باکس آفیس: Annabelle Comes Home در اولین روز اکران 7.2 میلیون دلار فروخت!

آنابل به خانه بازگشت، و خیلی قدرتمند شروع کرد؛ سومین قسمت از سری فیلم های ترسناک Annabelle بطور رسمی پا به گیشه های ایالات متحده شروع گذاشت. Annabelle Comes Home (آنابل به خانه می آید) سومین قسمت از مجموعه فیلم آنابل در روز چهارشنبه شروع بکار کرد و در ایالات متحده ۷٫۲ میلیون دلار فروخت که ۳٫۵ میلیون دلار از آن به نمایش در شب سه شنبه مربوط می شود. با توجه به این شروع قدرتمند، ما می توانیم انتظار داشته باشیم که مجموع فروش فیلم طی افتتاحیه پنج روزه بین ۳۰ تا ۳۳ میلیون دلار باشد. Annabelle Comes Home came پشت سر Toy Story 4 قرار گرفته که در روز چهارشنبه ۱۲٫۳ میلیون دلار فروخت.

همانطور که خبر دارید وقایع فیلم Annabelle Comes Home مثل دو قسمت قبلی در دنیای احضار اتفاق می افتد و در واقع ششمین فیلمی است در بستر فرانچایز Conjuring ساخته شده؛ وقایع فیلم Annabelle 3 زمانی اتفاق می افتد که عروسک شیطانی آنابل برای نخستین بار پا به موزه شخصی اد و لورن وارن می گذارد. جودی (با نقش آفرینی McKenna Grace) دختر آنها نیز کسی است که روبروی قدرتهای فراطبیعی این عروسک قرار می گیرد، البته در کنار دو شخصیت تازه وارد دیگر.

همچنین بخوانید | اطلاعاتی تازه از فیلم The Crooked Man ﺍﺳﭙﯿﻦﺁف Conjuring 2

در فیلم Annabelle Comes Home شاهد حضور پاتریک ویلسون و ورا فارمیگا خواهیم بود که باری دیگر در نقش های لورین و اد وارن ظاهر شده اند، علاوه بر این دو ستاره، در فیلم جدید آنابل تعدادی چهره تازه هم حضور دارند. مثلا مکینا گریس (Captain Marvel) در نقش جودی، دختر اد و لورین ظاهر شده که در فیلم Annabelle 3 ده سال سن دارد، وقتی آنابل پا به موزه شخصی خانواده وارن می گذارد، جودی مجبور می شود با این عروسک شیطانی دست و پنجه نرم کند؛ مدیسون آیسمن (Jumanji: Welcome to the Jungle) و کیتی سریف (Cleveland Abduction) نیز از چهره های جدید مجموعه هستند که به ترتیب در نقش پرستار جودی که ماری الن نام دارد و رفیق جودی به نام دانیلا ظاهر شده اند.

Annabelle Comes Home

با توجه به اینکه اکران Annabelle Comes Home بجای جمعه از روز چهارشنبه آغاز شده است، فروش فیلم طی افتتاحیه سه روزه حدود ۱۶ میلیون دلار خواهد بود که در برابر افتتاحیه +۳۰ میلیون دلاری دو فیلم قبلی حرفی برای گفتن ندارد، به همین دلیل ما افتتاحیه پنچ روزه را در نظر خواهیم گرفت که بیشتر ۳۰ میلیون دلار خواهد بود. و با توجه به حضور انیمیشنی مثل Toy Story 4 در گیشه، خیلی طبیعی است که نظر افراد کمی به سوی یک فیلم ترسناک جلب شود، پس Annabelle 3 احتمالا کمتر از دو قسمت قبلی می فروشد.

همچنین بخوانید | دنیای احضار: The Conjuring 3 قرار است یک فیلم متفاوت، معرکه و بزرگ باشد!

بد نیست اشاره کنیم که تا این لحظه رکورد بزرگ ترین افتتاحیه فرانچایز احضار با ۵۳ میلیون دلار در اختیار فیلم The Nun (راهبه) قرار دارد، The Conjuring نیز با ۱۳۷ میلیون دلار پرفروش ترین فیلم این مجموعه در خاک آمریکاست، و The Nun هم با مجموع فروش ۳۶۵ میلیون دلاری پرفروش ترین فیلم فرانچایز احضار در چارت بین المللی می باشد. سری فیلم های Annabelle با ۳۰۶ و ۲۵۷ میلیون دلار کم فروش ترین های سری احضار هستند، اما در عوض بودجه تولید آنها هم نسبت به دیگر فیلم ها کمتر بوده است.

منتظر انتشار اطلاعات بیشتر باشید…


ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید: تلگرام (@mg_Newsirاینستاگرام و توییتر

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.