کارگردان John Wick 2 کمیک بوک Analog را تبدیل به فیلم می کند

ﭼﺪ ﺍﺳﺘﯿﻬﻠﺴﮑﯽ قرار است فیلم سینمایی Analog را کارگردانی کند، فیلمی که بر پایه یک کمیک بوک ساخته می شود. ﺍﺳﺘﯿﻬﻠﺴﮑﯽ بدون شک فیلمساز بزرگی است و اگر نگاهی به کارنامه هنری او داشته باشیم می توانیم عناوین جالبی را مشاهده کنیم، اما زمانی که پا به پروژه John Wick گذاشت به شهرت فراوانی رسید. او و ﺩﯾﻮﯾﺪ ﻟﯿﭻ (Deadpool 2) جان ویک را به سینما آورند و یک فرانچایز اکشن و تماشایی را به عاشقان این ژانر معرفی کردند. در حالی که لیچ سراغ قسمت دوم Deadpool رفت، ﺍﺳﺘﯿﻬﻠﺴﮑﯽ کنترل کامل فیلم John Wick: Chapter 2 (جان ویک: بخش دوم) را به دست گرفت و آن را کارگردانی کرد، و اکنون نیز مشغول کار بر روی John Wick: Chapter 3 است.

در حال حاضر دقیقا معلوم نیست که John Wick با سه فیلم به پایان می رسد یا اینکه قسمت چهارمی هم در کار خواهد بود، یا اینکه ﺍﺳﺘﯿﻬﻠﺴﮑﯽ دوست دارد فیلم های بیشتری در این فرانچایز بسازد یا تمرکز خودش را بر روی دیگر فیلم ها قرار دهد. در هر صورت، این کارگردان پروژه های زیادی را در پیش دارد و قرار است بزودی کار بر روی پروژه های بعدی را شروع کند، مثلا یکی از این پروژه ها ریبوت Highlander است، یا مثلا فیلم کمیک بوکی Kill or Be Killed.

طبق یک گزارش تازه منتشر شده از سوی هالیوود ریپورتر، ﺍﺳﺘﯿﻬﻠﺴﮑﯽ اکنون قرار است یک فیلم اقتباسی لایو-اکشن که بر پایه کمیک بوک Analog ساخته می شود را کارگردانی کند. این کمیک توسط جری داگن خلق شده است، ﺭﺍﯾﺎﻥ ﺟِﯽ. ﮐﺎﻧﺪﻝ (هرکول، رمپیج) کسی است که ﻓﯿﻠﻢﻧﺎﻣﻪ این عنوان اقتباسی جدید را می نویسند. ﮐﺎﻧﺪﻝ و ﺍﺳﺘﯿﻬﻠﺴﮑﯽ به لطف فیلم سینمایی Highlander پیش از این هم با هم رابطه کاری داشته اند. طبق گزارش تازه منتشر شده، کمپانی تولید فیلم banner 87eleven فیلم سینمایی Analog را برای کمپانی Lionsgate می سازد.

همچنین بخوانید: فروش بین المللی Avengers 3 از مرز ۱٫۸ میلیارد دلار گذشت

Analog movie

اگر نمی دانید، پس بدانید که وقایع Analog در یک آینده نه چندان دور اتفاق می افتد، جایی که امنیت آنلاین نابود شده است. این فقدان امنیت موجب ایجاد پست شغلی جدیدی به نام “مردان دفتر کل” می شود که از رازهای اشخاص حقیقی متفاوت محافظت می کند، با ذخیره سازی تمام آنها در یک کیف اسناد که با دستبند بهشان وصل می شود. ستاره این سری کمیک مردی به نام جک ﻣﮏگینیس (Jack McGinnis) است، شخصی که فقط به مبارزات تن به تن اکتفا نمی کند، بلکه معمولا یک اسلحه هم با خودش حمل می کند.

هنوز در مورد نسخه سینمایی Analog اطلاعات دقیقی منتشر نشده است، اما این احتمال وجود دارد که شاهد حضور ﮐﯿﺎﻧﻮ ﺭﯾﻮﺯ در این فیلم باشیم، البته هیچ گزارشی هنوز ادعا نکرده که سازندگان ﺭﯾﻮﺯ را برای ایفای نقش اصلی فیلم جدید در نظر دارند، اما دیدن این بازیگر در فیلم Analog چندان غافلگیرکننده نیست و آنها هم قطعا به این موضوع فکر کرده اند. در حال حاضر ما فقط می دانیم که فیلم سینمایی Analog قرار است ساخته شود، هنوز اطلاعات بیشتری به دستمان نرسیده…

منبع: هالیوود ریپورتر

ما را در تلگرام دنبال کنید: @mg_Newsir

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.