باکس آفیس: برای فیلم Annabelle 3 یک افتتاحیه +30 میلیون دلاری پیش بینی شده

بیشتر طرفداران ژانر ترس با سری فیلم های احضار آشنا هستند، فیلم هایی که در بستر یک دنیای سینمایی تحت عنوان The Conjuring (احضار) ساخته می شونـد و همیشه هم به موفقیت های هنری و تجاری دست پیدا می کنند. تاکنون ۵ فیلم در بستر این فرانچایز ساخته شده که مجموع فروش آنها بیشتر از ۱٫۵ میلیارد دلار بوده، در حالی که اگر هزینه تولید هر پنج فیلم را جمع ببندیم هم به ۱۱۰ میلیون دلار نمی رسد.

حال مدت زمان خیلی کمی تا شروع اکران ششمین فیلم که Annabelle Comes Home (آنابل به خانه می آید) باقی مانده، فیلمی که پیش بینی شده طی افتتاحیه آمریکایی خودش (سه روز نخست اکران) بیشتر از ۳۰ میلیون دلار می فروشد. البته این پیش بینی با توجه به بودجه تولید پایین فیلم می تواند خبر خوبی باشد، اما اگر با افتتاحیه ۳۷ و ۳۵ میلیون دلاری قسمت اول و دوم Annabelle مقایسه کنیم، چندان جالب به نظر نمی رسد. البته هنوز بیشتر از یک ماه تا شروع اکران باقی مانده و بعید نیست که طی روزهای آینده شاهد افزایش رقم پیش بینی باشیم.

همچنین بخوانید | اولین تریلر فیلم ترسناک Annabelle 3 منتشر شد؛ آنابل به خانه آمده است!

طبق این پیش بینی، Annabelle Comes Home بعد از سپری کردن افتتاحیه ۳۰ و چند میلیون دلاری، در نهایت می تواند گیشه های ایالات متحده را با مجموع فروش +۱۰۰ میلیون دلاری ترک کند. بد نیست اشاره کنیم که مجموع فروش داخلی قسمت اول و دوم Annabelle به ترتیب ۸۴ و ۱۰۲ میلیون دلار بوده است. پس، این احتمال وجود دارد که Annabelle 3 هم بتواند همین حدود بفروشد. باید دوباره اشاره کنیم که ممکن است هنگام شروع اکران قسمت سوم عملکرد بهتری داشته باشد.

Annabelle فیلم

تا این لحظه رکورد بزرگ ترین افتتاحیه فرانچایز احضار با ۵۳ میلیون دلار در اختیار فیلم The Nun (راهبه) قرار دارد، The Conjuring نیز با ۱۳۷ میلیون دلار پرفروش ترین فیلم این مجموعه در خاک آمریکاست، و The Nun هم با مجموع فروش ۳۶۵ میلیون دلاری پرفروش ترین فیلم فرانچایز احضار در چارت بین المللی می باشد. سری فیلم های Annabelle با ۳۰۶ و ۲۵۷ میلیون دلار کم فروش ترین های سری احضار هستند، اما در عوض بودجه تولید آنها هم نسبت به دیگر فیلم ها کمتر بوده است.

همچنین بخوانید | دنیای احضار: فیلم The Nun 2 صاحب یک نویسنده شد

وقایع فیلم Annabelle 3 زمانی اتفاق می افتد که عروسک شیطانی آنابل برای نخستین بار پا به موزه شخصی اد و لورن وارن می گذارد. جودی (با نقش آفرینی McKenna Grace) دختر آنها نیز کسی است که روبروی قدرتهای فراطبیعی این عروسک قرار می گیرد. ویرا فارمیگا باری دیگر در نقش لورین وارن ظاهر شده و پاتریک ویلسون هم در نقش اد وارن، مکینا گریس (Captain Marvel) نیز کسی است شخصیت جودی را به تصویر کشیده. مدیسون آیسمن (Jumanji: Welcome to the Jungle) و کیتی سریف (Cleveland Abduction) نیز از چهره های جدید مجموعه هستند که به ترتیب در نقش پرستار جودی که ماری الن نام دارد و رفیق جودی به نام دانیلا ظاهر شده اند.

اکران این فیلم به کارگردانی و نویسندگی گری دوبرمن (نویسنده فیلم هایی مثل IT 2017، دو قسمت قبلی Annabelle و The Nun) از تاریخ ۲۸ ژوئن سال ۲۰۱۹ (مصادف با جمعه ۷ تیر ماه ۹۸) آغاز می شود.


ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید: تلگرام (@mg_Newsirایستاگرام و توییتر

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.