فصل دوم سریال American Gods: تریلر و پوستر رسمی

شبکه تلویزیونی Starz تریـلر رسمی فصل دوم America Gods را طی برگزاری همایـش کامیک کان نیویورک (NYCC 2018) منتشر کرد. بازیگران اصلی این سریال و همچنین نویسنده رمان «خدایان آمریکایی» نیل گیمن در همایش حاضر شدند، تا از فصل دوم حمایت کنند. طرفداران نیز موفق شدند نخستین نگاه خودشان را به حوادث پیش رو داشته باشند، بعد از مدتها دوری از شخصیت ها.

فصل نخست این سریال با تصادم و تبانی گری خدایان به پایان رسید. شادو مون (با بازی Ricky Whittle) و آقای چهارشنبه (Ian McShane) به مراسم جشن عید پاک که Ostara (با بازی Kristin Chenoweth) میزبان آن بود رفتند، به امید اینکه بتوانند با او متحد شوند. در این میان، مرده متحرک لورا (Emily Browning) که بدنش در حال پوسیدن است هم سراغ این بانو آمده بود تا برای زنده شدن از او کمک بگیرد. فاش شد که آقای چهارشنبه عامل مرگ لورا و به زندان رفتن شادو بوده است، سپس هم شاهد درگیری خدایان در این مهمانی بودیم. حال برای ما فاش شده که آقای چهارشنبه در اصل همان اودین خدای خدایان آسیر است. در فصل دوم America Gods نیز جنگ خدایان جدید و قدیم همچنان ادامه دارد، چون هر گروه می خواهد خودش قدرت را به دست بگیرد و…

همچنین بخوانید | سریال Ash vs. Evil Dead بعد از سه فصل لغو شد

حال، به مناسب برگزاری همایش NYCC 2018 شبکه Starz هم اقدام به انتشار نخستین تریلر از فصل دوم America Gods کرد تا اولین نگاه خودمان را به وقایع فصل بعدی سریال داشته باشیم. این تریلر تایید می کند که درگیری ها همچنان ادامه دارند، خدایان جدید و قدیم هنوز در جدال برای به دست گرفتن قدرت هستند. در این میان شاهد کنار هم قرار گرفتن مجدد شادو و همسرش لوری هستیم. نخستین تریلر فصل ۲:و این هم پوستر کامیک کان فصل جدید:

سریال American Gods

اینطور به نظر می رسد که آقای چهارشنبه اکنون چندین متحد در کنار خودش دارد؛ که شامل بلقیس (با نقش آفرینی Yetide Badaki)، مد سوئینی (Pablo Schreiber)، اوکویه (Conphidance) و Czernobog (با بازی Peter Stormare) می شود، کسانی که در فصل نخست بخوبی با آنها آشنا شدیم. در تریلر می توانیم آقای جهان (Crispin Glover) رهبر خدایان جدید را مشاهده کنیم که با گفتن جمله “طوفان در راه است” نوید یک جنگ بزرگ را می دهد. در طرف دیگر ظاهرا شعله عشق بین شادو مون و لورا دوباره افروخته شده، اما معلوم نیست که لورا را زنده کرده انـد یا نه. در یک صحنه او در مورد آقای چهارشنبه اخطار می دهد، پس احتمـالا در یک خطر بزرگ قرار خواهد گرفت.

همچنین بخوانید | فصل چهارم سریال The Magicians: اولین نگاه & تاریخ شروع پخش

تاریخ دقیق شروع پخش فصل دوم America Gods بطور رسمی تایید نشده، اما می دانیم که در سال ۲۰۱۹ روی آنتن Starz می رود.


ما را در تلگرام دنبال کنید: @mg_Newsir

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.