سریال اقتباسی The Boys کمپانی آمارون پا به فاز تولید گذاشت

تولید سریال The Boys کمپانی آمازون بطور رسمی آغاز شده است، این عنوان اقتباسی مدت زمان زیادی را در جهنم توسعه گذرانده است. شاید تصور کنید فقط مارول و ﺩﯼﺳﯽ هستند که چندین پروژه اسیر شده در جهنم توسعه دارند، اما واقعیت این است که ناشران مستقل هم وقتی قصد دارند کمیک بوکهای بزرگ خودشان را به سینما یا تلویزیون بیاورند معمولا با مشکلی مشابه روبرو می شوند. برای مثال، Locke & Key نزدیک به یک دهه را در مسیر رسیدن به تلویزیون گذراند و خیلی هم به آن نزدیک شده بود تا اینکه Hulu اوایل سال جاری آن را رد کرد. رمان گرافیکی The Boys نیز بعنوان یک کتاب مصور، یا همان کمیک بوک خودمان، خیلی خوب عمل کرد اما برای اینکه مورد اقتباس قرار گیرد حدود ده سال بلاتکلیف ماند.

این قضیه به سال ۲۰۱۰ بازمیگردد، ﺁﺩﺍﻡ ﻣﮏﮐﯽ قرار بود The Boys را به سینما بیاورد. همه چیز در سکوت قرار گرفت، تا زمانی که ﺳﺖ ﺭﻭﮔﻦ و ﺍﻭﺍﻥ ﮔﻠﺪﺑﺮﮒ با هدف ساخت یک سریال بر پایه این کمیک بوک روی صحنه آمدند. با اینکه ﺭﻭﮔﻦ پروژه را ترک کرد، The Boys در نهایت خانه خودش را بعنوان یک سریال در Amazon پیدا کرد. حالا طبق تازه ترین گزارش های منتشر شده، تولید این سریال بطور رسمی آغاز شده است.

کارگردان ﺩﻥ ﺗﺮﺍﺧﺘﻨﺒﺮﮒ تصویر زیر را در صفحه رسمی اینستاگرام خودش منتشر کرد که نشان می دهد کار بر روی اپیزود نخست سریال The Boys بطور رسمی آغاز شده است. البته آمازون هنوز فرصت دارد تا از خیر این سریال بگذارد، اما بدون توجه به این موضوع، به نظر می رسد که The Boys این بار واقعا در مسیر رسیدن به صفحه کوچک است.

همچنین بخوانید: رمان The Gingerbread Girl استیون کینگ تبدیل به فیلم می شود

The Boys

در دنیای تاریک سریال The Boys، ابرقهرمان ها فاسد و مغرور شده اند، در حالی که یک تیم وظیفه دارد آنها را در مسیر درست نگه دارد. مانند Preacher، این سریال تاریک و خشن، و همچنین بامزه است. با توجه به اینکه شبکه AMC در تبدیل سری کمیک بوک واعظ به سریال موفقیت های بسیاری را کسب کرد، آمازون هم آماده است تا موفقیتی مشابه را برای پسرها کسب کند. اگر اوضاع طبق انتظار پیش برود، سریال باید اواخر سال جاری از راه برسد.

وقایع سریال The Boys در جهانی اتفاق می افتـد که در آن ابرقهرمانان بجای خوبی، به سمت تاریکی و فساد رفته اند، آنهـا به واسطه شهرت خودشان مغرور شده اند و اغلب رفتاری بی پروا دارند. داستان کلی سریال بر محور یک گروه از شورشی ها می چرخد که به “the boys” معروف هستنـد و هدفشان نابود کردن ابرقهرمانان است. از ستارگان این سریال می توانیم به ﮐﺎﺭﻥ ﻓﻮﮐﻮﻫﺎﺭﺍ (Suicide Squad)، ﺍﺭﯾﻦ ﻣﻮﺭﯾﺎﺭﺗﯽ (پدر خون)، ﻻﺯ ﺁﻟﻮﻧﺴﻮ (Avatar)، ﮐﺎﺭﻝ ﺍﺭﺑﻦ (The Lord of the Rings) اشاره کنیم.

منتظر انتشار اطلاعات بیشتر در مورد سریال The Boys باشید…

منبع: اینستاگرام

ما را در تلگرام دنبال کنید: @mg_Newsir

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.