اطلاعاتی تازه از داستان Annabelle 3 فاش شد؛ جدیدترین ﺍﺳﭙﯿﻦﺁﻑ در فرانچایز Conjuring

عروسک شیطانی دنیای سینمایی The Conjuring (احضار) قرار است سال بعد در Annabelle 3 (آنـابل) دوباره نمایان شود، و کارگردان آن گری داوبرمن مقداری اطلاعات تازع از ﺍﺳﭙﯿﻦﺁﻑ جدید به اشتراک گذاشته است. در حالی که کمپانی وارنر بروس این روزها به سختی درگیر فیلم های بعدی برند DCEU، از جمله Aquaman و Shazam است، یک دنیای سینمایی موفق دیگر هم زیر پرچم خودش دارد که باید برای توسعه آن هم وقت بگذارد. فیلم های دنیای The Conjuring شاید مثل عناوین DCEU سطح بالا و پرهزینه نباشند، اما مورد توجه مثبت طرفداران قرار دارند و با وجود هزینه پایین تولید سود خوبی را به استودیو می رسانند.

بطور مثال، این هفته فیلم سینمایی The Nun (راهبه) دومین ﺍﺳﭙﯿﻦﺁﻑ در مجموعه احضار پا به گیشه گذاشته و انتظار داریم که بزرگ ترین افتتاحیه فرانچایز خودش را رقم بـزند؛ چیزی که حدود ۵۰ میلیون دلار با توجه به آمار اخیر. تا امروز بزرگ ترین افتتاحیه فرانچایز با ۴۱ میلیون دلـار در اختیار اولین فیلم آن، Conjuring محصول ۲۰۱۳ قرار داشت اما حالا باید شاهد یک تغییر باشیم. فیلم The Nun نقدهای چندان مثبتی را از سوی منتقدین دریافت نکرده، اما در همین ابتدای مسیر واکنش طرفداران ژانر ترس نسبت به آن عالی بوده و پیش بینی می شود که یک فروش فوق العاده را پشت سر بگذارد.

همچنین بخوانید: فیلم Annabelle 3 بطور رسمی در کامیک-کان معرفی شد

فرانچایز The Conjuring سالی یک فیلم برای ما دارد؛ بعد از اکران قسمت نخست، در سال ۲۰۱۴ شاهد اکران Annabelle بودیم، Conjuring 2 در سال ۲۰۱۶ پا به گیشه گذاشت و سال گذشته هم موفق به تماشای Annabelle: Creation شدیم، این هفته نیز The Nun از راه رسید. در سال ۲۰۱۹ آنابل صاحب سومین فیلم انفرادی خودش می شود، این فیلم قرار است در ماه جولای پا به گیشه بگذارد. این بار، وظیفه کارگردانی و نگارش فیلم جدید به یک نویسنده آشنا با مجموعه، گری داوبرمن سپرده شده است. این نویسنده مشهور که اخیرا مشغول کار بر روی IT: Chapter Two (آن: بخش دوم) بوده است، طی مصاحبه تازه خودش با Slash Film کمی درباره فیلم سینمایی بشدت مورد انتظار Annabelle 3 صحبت کرد.

Annabelle 3

آقای داوبرمن در ارتباط با این فیلم که طی همایش کامیک-کان سن دیگوی امسال معرفی شد اظهار داشت که “این فیلم قرار است اواسطه ماه اکتبر جلوی دوربین برود پس من عمیقا مشغول آماده کردن آن هستم. ما قصد داریم فرانچایز را به خانه بازگردانیم بعد از اینکه با حضور در رومانی دور بوده ایم. وقایع این فیلم در خانه وارن ها اتفاق می افتد. اتفاق ها وقتی آغاز می شوند که آنابل پا به اتاق آرتیفکت می گذارد. خیلی شبیه به Swamp Thing، چه اتفاقی می افتد وقتی آنابل پا به میان مجموعه وسایل وارنها می گذارد و او چگونه بر روی اطراف خودش تاثیر خواهد گذاشت…

همچنین بخوانید: نویسنده IT: Chapter Two معتقد است که پایان فیلم قلب طرفداران را می شکاند!

همانطور که از صحبت های داوبرمن متوجه می شویم و خودمان هم می دانستیم، وقایع Annabelle 3 — مانند دو فیلم Annabelle قبلی و همچنین The Nun — قبل از حوادث قسمت اول Conjuring اتفاق می افتد — یعنی زمانی که وارن هـا برای نخستین بار آنابل را به خانه می آورنـد. البته نباید خیلی قبل هم باشد، چون شروع داستان The Conjuring خیلی بعد از اینکه شکارچیان شیطان اِد و لورین این عروسک را بدست آوردنـد نبود. از این نویسنده و کارگردان سوال شد که آیا خود وارن ها هم در این فیلم حضور دارند؟ او نیز گفت که باید صبر کنیم و ببینیم!!

اکران Annabelle 3 قرار است از تاریخ ۳ جولای ۲۰۱۹ (مصادف با چهارشنبه ۱۲ تیر ۹۸) آغاز شود، باید اشاره کنیم که توسعه The Conjuring 3 هنوز ادامه دارد و ساخت آن “تا حدودی” قطعی است.


ما را در تلگرام دنبال کنید: @mg_Newsir

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

you're currently offline