اولین تصویر رسمی از Annabelle 3 را اینجا ببینید؛ لطفا نترسید!

به لطف جیمز وان، ما اکنون می توانیم نخستین نگاه رسمی خودمان را به فیلم سینمایی ترسناک Annabelle Comes Home (آنابل به خانه می آید) داشته باشیم — اگر وان را نمی شناسید باید اشاره کنیم که او کارگردان دو قسمت نخست Conjuring (احضار) و فیلم ابرقهرمانی Aquaman (آکوامن) بوده است. بدون هیچ شکی می توانیم ادعا کنیم که طی پانزده سال اخیر، وان تاثیر بسیار فراوانی بر روی ژانز وحشت داشته است؛ فیلم Saw ساخته او بهترین نمونه برای مثال زدن می باشد، که آغازگـر یک جریان تازه و متفاوت در ژانر ترس بود. بعد از آن، وان تمرکز خودش را بیشتر بر روی فیلم های ترسناک از نوع فراطبیعی قرار داده است، در نتیجه دو فرانچایز The Conjuring و Insidious را شخصا افتتاح نمود.

او در سال ۲۰۱۳ قسمت اول Conjuring و سپس ادامه آن Conjuring 2 را کارگردانی کرد، به لطف موفقیت های این دو فیلم شاهد شاخ و برگ دادن فرانچایز احضار بودیم. نخست فیلم Annabelle بعنوان یک ﺍﺳﭙﯿﻦﺁف برای این فیلم ها روی پرده رفت و ما را با گذشته عروسک شیطانی آنابل آشنا کرد، بعد از Annabelle 2 هم فیلم The Nun (راهبه) بعنوان یک ﭘﯿﺶدرآمد برای وقایع The Conjuring 2 ساخته شد که بر محور یک موجود شیطانی به نام والاک (Valak) می چرخید. سومین قسمت Annabelle نیز قرار است تابستان امسال پا به گیشه بگذارد که به تازگی صاحب یک عنوان رسمی شده، حال وان در تلاش است تا جایی که می تواند برای معرفی این فیلم به مردم تلاش کند؛

همچنین بخوانید | ﻓﯿﻠﻢبرداری The Conjuring 3 قرار است در تابستان ۹۸ آغاز شود؛

کارگردان Aquaman بواسطه صفحه رسمی خودش در اینستاگرام یک تصویر رسمی از فیلم سینمایی Annabelle Comes Home را به اشتراک گذاشت تا ما بتوانیم نخستین نگاه خودمان را به فیلم جدید فرانچایز احضار داشته باشیم. وان در این پست اینستاگرامی اشاره ای به تاریخ انتشار اولین تریلر Annabelle 3 نکرد، اما ما انتظار داریم که همزمان با شروع اکران فیلم Pet Sematary (غبرستان حیوانات خانگی) منتشر شود، یعنی هفته آینده. در غیر این صورت، تریلر باید با شروع اکران فیلم ترسناک The Curse of La Llorona (نفرین ﻟﯿﻮﺭﻭﻧﺎ) در اختیار طرفداران قرار بگیرد.

آنابل 2

همانطور که در ابتدا اشاره کردیم قسمت سوم بطور رسمی Annabelle Comes Home نام گـرفتـه است یک عنوان کاملا مناسب برای داستان فیلم می باشد و خبر از ورود آنابل به خانه خانواده وارن ها می دهد؛ وقایع فیلم Annabelle 3 زمانی اتفاق می افتد که این عروسک شیطانی برای نخستین بار پا به موزه شخصی اد و لورن وارن می گذارد. جودی (با نقش آفرینی McKenna Grace) دختر آنها نیز کسی است که روبروی قدرتهای فراطبیعی این عروسک قرار می گیرد. ویرا فارمیگا باری دیگر در نقش لورین وارن ظاهر می شود و پاتریک ویلسون در نقش اد وارن، مکینا گریس (Captain Marvel) نیز کسی است شخصیت جودی را به تصویر می کشد.

همچنین بخوانید | وقایع فیلم The Curse of La Llorona در دنیای سینمایی احضار اتفاق می افتد؛

اکران این فیلم به کارگردانی گری دوبرمن (نویسنده فیلم هایی مثل IT 2017 و The Nun) از تاریخ ۲۸ ژوئن سال ۲۰۱۹ (مصادف با جمعه ۷ تیر ماه ۹۸) آغاز می شود.


منبع: جیمز وان

ما را در تلگرام دنبال کنید: @mg_Newsir

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.