فیلم ترسناک Annabelle 3 صاحب یک عنوان رسمی شد؛

فیلم ترسناک Annabelle 3 که وقایع آن در دنیای اشتراکی Conjuring (احضار) اتفاق می افتد، صاحب یک عنوان رسمی جالب شده است: Annabelle Comes Home (آنابل به خانه می آید). در حال حاضر Blumhouse Productions یکی از مشهورترین کمپانی های تولید عناوین ترسناک است، اما New Line Cinema هم تاکنون فیلم های جالبی را در این سبک تولید کرده و توان کافی برای رقابت را دارد. این کمپانی در حال حاضر با دنیای اشتراکی Conjuring که توسط جیمز وان خلق شده مانـور می دهد.

این فرانچایز در سال ۲۰۱۳ با روی پرده رفتن فیلم ترسناک The Conjuring به کارگردانی جیمز وان شروع بکار کرد، مجموع فروش فیلم هایی که تاکنون در بستر این دنیای اشتراکی ساخته شده اند ۱٫۵ میلیارد دلـار بوده است. ما تا این لحظه موفق به تماشای قسمت دوم The Conjuring، دو قسمت Annabelle و همچنین فیلم ﭘﯿﺶدرآمدی The Nun (راهبه) بوده ایم. تابستان ۹۸ سومین قسمت Annabelle روی پرده می رود و به لطف آن می توانیم ملاقاتی دوباره با خانواده وارن داشته باشیم.

همچنین بخوانید | ﻓﯿﻠﻢبرداری The Conjuring 3 قرار است در تابستان ۹۸ آغاز شود؛

تابستان امسال بود که اعلام شد قسمت سوم Annabelle در حال توسعه است و بطور قطع ساخته خواهد شد، البته ما شکی نداشتیم که فیلم ترسناک Annabelle 3 تولید می شود مخصوصا با توجه به اینکه دو قسمت نخست در مجموع ۵۰۰ میلیون دلار فروخته اند. حال، حساب رسمی این فیلم در توییتر با انتشار یک توییت فاش کرده که قسمت سوم بطور رسمی Annabelle Comes Home نام گـرفتـه است. این عنوان کاملا مناسب داستان فیلم می باشد و خبر از ورود آنابل به خانه خانواده وارن ها می دهد!

Annabelle 3

وقایع فیلم ترسناک Annabelle 3 زمانی اتفاق می افتد که این عروسک شیطانی برای نخستین بار پا به موزه شخصی اد و لورن وارن می گذارد. جودی (با نقش آفرینی McKenna Grace) دختر آنها نیز کسی است که روبروی قدرتهای فراطبیعی این عروسک قرار می گیرد. ویرا فارمیگا باری دیگر در نقش لورین وارن ظاهر می شود و پاتریک ویلسون در نقش اد وارن، مکینا گریس (Captain Marvel) نیز کسی است شخصیت جودی را به تصویر می کشد — ما این بازیگر کودک را اخیرا در سریال The Haunting of Hill House محصول نتفلیکس مشاهده کرده ایم.

همچنین بخوانید | باکس آفیس: The Nun اکنون ﭘﺮﻓﺮﻭﺵﺗﺮﯾﻦ فیلم فرانچایز «احضار» است!

فیلم جدید مانند Annabelle: Creation و قسمت نخست به روایت وقایعی که در گذشته اتفاق می پردازد اما مثل آنها قصد ندارد داستان خاستگاه عروسک آنابل بازگو کند، در واقع این فیلم تفاوت چندان زیادی با دو The Conjuring اکران شده ندارد و فقط آنابل و جودی را در مرکز وقایع خودش قرار داده است. ما نمی توانیم به این زودی حدس بزنیم و پیش بینی کنیم، ولی می توانیم انتظار داشته باشیم که Annabelle Comes Home با استقبال خوبی روبرو شود.

فیلم ترسناک Annabelle 3 از تاریخ ۲۸ ژوئن سال ۲۰۱۹ (مصادف با جمعه ۷ تیر ماه ۹۸) پا به گیشه میگذارد.


منبع: توییتر

ما را در تلگرام دنبال کنید: @mg_Newsir

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.