هفتم پایان داستان ماموران شیلد است. نویسندگان سریال قصد دارند داستان اعضای سازمان شیلد را با سفر در زمان به پایان برسانند. در انتهای فصل ششم، ما دیدیم که اعضای تیم به اوایل دهه ۳۰ میلادی سفر کردند، همزمان نسخه LMD فیل کولسن را هم فعال نمودند. حال تنها چند هفته است که از روی آنتن رفتن آخرین اپیزود فصل ششم گذشته، اما به همین زودی می توانیم نخستین نگاه رسمی خودمان را به فصل جدید داشته باشیم.

همچنین بخوانید | در فصل هفتم Agents of SHIELD شاهد حضور مامور کارتر خواهیم بود؛

طی پنل Agents of SHIELD در همایش D23 2019 بود که مارول اولین تیزر تریلر رسمی از فصل هفتم را منتشر کرد. این تیزر کوتاه نشان میدهد که کرونیکان ها به سال ۱۹۳۱ سفر کرده اند و قصد دارند هویت دیگران را به زود قرض بگیرند. سپس صحنات دیگری هم به نمایش گذاشته می شود که یکی از آنها تایید می کند هایدرا باری دیگر قرار است در سریال Agents of SHIELD نمایان شود.

video

هایدرا تاثیر بسیاری فراوانی بر روی Agents of SHIELD داشته است، و بیشترین تاثیر هم در نتیجه حوادثی بود که در فیلم Captain America: The Winter Soldier (کاپیتان آمریکا: سرباز زمستان) رخ داد. در این فیلم بود که فاش شد هایدرا به درون سازمان شیلد نفوذ کرده و بطور مخفیانه قدرت آن را در اختیار خودش گرفته است، که در نهایت هم مرگ این سازمان را به دنبال داشت. بعد از این اتفاق، سریال Agents of SHIELD بطور کل تغییر کرد و تبدیل به چیزی کاملا متفاوت شد، اما این اتفاق در دراز مدت به نفع سریال بوده است. طی فصل بعد نیز هایدرا تلاش کرد تا دوباره سرپا شود، و دست بیشتری در تاریخ ببرد، ولی شیلد همیشه جلوی آنها ایستاده است.

همچنین بخوانید | شبکه ABC در حال مذاکره با مارول برای پخش یک سریال ابرقهرمانی زن محور است؛

حال باید صبر کنیم تا فصل پایانی Agents of SHIELD از راه برسد و ببنیم که هایدرا این بار قصد دارد چه نقشه ای را عملی کند، و همچنین با ماموران شیلد همراه شویم که به گذشته سفر کرده اند و می توانند تمام این حوادث و ماجراها را از ابتدای ابتدا بررسی کنند، و قطعا طی این کاوش ها می توانند جلوی یک سری حوادث ناگوار را بگیرند.


ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید: تلگرام (@mg_Newsir)، و اینستاگرام

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.