فیلم سینمایی لایو-اکشن Aladdin: پوسترهای جدید

اگر به یاد داشته باشید در سال ۲۰۱۰ بود که دیزنی فیلم لایو-اکشن Alice in Wonderland (آلیس در سرزمین عجایب) به کارگردانی تیم برتون را اکران کرد، که با بودجه ۲۰۰ میلیون دلاری ساخته شده بود و در گیشه بین المللی بیشتر از ۱ میلیارد دلار فروخت؛ Alice in Wonderland بر پایه یک انیمیشن کلاسیک محصول دیزنی ساخته شده بود و در واقع بازسازی لایو-اکشن این انیمیشن بود. موفقیت های تجاری و هنری این فیلم باعث شد تا دیزنی به فکر تولید فیلم های اقتباسی بیشتری بیافتد.

بعد از Alice in Wonderland، فیلم های Oz The Great and Powerful (ﺍُﺯ ﺑﺰﺭﮒ ﻭ ﻗﺪﺭﺗﻤﻨﺪ)، Maleficent (مالیفیسنت)، Cinderella (سیندرلا)، The Jungle Book (کتاب جنگل) و Beauty and the Beast (دیو و دلبر) بر پایه انیمیشن های کلاسیک دیزنی ساخته شدند و همه آنها هم موفق بودند. حالا ۹ سال از اکران Alice in Wonderland گذشته و تولید فیلم های اقتباسی لایو-اکشن تبدیل به یک جریان سینمایی خیلی موفق شده، بطوری که بسیاری از دیگر کمپانی ها هم اکنون در فکر تولید چنین فیلم هایی هستند.

همچنین بخوانید | اولین تریلر رسمی فیلم لایو-اکشن The Lion King (شیر شاه)؛

موفق فیلم های قبلی، دیزنی را به جایی رساند که در سال ۲۰۱۹ سه فیلم لایو-اکشن را اکران کند؛ نخست Dumbo (دامبو) که متاسفانه از نظر تجاری عملکرد بسیار ضعیفی داشت، سپس Aladdin (علاءالدین) که زمان چندان زیادی تا شروع اکران آن باقی نمانده و در نهایت هم The Lion King (شیر شاه) که انتظار داریم تبدیل به یکی از فیلم های پرفروش و موفق امسال شود. حال، دیزنی این روزها تمرکز خودش را بیشتر بر روی تبلیغ برای Aladdin 2019 قرار داده، فیلمی که پیش بینی شده به فروش خوبی دست پیدا خواهد کرد.

با توجه به اینکه زمان خیلی کمی تا شروع اکران Aladdin باقی مانده، دیزنی این روزها تریلر، تصویر و پوسترهای مختلفی را از این فیلم منتشر می کند تا بتواند باعث جذب نظر مردم به سمت آن شود. این دو پوستر هم بتازگی منتشر شده اند:

علاءالدین 2019

فیلم لایو-اکشن Aladdin

این فیلم لایو-اکشن توسط گای ریتچی کارگردانی شده که وی را بیشتر بخاطر کارگردانی فیلم های مشهوری مثل Sherlock Holmes: A Game of Shadows و King Arthur: Legend of the Sword، همچنین The Man from U.N.C.L.E می شناسیم. Aladdin داستان نسخه انیمیشنی کلاسیک را بازگو می کند، از ستارگان اصلی این فیلم می توانیم به ویل اسمیت (جوخه خودکشی) در نقش جن، ﻧﯿﻮﻣﯽ ﺍﺳﮑﺎﺕ (Power Rangers) در نقش پرنسس یاسمن، ﻣﯿﻨﺎ ﻣﺴﻌﻮﺩ (Tom Clancy’s Jack Ryan) در نقش علاءالدین، ﺑﯿﻠﯽ ﻣﮕﻨﻮﺳﻦ (رکورد بزرگ) در نقش پرنسس اندرس، ﻣﺮﻭﺍﻥ ﮐﻨﺰﺍﺭﯼ (ﭼﻪ ﺑﺮ ﺳﺮ ﺩﻭﺷﻨﺒﻪ ﺁﻣﺪﻩ؟) در نقش جعفر، ﻧﻮﯾﺪ ﻧﮕﻬﺒﺎﻥ (Legion) در نقش سلطان، ﻧﻮﻣﺎﻥ ﺍﮐﺎﺭ در نقش حکیم، ﮐﻤﯿﻞ ﻟﻤﯿِﺸِﻔﺴﮑﯽ و ﺍَﺩﻡ ﮐﺎﻟﯿﻨﺰ اشاره کنیم.

همچنین بخوانید | تصاویر جدید از فیلم لایو-اکشن Aladdin: نگاهی تازه به پرنسس یاسمن

اکران Aladdin از تاریخ ۲۴ مِی ۲۰۱۹ (مصادف با جمعه ۳ خرداد ۹۸) آغاز می شود.


ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید: تلگرام (@mg_Newsirایستاگرام و توییتر

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.