تاریخ شروع پخش فصل دوم American Gods اعلام شد

بعد از مدتها انتظار، شبکه تلویزیونی Starz بطور رسمی تاریخ شروع پخش سریال پرطرفدار American Gods (خدایان آمریکایی) را فاش نمود؛ این سریال بر پایه یک رمان نوشته نیل گیمن ساخته شده است. اخیـراً یک سری مشکلات جدی در پشت صحنه سریال مشهور شبکه Starz به وجود آمده است، مثلا خالقین و شورانرهای فصل نخست برایان فولر و مایکل گرین بخاطر اختلاف نظرهایی که با شبکه داشتند تصمیم به ترک پروژه گرفتند، و البته بودجه تولید هم یکی از دلایل همین جدایی بوده است. در این میان جیلین اندرسون نیز اعلام کرد که در فصل دوم بازی نخواهد کرد.

حال این اتفاق ها جلوی تولید فصل دوم را نگرفت و زیر نظر یک شورانر جدید به نام جسی الکساندر (Hannibal – Star Trek: Discovery) جلوی دوربین رفت تا به روایت ادامه داستان بپردازند. در پایان فصل نخست دیدیم که شادو مون (Ricky Whittle) و آقای چهارشنبه (Ian McShane) همچنان در حال حرکت به سمت مقصد خودشان House on the Rock (خانه ای روی سنگ) بودند، آقای چهارشنبه قصد دارد گروهی از خدایان قدیمی را دور هم جمع کند تا برای جنگ با رقیبان تازه نفس خودشان آماده شوند. حال تنها یک سوال باقی می ماند، آن هم این است که تغییرات اتفاق افتاده در پشت صحنه چه تاثیری بر روی سریال خواهد داشت.

شبکه Starz با انتشار یک پوستر رسمی تاریخ شروع پخش فصل دوم سریال American Gods را فاش نمود، و همچنین یک خلاصه داستان رسمی از آن را به اشتراک گذاشت. یک نگاه بیاندازید:

همچنین بخوانید | فصل دوم سریال American Gods: تریلر و پوستر رسمی

American Gods

در خلاصه داستان رسمی فصل دوم American Gods آمده است که: “ما در تصور خدا ساخته شده ایم، اما خدایان هم همچنین در تصور ما ساخته شده اند — و در فصل دوم نبرد بطور اجتناب ناپذیری به سمت نقطه بحران حرکت می کند تا جایی که فرجام خدایان و انسان ها به هم گره می خورد. در حالی که آقای چهارشنبه مشغول برنامه ریزی برای انتقام گرفتن از حمله ای که بر ضد وی طی فصل نخست صورت گرفت است، شادو مون (Shadow Moon) نیز مقابل تقدیرش در مسیر تلاش های مستر چهارشنبه جهت متقاعد کردن خدایان قدیم برای یک جنگ تمام عیار قرار می گیرد. یک کنکاش گروهی در House on the Rock بسوی هرج و مرج کشیده می شود، خدایان جدید و قدیم را درون جستجوهایی در سراسر آمریکا قرار می دهد که در قاهره، ایلینوی همگرا خواهد شد: شادو را مجبور می کند تا یک جایگاه بدست آورد، بعنوان یک مومن در این دنیای عجیب که خدایان روی آن زندگی می کنند — یک دنیای تاریک، جایی که تغییر به وفاداری بستگی دارد و ایمان فداکاری های وحشتناکی را طلب می کند.

از ستارگان اصلی سریال American Gods می توانیم به ریکی ویتل در نقش شدو مون، امیلی براونینگ در نقش لورا همسر شدو مون، کریسپین گلاور در نقش آقای جهان، بروس لنگلی در نقش پسر تکنیکال خدای جدید فناوری، یتید بداکی در نقش بلقیس الهه قدیمی عشق، پابلو شرایبر در نقش مد سووینی و ایان مک‌شین در نقش آقای چهارشنبه اشاره کنیم. پخش فصل دوم این سریال از دهم مارس ۲۰۱۹ (مصادف با یکشنبه ۱۹ اسفند سال جاری) آغـاز می شود.


ما را در تلگرام دنبال کنید: @mg_Newsir

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.