فیلم لایو-اکشن Aladdin صاحب یک تریلر و پوستر تماشایی شد؛

تریلر رسمی Aladdin (علاءالدین) منتشر شد تا طرفداران بتوانند نگاهی اجمالی اما جالب به جدیدترین فیلم لایو-اکشن کمپانی دیزنی داشته باشند؛ فیلمی که توسط گای ریتچی کارگردانی شده و جزو موردانتظارترین فیلم های سال جاری میلادی است. Aladdin در واقع دومین فیلم لایو-اکشن دیزنی در سال ۲۰۱۹ می باشد که بر پایه انیمیشن های کلاسیک این کمپانی ساخته شده. اولی Dumbo است که تا چند هفته دیگر پا به گیشه می گذارد و انتظار داریم که با استقبال خوبی روبرو شود.

بعد از ورود Dumbo به سینما و پرواز دامبو بر فراز گیشه های سراسر جهان، نوبت به فیلم لایو-اکشن Aladdin می رسد، قبل از اینکه مورد انتظارترین فیلم سال یعنی The Lion King (شیر شاه) به کارگردانی جان فاورو (کتاب جنگل، مرد آهنی) از راه برسد و تاج پادشاهای را بر سر کند. با این حساب، موفقیت فیلم هایی مثل Cinderella (سیندرلا)، Beauty and the Beast (دیو و دلبر) و The Jungle Book (کتاب جنگل) باعث شد تا دیزنی طی یک سال سه فیلم لایو-اکشن تقدیم طرفداران کند!

همچنین بخوانید | اولین تصاویر رسمی از فیلم لایو-اکشن Aladdin (علاءالدین)

ما بطور قطع نمی توانیم پیش بینی کنیم که فیلم Aladdin مانند عناوین لایو-اکشن قبلی دیزنی تبدیل به یک موفقیت تجاری و هنری خواهد شد یا نه، اما از داستانی غنی و بازیگرانی کاربلد بهره می برد که وجود همین دو عنصر می تواند باعث موفقیت هر فیلمی شود؛ البته بدون در نظر گرفتن این قضیه، تریلرهای تاکنون منتظر شده از فیلم لایو-اکشن Aladdin تاکنون با واکنش هایی “نه خیلی خوب و نه خیلی بد” روبرو شده اند، اما زمانی که تبلیغ تلویزیونی این فیلم از ظاهر آبی رنگ شخصیت جن (با بازی ویل اسمیت) پرده برداشت در شبکه های اجتماعی مورد تمسخر قرار گرفت!!

دیزنی در اقدامی جالب، تریلر کامل این فیلم را در اختیار طرفداران قرار داد تا بتوانند نگاهی اجمالی به ماجراجویی لایو-اکشن علاءالدین داشته باشند، در کنار تریلر شاهد انتشار یک پوستر جدید هم هستیم:


پوستر جدید:

علاءالدین 2019

این فیلم داستان نسخه انیمیشنی کلاسیک را بازگو می کند، از ستارگان اصلی Aladdin می توانیم به ویل اسمیت (جوخه خودکشی) در نقش جن، ﻧﯿﻮﻣﯽ ﺍﺳﮑﺎﺕ (Power Rangers) در نقش پرنسس یاسمن، ﻣﯿﻨﺎ ﻣﺴﻌﻮﺩ (Tom Clancy’s Jack Ryan) در نقش علاءالدین، ﺑﯿﻠﯽ ﻣﮕﻨﻮﺳﻦ (رکورد بزرگ) در نقش پرنسس اندرس، ﻣﺮﻭﺍﻥ ﮐﻨﺰﺍﺭﯼ (ﭼﻪ ﺑﺮ ﺳﺮ ﺩﻭﺷﻨﺒﻪ ﺁﻣﺪﻩ؟) در نقش جعفر، ﻧﻮﯾﺪ ﻧﮕﻬﺒﺎﻥ (Legion) در نقش سلطان، ﻧﻮﻣﺎﻥ ﺍﮐﺎﺭ در نقش حکیم، ﮐﻤﯿﻞ ﻟﻤﯿِﺸِﻔﺴﮑﯽ و ﺍَﺩﻡ ﮐﺎﻟﯿﻨﺰ اشاره کنیم.

فیلم لایو-اکشن Aladdin از تاریخ ۲۴ مِی ۲۰۱۹ (مصادف با جمعه ۳ خرداد ۹۸) پا به گیشه می گذارد.


منبع: دیزنی

ما را در تلگرام دنبال کنید: @mg_Newsir

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.