تاریخ انتشار نسخه بلوری فیلم Aladdin اعلام شد؛

نه تنها نقدهای خیلی خوبی را دریافت کرد، بلکه از همان ابتدا با استقبال خوب طرفداران بازسازی های لایو-اکشن دیزنی روبرو شد و معلوم بود که قرار است تبدیل به یک فیلم پرفروش و موفق شود؛ که همینطور هم شد. ولی حالا که بیشتر از دو ماه از ورود Aladdin 2019 به گیشه گذاشته، و فیلم لایو-اکشن بعدی دیزنی، The Lion King (شیر شاه)، هم پا به گیشه گذاشته، دیزنی باید خودش را برای انتشار نسخه دیجیتال و بلوری این فیلم آماده کند.

حال، دیزنی تاریخ انتشار نسخه بلوری و DVD فیلم لایو-اکشن Aladdin را فاش کرده است، که برای ما ایرانی های طرفداران فیلم های لایو-اکشن خبر خیلی خوبی محسوب می شود. این فیلم یکی از بهترین افتتاحیه های آخرهفته روز یادبود (Memorial Day) را رقم زد، اثر جدید گای ریچی خیلی فراتر از انتظارها عمل کرد و بزودی هم مجموع فروش آن از مرز یک میلیارد دلار عبور می کند. Aladdin بدون شک به لطف داستان مشهور خودش تا این اندازه موفق شد، ولی بازیگران شگفت انگیزی که دارد هم در کسب این موفقیت ها بدون تاثیر نبوده است.

همچنین بخوانید | ﭘﺮﻓﺮﻭﺵﺗﺮﯾﻦ فیلم های سال ۲۰۱۹ (تا امروز)

دیزنی تا این لحظه سه بازسازی لایو-اکشن را روی پرده برده (تا نیمه نخست ۲۰۱۹)، در میان این سه اثر Aladdin بهترین نقدها را دریافت کرده است. این فیلم امتیاز ۵۶% را از سوی Rotten Tomatoes گرفت، در حالی که فیلم Dumbo تیم برتون امتیاز ۴۶% را دریافت کرد، امتیاز The Lion King هم ۵۲% بود. البته در میان این سه فیلم، بازسازی لایو-اکشن شیر شاه با استقبال بهتری روبرو شده و احتمالا تبدیل به پرفروش ترین بازسازی لایو-اکشن دیزنی خواهد شد.

Aladdin 2019

کسانی که نتوانستند Aladdin را در سینما نگاه کنند، و یا دوست دارند این فیلم را در خانه و همراه با خانواده تماشا کنند (که پیشنهاد می شود)، می توانند از تاریخ بیست و هفتم آگوست (مصادف با سه شنبه ۵ شهریور) نسخه دیجیتال (برای ما Web-Dl) این فیلم را دریافت کنند، برای دیدن نسخه ۴K Ultra HD و Blu-ray هم باید تا دهم سپتامبر (مصادف با سه شنبه ۱۹ شهریور) صبر کنید. در این تاریخ علاوه بر انتشار نسخه خانگی فیلم لایو-اکشن علاءالدین، قرار است نسخه ۴K Ultra HD انیمیشن Aladdin 1992 هم برای نخستین بار منتشر شود.

همچنین بخوانید | تیزر تریلر فیلم لایو-اکشن Mulan منتشر شد؛ اولین نگاه به بازسازی جدید دیزنی

از ستارگان اصلی فیلم Aladdin می توانیم به ویل اسمیت (جوخه انتحار) در نقش جن، ﻧﯿﻮﻣﯽ ﺍﺳﮑﺎﺕ (Power Rangers) در نقش پرنسس یاسمن، ﻣﯿﻨﺎ ﻣﺴﻌﻮﺩ (Tom Clancy’s Jack Ryan) در نقش علاءالدین، ﺑﯿﻠﯽ ﻣﮕﻨﻮﺳﻦ (رکورد بزرگ) در نقش پرنسس اندرس، ﻣﺮﻭﺍﻥ ﮐﻨﺰﺍﺭﯼ (ﭼﻪ ﺑﺮ ﺳﺮ ﺩﻭﺷﻨﺒﻪ ﺁﻣﺪﻩ؟) در نقش جعفر، ﻧﻮﯾﺪ ﻧﮕﻬﺒﺎﻥ (Legion) در نقش سلطان، ﻧﻮﻣﺎﻥ ﺍﮐﺎﺭ در نقش حکیم، ﮐﻤﯿﻞ ﻟﻤﯿِﺸِﻔﺴﮑﯽ و ﺍَﺩﻡ ﮐﺎﻟﯿﻨﺰ اشاره کنیم.


ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید: تلگرام (@mg_Newsirاینستاگرام و توییتر

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.