اولین تصاویر رسمی از فیلم لایو-اکشن Aladdin (علاءالدین)

دیزنی نخستین تصاویر رسمی از فیلم سینمایی لایو-اکشن Aladdin را منتشر کرد که بواسطه آنها می توانیم نگاهی به شخصیت های اصلی فیلم از جمله جن (با بازی Will Smith)، علاءالدین (Mena Massoud) و پرنسس یاسمن (Naomi Scott) داشته باشیم. این بازسازی لایو-اکشن توسط گای ریچی (King Arthur: Legend of the Sword و Sherlock Holmes) کارگردانی شده؛ دیزنی فیلم Aladdin را بر پایه یکی از انیمیشنهای کلاسیک خودش به همین نام محصول ۱۹۹۲ کمپانی دیزنی ساخته است. البته اگر بخواهیم در ریشه های شخصیت علاءالدین کاوش کنیم به داستان های هزار و یک شب خواهیم رسید.

کمپانی دیزنی اکنون چند سالی است کـه شروع کرده به تبدیل انیمیشن های کلاسیک مشهور خودش به فیلم های لایو-اکشن، به همین خاطر طی چند سال اخیر شاهد تولید و اکران فیلم هایی مثل Cinderella (سیندرلا)، The Jungle Book (کتاب جنگل) و Beauty and the Beast (دیو و دلبر) بوده ایم. حال در کنار The Lion King (شیر شاه) که اخیرا شاهد انتشار تریلر و پوستری از آن بوده ایم، Aladdin یکی از مورد انتظارترین فیلم های کمپانی دیزنی است.

همچنین بخوانید | فیلم لایو-اکشن The Lion King صاحب یک تیزر و پوستر رسمی شد

دیزنی در ماه اکتبر یک تیزر جالب از فیلم لایو-اکشن Aladdin منتشر کرد که مورد استقبال گرم طرفداران قرار گرفت، این تیزر نوید یک فیلم جالب و تماشایی را به ما داد. با این حساب ما اکنون به شدت در انتظار انتشار تریلر طولانی تر فیلم هستیم تا بتوانیم بواسطه آن نگاه دقیق تری به Aladdin داشته باشیم. البته EW نخستین تصاویر رسمی از این فیلم را منتشر کرده کـه تعدادی از شخصیت های اصلی داستان در آن نمایان هستند. یک نگاه بیاندازید:همچنین بخوانید | فیلم لایو-اکشن Pokémon Detective Pikachu: خلاصه داستان، تریلر و پوستر رسمی & لیست عوامل

فیلم سینمایی Aladdin داستان نسخه انیمیشنی کلاسیک را بازگو می کند، از ستارگان اصلی این فیلم می توانیم به ویل اسمیت (جوخه خودکشی) در نقش جن، ﻧﯿﻮﻣﯽ ﺍﺳﮑﺎﺕ (Power Rangers) در نقش پرنسس یاسمن، ﻣﯿﻨﺎ ﻣﺴﻌﻮﺩ (Tom Clancy’s Jack Ryan) در نقش علاءالدین، ﺑﯿﻠﯽ ﻣﮕﻨﻮﺳﻦ (رکورد بزرگ) در نقش پرنسس اندرس، ﻣﺮﻭﺍﻥ ﮐﻨﺰﺍﺭﯼ (ﭼﻪ ﺑﺮ ﺳﺮ ﺩﻭﺷﻨﺒﻪ ﺁﻣﺪﻩ؟) در نقش جعفر، ﻧﻮﯾﺪ ﻧﮕﻬﺒﺎﻥ (Legion) در نقش سلطان، ﻧﻮﻣﺎﻥ ﺍﮐﺎﺭ در نقش حکیم، ﮐﻤﯿﻞ ﻟﻤﯿِﺸِﻔﺴﮑﯽ و ﺍَﺩﻡ ﮐﺎﻟﯿﻨﺰ اشاره کنیم.

فیلم سینمایی Aladdin از تاریخ ۲۴ مِی ۲۰۱۹ (مصادف با جمعه ۳ خرداد ۹۸) پا به گیشه می گذارد.


ما را در تلگرام دنبال کنید: @mg_Newsir

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.