آمازون دو پوستر جدید از سریال The Boys منتشر کرد؛

کمپانی Amazon بعد از انتشار نخستین تیزر از سریال کمیک بوکی به شدت مورد انتظار The Boys، حالا دو بنر جدید هم از این سریال منتشر کرده که بواسطه آنـها می توانیم نگاهی تازه به قهرمان ها و شرورهای سریال The Boys، شاید شرورها و قهرمان های آن، داشته باشیم!

این سریال اقتباسی است از یک سری کتاب مصور به همین نام نوشته گرث انیس که مانند دیگر اثر مشهور این نویسنده، Preacher (واعظ)، دارای فضایی تاریک و بسیار خشن است. Preacher توسط شبکه AMC مورد اقتباس قرار گرفت و تبدیل با یک سریال حدودا موفق شد، کـه تاکنون سه فصل از آن روی آنتن رفته است. حال The Boys هم از ذهن کسانی نشات گرفته که Preacher را به تلویزیون آورده اند (ست روگن و اوان گلدبرگ) و اینطور به نظر می رسد که حتی ممکن است اقتباس جالب تری باشد — الـبته نخست باید ببینیم بعد تعریف کنیم.

در ارتباط با The Boys بخوانید | اولین تیزر رسمی سریال The Boys منتشر شد؛ نگاهی به بزرگ ترین قهرمانان زمین!

در نخستین بنر، می توانیم اعضای تیم “پسرها” را کنار هم مشاهده کنیم، درست مانند نخستین پوستر رسمی The Boys که چند روز قبل منتشر شد. بازیگران حاضر در تصویر جدید عبارتند از لاز آلونسو (Detroit) در نقش Mother’s Milk، کارن فوکوهارا (Suicide Squad) در نقش The Female، جک کواید (The Hunger Games) در نقش Wee Hughie، کارل اربن (Star Trek) در نقش Billy Butcher و Tomer Kapon (فیلم When Heroes Fly) در نقش Frenchman.

The boys

در بنر دوم اعضای گروه هفت (The Seven) را مشاهده می کنیم، یک گروه از بزرگ ترین قهرمانان زمین که با کمپانی Vought International همکاری می کنند. بازیگران حاضر در این پوستر، از چپ به راست عبارتند از ارین موریارتی (سریال جسیکا جونز) در نقش Annie January معروف به Starlight، چیس کرافورد (دختر خبرچین) در نقش The Deep، دومینیک مک الیگوت (خانه پوشالی) در نقش Queen Maeve، و Nathan Mitchell (سریال سوپرنچرال) در نقش Black Noir، بعلاوه جسی آشر (Independence Day: Resurgence) در نقش A-Train و آنتونی استار (بانشی) در نقش Homelander.

The Seven

همچنین بخوانید | اولین پوستر سریال The Boys تیم را دور هم جمع کرده!

وقایع این سریال در دنیایی اتفاق می افتد که ابرقهرمان ها هم در آن وجود دارند، ولی نه قهرمان هایی مثل بتمن و سوپرمن، بلکه شخصیت هایی که قدرت باعث فسادشان شده و آنها را تبدیل کرده به شرور، در عوض اینکه ناجی مردم باشند. در پاسخ به این اتفاق، یک گروه از شورشی های متنفر از ابرقهرمان ها معروف به The Boys دور هم جمع شده اند تا جلوی این شرورهای مثلا قهرمان را بگیرند. حال، گروه های مختلفی مورد هدف آنها قرار گرفته اند، اما بزرگ ترین قهرمانان زمین در گروهی به نام The Seven فعالیت می کنند که ظاهرا هدف اصلی پسرها هستند.

این سریال اوایل سال ۲۰۱۹ به دستتان می رسد.


ما را در تلگرام دنبال کنید: @mg_Newsir

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.