اولین تریلر فیلم ترسناک Annabelle 3 منتشر شد؛ آنابل به خانه آمده است!

آنابل ظاهرا دوباره دردسرساز شده است؛ اما این بار در خانه وارن ها. همانطور که انتظار داشتیم نخستین تریلر از فیلم سینمایی Annabelle Comes Home (آنابل به خانه می آید) منتشر شد و حالا ما می توانیم سفری کوتاه اما ترسناک به دنیای احضار داشته باشیم. در حالی که وقایع دو قسمت قبلی Annabelle قبل از حوادث فیلم The Conjuring به کارگردانی جیمز وان اتفاق می افتـاد، وقایع این فیلم تابستانی مدتی بعد از آن رخ می دهد. مکینا گریس که به تازگی وی را در فیلم Captain Marvel (کاپیتان مارول) دیده ایم در قسمت سوم Annabelle حضور دارد و شخصیت جودی که یک دختر ده ساله است را به تصویر می کشد. وقتی آنابل پا به موزه شخصی خانواده وارن می گذارد، جودی مجبور می شود با این عروسک شیطانی مبارزه کند. ویرا فارمیگا باری دیگر در نقش لورین وارن شده و پاتریک ویلسون در نقش همسر او اد وارن، اما انتظار داریم که نقش فرعی داشته باشند نه اصلی.

وارنر بروس هنوز چند ماهی برای تبلیغ کردن Annabelle Comes Home زمان دارد، و با توجه به موفقیت تجاری دو قسمت قبلی کاملا قابل انتظار است که برای معرفی این فیلم بیشتر از همیشه تلاش کنند. چند هفته قبل استودیو عنوان رسمی Annabelle 3 را فاش کرد، خیلی زود جیمز وان اولین تصویر رسمی فیلم را به اشتراک گذاشت و حالا هم اولین تریلر این فیلم ترسناک از راه رسیده است؛ به لطف این تریلر می توانیم نیم نگاهی به حوادث خوفناک آنابل جدید داشته باشیم.

همچنین بخوانید | وقایع فیلم The Curse of La Llorona در دنیای سینمایی احضار اتفاق می افتد؛

پیشنهاد می کنیم که شما هم نگاهی به تریلر داشته باشید، تا شاید کمی بترسید!! — البته فیلم های فرانچایز احضار در ژانر ترس تولید می شوند اما هیچگاه خیلی ترسناک نیستند.


تمام چیزهایی که طرفداران از فیلم های سری احضار انتظار دارند، این تریلر نشان می دهد که Annabelle 3 آنها را دارد، پس قرار است با یکی از بهترین های این سری روبرو شویم. مدیسون آیسمن (Jumanji: Welcome to the Jungle) و کیتی سریف (Cleveland Abduction) از چهره های جدید مجموعه هستند که به ترتیب در نقش پرستار جودی که ماری الن نام دارد و رفیق جودی به نام دانیلا ظاهر شده اند. این دو خیلی زود متوجه می شوند که نباید در مورد اشیای درون موزه وارن ها کنجکاوی کنند. اد و همسرش نیز در این تریلر حضور دارند ولی قطعا به این معنی نیست که در خود فیلم هم نقش مهمی داشته باشند.

همچنین بخوانید | ﻓﯿﻠﻢبرداری The Conjuring 3 قرار است در تابستان ۹۸ آغاز شود؛

اکران این فیلم به کارگردانی و نویسندگی گری دوبرمن (نویسنده فیلم هایی مثل IT 2017، دو قسمت قبلی Annabelle و The Nun) از تاریخ ۲۸ ژوئن سال ۲۰۱۹ (مصادف با جمعه ۷ تیر ماه ۹۸) آغاز می شود.


ما را در تلگرام دنبال کنید: @mg_Newsir

1 نظر
  1. احمد عابدی تربت جام استان مشهد می گوید

    تریلر که واقعا ترس هیجان داشت،،، امیدواریم مثل قسمت قلبی آنابل ترسناک هیجانی باشد،،،

    تریلر خیلی خوب بود،،،

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.