تاریخ انتشار نسخه بلوری Ant-Man and the Wasp اعلام شد

مارول یک تریلر جدید برای نسخه بلوری فیلم سینمایی Ant-Man and the Wasp (ﻣﺮﺩ ﻣﻮﺭﭼﻪﺍﯼ ﻭ ﺯﻧﺒﻮﺭﮎ) منتشر کرد و اطلاعات تازه ای در رابطه با آن فاش نمود. طرفداران دنیای سینمایی مارول بعد از اینکه با فیلم عظیم و پرحادثه Avengers: Infinity War روبرو شدند، که هنوز هم حوادث پایانی آن را هضم نکرده ایم، به لطف Ant-Man 2 یک استراحت کوتاه گرفتند و یک فیلم مارولی کوچک تر را تماشا کردند. البته صحنه پس از تیتراژ این فیلم خیلی جالب است و هیجان طرفداران برای تماشای Avengers 4 را خیلی زیاد کـرد.

در فیلم سینمایی Ant-Man and the Wasp با اسکات لنگ (Paul Rudd)، هوپ ون دین (Evangeline Lilly) و هنک پیم (Michael Douglas) همراه می شویم که با هم کار می کنند تا جنت (Michelle Pfeiffer) مادر هوپ را از قلمرو کوانتومی آزاد کنند، و در این میان با یک دشمن جدید به نام روح (Hannah John-Kamen) روبرو می شوند. از آنجا که Ant-Man and the Wasp کاوشی دقیق در قلمرو کوانتومی دارد و می گوید که چطور کـار می کنـد، بسیاری از طرفداران اعتقاد دارد که همین قلمرو می تواند کلید پیروزی در مقابل تانوس خبیث باشد. چون اسکات در قسمت چهارم هنوز بدون عنوان Avengers جزوی از تیم است و احتمال می دهیم که نقش مهمی هم در وقایع پیش رو داشته باشد.

همچنین بخوانید: فروش جهانی Ant-Man 2 از مرز ۶۰۰ میلیون دلار عبور کرد!

از آنجا که زمان زیادی تا روز انتشار نسخه بلوری Ant-Man and the Wasp نمانده، مارول اقدام به انتشار یک تریلر به این مناسبت کرده و در آن جالب ترین صحنات اکشن و مهیج فیلم را گلچین کرده است. در این میان، فاش شد که نسخه digital HD و ۴K Ultra HD — برای ما همان Web-Dl — قسمت دوم Ant-Man در تاریخ دوم اکتبر (سه شنبه ۱۰ مهر) منتشر می شود و نسخه بلوری هم ۱۶ اکتبر (مصادف با سه شنبه ۲۴ مهر) در اختیار طرفداران قرار می گیرد.


طرفداران با تهیه نسخه فیزیکی بلوری می توانند صحنات حذف شده فیلم را تماشا کنند که می تواند اتـفاق خوبی باشد، البته ما در ایران باید این محتوای اضافی را جداگانه دانلود کنیم؛ در یکی از صحنات می بینیم که جنت همسرش هنک را می برد تا قلمرو کوانتومی را به وی نشان دهد. در یکی دیگر از این صحنات حذف شده سانی بُچ (با بازی Walton Goggins) را می بینیم که مشغول چک کردن دوربین های امنیتی است، طی شکارش برای زمین زدن هنک. علاوه بر این صحنات تماشایی، در نسخه فیزیکی صحناتی از پشت صحنه و چند مصاحبه موجود خواهد بود!!

همچنین بخوانید: پیغام بعد از تیتراژ Ant-Man and the Wasp قضیه Avengers 4 را ﭘﯿﭽﯿﺪﻩتر کرده است!

از ستارگان این فیلم می توانیم به پل راد در نقش اسکات لنگ معروف به انت‌من، اوانجلین لیلی در نقش هوپ ون دین دختر هنک پیم معروف به زنبورک، مایکل پنیا در نقش لوئیس، والتون گوگینس در نقش سانی که یک سارق است، بابی کاناوله در نقش پاکستون،جودی گریر در نقش مگی همسر سابق لنگ، تی.آی. در نقش دِیو، دیوید دستمالچیان در نقش کرت، هانا جان کامن در نقش گوست شرور فیلم، رندل پارک در نقش جیمی وو، لارنس فیشبرن در نقش بیل فاستر، میشل فایفر در نقش همسر هنک پیم و مادر هوپ و مایکل داگلاس در نقش هنک پیم اشاره کنیم.


ما را در تلگرام دنبال کنید: @mg_Newsir

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.