تولید فیلم سینمایی Annabelle 3 رسما به پایان رسید

طبق تازه ترین گزارشهای منتشر شده، تولید فیلم سینمایی Annabelle 3 (آنابل ۳) محصول کمپانی برادران وارنر رسما به پایان رسیده است، تازه ترین عنوان در دنیای سینمایی The Conjuring (احضار) و چهارمین ﺍﺳﭙﯿﻦﺁﻑ در این فرانچایز فراطبیعی. از زمانی که مجموعه فیلم The Conjuring شروع بکار کرده است مـا هر ساله شاهد اکران حداقل یک عنوان از آن هستیم. شخصیت آنابل محبوبیت خاصی در این فرانچایز دارد و به همین دلیل قسمت سوم Annabelle در لیست فیلم های محبوب ۲۰۱۹ قرار گرفته است، این شخصیت در سال ۲۰۱۴ صاحب یک فیلم انفرادی شد. البته قسمت اول Annabelle با استقبال مورد انتظار روبرو نشد اما با این وجود در سال ۲۰۱۷ شاهد روی پرده رفتن Annabelle: Creation (آنابل: آفرینش) بودیم، که واقعا خوب بود و نقدهای مثبتی را دریافت کرد.

آنابل نخستین بار در فیلم سینمایی The Conjuring محصول سال ۲۰۱۳ معرفی شد، یک عروسک خبیث و شیطانی که در موزه فراطبیعی اد و لورن وارن قرار گرفته بود. این فیلم در لیست ترسناک ترین های سال قرار گرفت و بخاطر محبوبیتی که کسب کرد صاحب یک ادامه و چهار ﺍﺳﭙﯿﻦﺁﻑ شد. تازه ترین فیلم از فرانچایز احضار The Nun (راهبه) نام داشت که در واقعا فیلم انفرادی شخصیتی است که در The Conjuring 2 معرفی شده بود.

حساب رسمی ConjuringFilms در شبکه اجتماعی توییتر با انتشار یک توییت بطور رسمی فاش کرد که تولید فیلم سینمایی Annabelle 3 به پایان رسیده است. این فیلم نخستین بـار در همایش بین المللی کامیک-کان سن دیگوی ۲۰۱۸ معرفی شد، فیلمی به کارگردانی گری دابرمن و تهیه کنندگی جیمز وان. ما آخرین بار آنابل را در Annabelle: Creation ملاقات کردیم و فیلم جدید که قرار است تابستان سال بعد اکران شود حکم یک دیدار مجدد را برای ما دارد.

Annabelle 3

وقایع فیلم Annabelle 3 زمانی اتفاق می افتد که این عروسک شیطانی برای نخستین بار پا به موزه شخصی اد و لورن وارن می گذارد. جودی (با نقش آفرینی McKenna Grace) دختر آنها نیز کسی است که روبروی قدرتهای فراطبیعی این عروسک قرار می گیرد. آقای داوبرمن در ارتباط با این فیلم طی همایش کامیک-کان سن دیگوی امسال گفته بود که “…ما قصد داریم فرانچایز را به خانه بازگردانیم بعد از اینکه با حضور در رومانی دور بوده ایم. وقایع این فیلم در خانه وارن ها اتفاق می افتد. اتفاق ها وقتی آغاز می شوند که آنابل پا به اتاق آرتیفکت می گذارد. خیلی شبیه به Swamp Thing، چه اتفاقی می افتد وقتی آنابل پا به میان مجموعه وسایل وارنها می گذارد و او چگونه بر روی اطراف خودش تاثیر خواهد گذاشت..

از ستارگان این فیلم سینمایی می توانیم به پاتریک ویلسون، ﻭﯾﺮﺍ ﻓﺎﺭﻣﯿﮕﺎ، ﻣﺪﯾﺴﻦ ﺍﯾﺴﻤﻦ، ﮐﯿﺘﯽ ﺳﺮﯾﻒ، ﺍﺳﺘﯿﻮ ﮐﻮﻟﺘﺮ و آلیسون وایت اشاره کنیم. Annabelle 3 قرار است از سوم جولای سال ۲۰۱۹ (مصادف با چهارشنبه ۱۲ تیر ماه ۹۸) پا به گیشه بگذارد.


ما را در تلگرام دنبال کنید: @mg_Newsir

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.