دیزنی مشغول توسعه یک ادامه برای فیلم لایو-اکشن Aladdin است؛

شکی وجود ندارد که Aladdin (علاءالدین) یکی از موفق ترین فیلم های امسال بوده و در میان بازسازی های لایو-اکشن دیزنی هم جایگاه بالایی دارد، این فیلم نتوانست نظر منتقدین را به سمت خودش جلب کند اما در عوض کاری کرد تا طرفداران عاشقش شوند و برای دیدنش به سالن های سینما بیایند. Aladdin به لطف داستان جالب، بازیگران خوب (مخصوصا ویل اسمیت)، کارگردانی فوق العاده و تلاش عوامل پشت صحنه اش، تبدیل شد به یکی از بهترین های امسال، در واقع بعد از تماشای این فیلم غیرممکن است از آن تعریف نکنید!

دیزنی بخش بزرگی از موفقیت های فیلم لایو-اکشن Aladdin را مدیون کارگردانش، گای ریچی، است. این فیلم در گیشه بین المللی بیشتر از ۱ میلیارد دلار فروخته و اکنون جزو پنج فیلم پرفروش ۲۰۱۹ می باشد، و تا پایان سال هم بین ده فیلم پرفروش باقی خواهد ماند. حال، با توجه به موفقیت های بزرگی که کسب کرد، و با اتکا به این حقیقت که انیمیشن کلاسیک Aladdin صاحب ادامه شده بود، نباید شنیدن اینکه دیزنی قصد دارد قسمت دوم این فیلم سینمایی را بسازد زیاد عجیب و غافلگیرکننده باشد.

همچنین بخوانید | باکس آفیس: Lion King از Frozen رد شد، حالا پرفروش ترین انیمیشن تاریخ است!

در واقع فیلم Aladdin به یک پایان قطعی رسید، ولی همین پایان همزمان باز بود، و پنجره ای باقی گذاشت تا در صورت تمایل بتوانند داستان های بیشتری را روایت کنند. در این میان، دان لین تهیه کننده فیلم، طی مصاحبه اخیر خودش در مورد اینکه دیزنی به تولید ادامه Aladdin فکر می کند یا نه صحبت کرد، و همچنین از او سوال شد که فرانچایز علاءالدین قرار است در آینده چه سرنوشتی داشته باشد. آقای لین اشاره کرد که در ابتدا هدفشان فقط و فقط تولید بهترین فیلم ممکن بوده است، و به طرفداران اجازه دادند تا خودشان به سازندگان فیلم بگویید که دوست دارند شاهد ساخته شدن ادامه باشند یا نه.

Aladdin 2

طبق ادعای لین، مخاطبین دوست دارند داستان های بیشتری از علاءالدین گفته شود؛ “آنها این فیلم را بارها تماشا کرده اند. ما نامه های زیادی از طرفدارانی داشته ایم که با دوستان و خانواده خودشان برای تماشای فیلم بازگشته اند. و فکر می کنیم که داستان های بیشتری برای گفتن وجود دارد. ما قرار است بر روی این درست مثل قسمت اول Aladdin کار کنیم و قرار نیست بازسازی دقیق چیزی که قبلا انجام شده باشد…” پس، ما باید منتظر انتشار گزارش های دقیق تری در مورد قسمت دوم Aladdin باشیم، فیلمی که طبق ادعای لین قرار است داستان کاملا جدیدی داشته باشد، فیلمی که آینده این فرانچایز را تعیین خواهد کرد.

همچنین بخوانید | فیلم Maleficent: Mistress of Evil صاحب یک پوستر جدید شد

این صحبت ها تایید می کند که دیزنی واقعا به فکر ساختن Aladdin 2 است، ولی تایید نمی کند که تصمیم گرفته این فیلم را بسازد. هنوز چیزی توسط خود استودیو تایید نشده و آقای لین هم گفته که فقط حرف هایی در این رابطه زده شده. اما، با توجه به موفقیت هایی که Aladdin کسب کرده، حدس ما این است که قضیه چیزی فراتر از صحبت های معمولی باشد.


ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید: تلگرام (@mg_Newsirاینستاگرام و توییتر

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

you're currently offline