مکینا گریس بازیگر Captain Marvel برای ایفای یک نقش کلیدی به Annabelle 3 پیوست

طبق تازه ترین گزارش های منتشر شده، مکینا گریس (Captain Marvel) برای ایفای یک نقش کلیدی به فیلم سینمایی ترسناک Annabelle 3 (آنـابل) پیوسته است. گریس در فیلم Captain Marvel نسخه جوان کارول دانورز را به تصویر کشیده است، اما عمده شهرت او بخاطر حضور در فیلم هایی مثل Gifted و I, Tonya می باشد. حال، شاهد پیوستن او به جمع ستارگان Annabelle 3 و ورود به ژانر ترس هستیم.

قسمت سوم Annabelle هنوز فاقد عنوان رسمی است، اما می دانیم که وقایع آن مثل دو فیلم قبلی در دنیای Conjuring اتفاق می افتد. نخستین بار فصل تابستان، در ماه جولای بود که ما در مورد برنامه استودیو برای ساخت Annabelle 3 مطلع شدیم، و نویسنده/کارگردان پروژه آقای گری دابرمن اعلام کرد که تولید آن قرار است در ماه اکتبر آغاز شود. طبق شنیده ها، وقایع این فیلم قبل از حوادث قسمت نخست The Conjuring اتفاق می افتد، و کاوشی دیگر دارد در گذشته این عروسک که اکنون تبدیل شده به چهره دنیای سینمایی احضار.

همچنین بخوانید | اطلاعاتی تازه از داستان Annabelle 3 فاش شد؛ جدیدترین ﺍﺳﭙﯿﻦﺁﻑ در فرانچایز Conjuring

ددلاین طی روز جمعه با انتشار یک گزارش فاش کرد که مکینا گریس برای ایفای نقش جودی، دختر لورن و اد وارن، دو زوج محقق مسائل فراطبیعی، به این فیلم پیوسته است. شخصیت جودی برخلاف همیشه این بار نقش خیلی مهمی در فیلم دارد، چون وقتی که پدر و مادرش این عروسک را به خانه می آورند تا در موزه شخصی خود قرار دهند به امید اینکه دیگر به کسی آسیب نخواهد زد، او تبدیل به تازه ترین هدف آنابل می شود.

مکینا گریس

آقای دابرمن ﻓﯿﻠﻢﻧﺎﻣﻪ دو قسمت قبلی Annabelle را خودش نوشته است، اما در فیلم سوم علاوه بر مسئولیت نگارش او بر روی صندلی کارگردانی هم می نشیند. بد نیست اشاره کنیم که فیلم اکنون روی پرده The Nun (راهبه) هم توسط این نویسنده سرشناس نوشته شده است. چند روز قبل اعلام شد که او قرار است ﻓﯿﻠﻢﻧﺎﻣﻪ بازسازی Train to Busan (قطار بوسان) را بنویسد و شاید هم خودش آن را کارگردانی کند. پس، شکی نیست که Annabelle 3 به دست فرد مناسبی افتاده است.

همچنین بخوانید | ﻓﯿﻠﻢبرداری The Conjuring 3 باید در سال ۲۰۱۹ آغاز شود

اکران Annabelle 3 قرار است از تاریخ ۳ جولای ۲۰۱۹ (مصادف با چهارشنبه ۱۲ تیر ۹۸) آغاز شود.


ما را در تلگرام دنبال کنید: @mg_Newsir

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.