در پوستر جدید فیلم Alita: Battle Angel آلیتا برای نبرد آماده می شود!

از آنجا که مدت زمان زیادی تا شروع اکران باقی نمانده، فیلم سینمایی اقتباسی Alita: Battle Angel (آلیتا: فرشته جنگ) محصول کمپانی فاکس قرن بیستم صاحب یک پوستر جالب جدید شده، در پوستر شخصیت اصلی فیلم را مشاهده می کنیم که در حال آماده شدن برای جنگ است.

فیلم سینمایی Alita: Battle Angel در اصل قرار بود در ماه جولای سال جاری میلادی پا به گیشه بگذارد، اما کمپانی فاکس تاریخ اکران آن را به ۲۱ دسامبر تغییر داد، اما دوباره تاخیر خورد و حالا قرار است اوایل سال ۲۰۱۹ روی پرده برود. در خود پوستر هیچ اشاره ای به تاریخ اکران جدید نشده و فقط به کلمه “بزودی” اکتفـا کرده است. آتیلا، شخصیت اصلی داستان که یک سایبورگ می باشد در پوستر جدید نمایان است؛ فرشته جنگ ظاهـرا خودش را برای یک نبرد آماده می کند!!

همچنین بخوانید | تریلر جدید فیلم Alita: Battle Angel منتشر شد؛ اثر شگفت‌انگیز جدید جیمز کامرون!

باید اشاره کنیم که ﻓﯿﻠﻢنامه فرشته جنگ توسط ﺟﯿﻤﺰ ﮐﺎﻣﺮﻭﻥ، ﻟﯿﺘﺎ ﮐﻠﻮﮔﺮﯾﺪﯾﺲ (ﻧﺎﺑﻮﺩﮔﺮ: ﺟﻨﺴﯿﺲ) و ﺭﺍﺑﺮﺕ ﺭﻭﺩﺭﯾﮕﺰ بر پایه یک ﻣﺎﻧﮕﺎﯼ ﻋﻠﻤﯽ-ﺗﺨﯿﻠﯽ بـه همین نام ﻧﻮﺷﺘﻪ ﯾﻮﮐﯿﺘﻮ ﮐﯿﺸﯿﺮﻭ ﻧﻮﯾﺴﻨﺪﻩ ﮊﺍﭘﻨﯽ به نگارش درآمده است. ﺟﯿﻤﺰ ﮐﺎﻣﺮﻭﻥ (Avatar) ﺗﻬﯿﻪﮐﻨﻨﺪﻩ Battle Angle است و ﺭﺍﺑﺮﺕ ﺭﻭﺩﺭﯾﮕﺰ (Sin City) آن را کـارگردانی کرده؛ در صفحه IMDB این فیلم بودجه تولید آن ۲۰۰ میلیون دلار ذکر شده است، پس این امید وجود دارد که در پی ورود به گیشه با نقدهای مثبت و استقبال خوب طرفدارا روبرو شود.

Alita: Battle Angele

وقایع این فیلم در آینده ای اتفاق می افتـد که صنعت رباتیک بطور قابل توجه ای پیشرفت کرده است، داستان نیز بر محور یک سایبورگ به نام آلیتا می چرخد. او در یک زباله دانی پیدا می شود در حالی کـه حافظه اش پاک شده است، توسط یک دکتر ﺳﺎﯾﺒﺮﻧﺘﯿﮏ بـه نام دیسون ایدو (با نقش آفرینی Christoph Waltz) تعمیر می گردد. بعد از بازسـازی او بعنوان دختر خودش، آنها متوجه می شونـد که آلیتا در حقیقت یکی از آخرین ربات های است که دارای مهارت هـا و برنامه ریزیهای خاص می باشد که همین قضیه وی را تبدیل به یک هدف می کند. خیلی زود، آلیتا فراری می شود و مورد شکـار قرار می گیرد در حالی که به نظر می رسد پرده از گذشته خودش برداشته است؛ با این حساب باید انتظـار فیلمی پر از صحنات مبارزه ای و جنـگی را داشته باشیم.

همچنین بخوانید | کارگردان Alita: Battle Angel از ادامه های احتمالی می گوید

این فیلم مهیج و تماشایی برای نزدیک به دو دهه پروژه محبوب جیمز کامرون بود، و در اصل انتظار می رفت که خودش آن را کارگردانی کند. درست مانند Avatar، کامرون ایده های ناب خودش را سال ها نگه داشت تا تکنولوژی های لازم برای زنده کردن آنها ساخته شود، اما در نهایت پروژه را به نفع ﺭﺍﺑﺮﺕ ﺭﻭﺩﺭﯾﮕﺰ ترک کرد، چون دیگر مشغول کار بر روی ادامه های Avatar شده بود. با این وجـود، تریلر منتشر شده از این فیلم تایید کرد آنها کاری که قصد داشتند انجامش دهند را، با موفقیت به سرانجام رسانده اند، چون یک فیلم واقعا چشم نواز از آب درآمده است!!

این فیلم قرار است از تاریخ ۱۴ فوریه ۲۰۱۹ (مصادف با ۲۵ بهمن ۹۷) پا به سینما بگذارد. از ستارگان اصلی Alita: Battle Angel می توانیم به ﺭﺯﺍ ﺳﻠﺰﺍﺭ (Maze Runner)، ﺍﯾﺰﺍ ﮔﻮﻧﺰﺍﻟﺲ (بچه راننده)، ﺟﻨﯿﻔﺮ ﮐﺎﻧﻠﯽ (ذهن زیبا)، ﺍﺩ ﺍﺳﮑﺮﯾﻦ (Deadpool)، ﻣﯿﺸﻞ ﺭﻭﺩﺭﯾﮕﺰ (سریع و خشمگین، آواتار)، ﺟﮑﯽ ﺍﺭﻝ ﻫﯿﻠﯽ (نگهبانان)، ﮐﺎﺳﭙﺮ ﻭﻥ ﺩﯾﻦ، ﮐﺮﯾﺴﺘﻒ ﻭﺍﻟﺘﺲ (ﺣﺮﺍﻣﺰﺍﺩﻩﻫﺎﯼ ﻟﻌﻨﺘﯽ)، ﻣﺎﻫﺮﺷﺎﻻ ﻋﻠﯽ (سریال لوک کیج) و ﺍﯾﺪﺍﺭﺍ ﻭﯾﮑﺘﺮ اشاره کنیم.


ما را در تلگرام دنبال کنید: @mg_Newsir

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.