سریال The Lord of the Rings ستاره اصلی خودش را پیدا کرد؛

سریال به شدت مورد انتظار The Lord of the Rings (ارباب حلقه ها) محصول آمازون ستاره اصلی خودش را پیدا کرد؛ طبق تازه ترین گزارش های منتشر شده، ویل پولتر بعنوان بازیگر اصلی این سریال انتخاب شده است. رمانهای ارباب حلقه ها توسط تالکین نوشته شده و یکی از پرفروش ترین مجموعه کتاب های تاریخ است که اوایل قرن ۲۱ یک ﺳﻪﮔﺎﻧﻪ سینمایی بر اساس آن توسط پیتر جکسون ساخته شد. این فیلم ها نه تنها به فروش بالایی دست یافتند، بلکه از نظر هنری هم مورد تحسین قرار گرفتند، و از نظر جلوه های ویژه جزو پیشروهای نسل خودشان بودند و تاثیر شگرفی بر روی آینده سینما داشتند.

دو سال قبل، آمازون با خرید حقوق این مجموعه کتاب با رقمی نجومی (۵۰۰ میلیون دلاری)، مقدمات تولید یک سریال چند فصلی را فراهم نمود. بعد از آن، توسعه سریال حماسی و پرهزینه Lord of the Rings آغاز شد اما با وجود اینکه روند توسعه سریال عادی و بدون مشکلی در حال پیش رفتن است، تا به امروز اطلاعات دقیقی از آن به دست طرفداران منتظر نرسیده است. البته با توجه به هزینه بالا (۵۰۰ میلیون هزینه تولید) و مهم بودن سریال Lord of the Rings برای آمازون، کاملا حق دارنـد که پروژه را بدون درز اطلاعات به بیرون پیش ببرند تا هیجان طرفداران برای تماشای آن را زیاد کنند.

همچنین بخوانید | سریال Carnival Row توسط آمازون برای فصل دوم تمدید شد؛

طبق محدود اطلاعاتی که منتشر شده، می دانیم که وقایع سریال قبل از حوادث فیلم The Fellowship of the Ring (یاران حلقه) اتفـاق می افتد، طی دوره ای که به اسم دوران دوم (Second Age) شناخته می شود. این دوره ۳۴۴۱ سال دوام داشته و با شکست ارتش سائورون به پایان رسید، چون تاکنون کاوشی در این دوره صورت نگرفته با چهره های تازه اش انتخاب خوبی بوده برای سریال LOTR. به تازگی هم فاش شده که فصل اول این سریال ۲۰ اپیزودی خواهد بود که باعث شده هیجان طرفداران برای تماشای آن بیشتر شود. سرویس استریم آمـازون حساب ویژه ای بر روی این سریال باز کرده و انتظار می رود که تبدیـل به یک موفقیت بزرگ شود، حتی موفق تر از Game of Thrones.

ارباب حلقه ها

این سریال هنوز صاحب عنوان رسمی نشده، اما به تازگی تایید شده که خانم Markella Kavengeh یکی از بازیگران آن است. این ستاره جوان در نقش شخصیتی به نام تیرا (Tyra) ظاهر خواهد شد، شخصیتی که در رمان های ارباب حلقه ها وجود ندارد پس احتمالا یک اسم موقت یا شخصتی جدید است. حال، تایید شده که سریال Lord of the Rings بازیگر اصلی خودش را هم پیدا کرده؛ ویل پولتر قرار است شخصیت اصلی سریال را به تصویر بکشد، ولی نام این شخصیت هنوز فاش نشده و اطلاعاتی هم از وی نداریم. از آنجا که تاکنون اطلاعات دقیقی از خود سریال منتشر نشده، نمی توانیم حدس درستی در مورد شخصیت پولتر بزنیم.

همچنین بخوانید | تیزر تریلر قصل دوم سریال Jack Ryan از راه رسید؛

ویل پولتر که یک ستاره انگلیسی است، تاکنون در عناوین مشهور و سطح بالایی نقش آفرینی کرده، از جمله Black Mirror و Bandersnatch، همچنین Midsommar. قبل از این پروژه ها هم در فرانچایز The Maze Runner و فیلم The Revenant دیده شده بود. با توجه به اینکه تنها ۲۶ سال سن دارد و چهره شناخته شده ای است، پولتر انتخاب مناسبی برای بازی در سریال Lord of the Rings محسوب می شود، سریالی که یکی از پرهزینه ترین های تاریخ است و طرفداران زیادی در سراسر جهان بی صبرانه منتظر از راه رسیدنش هستند.


ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید: تلگرام (@mg_Newsir)، و اینستاگرام

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

you're currently offline