فیلم Ant-Man and the Wasp در افتتاحیه چینی 68 میلیون دلار فروخت!

اگر به اندازه کافی اطلاعات فیلمی داشته باشید می دانید که وارنر بروس برای فیلم های خودش همواره حساب ویژه ای بر روی گیشه های ایالات متحده باز میکند، اما کمپانی دیزنی کاملا برعکس همواره بیشترین سود را از سینماهای خارج از آمریکا می برد — اگر نگاهی به آمار فروش فیلم های Star Wars بیاندازید کاملا مشهود است.

طی روز جمعه تا یکشنبه، فیلم سینمایی Ant-Man and the Wasp (ﻣﺮﺩ ﻣﻮﺭﭼﻪﺍﯼ ﻭ ﺯﻧﺒﻮﺭﮎ) در ایالات متحده ۱٫۸ میلیون دلار دیگر فروخت و مجموع فروش داخلی آن بعد از هشت هفته به ۲۱۱٫۴ میلیون دلار رسید، اما این هفته Ant-Man 2 پا به کشور پهناور چین گذاشت و طی سه روز نخست اکران، یعنی افتتاحیه توانست ۶۸ میلیون دلار بفروشد؛ در واقع چهارمین افتتاحیه بزرگ یک فیلم مارولی در چین را رقم زد. مجموع فروش جهانی این فیلم طی این تعطیلات آخرهفته ۷۱ میلیون دلار از ۲۸ بازار مختلف بوده است.

همچنین بخوانید: پیغام بعد از تیتراژ Ant-Man and the Wasp قضیه Avengers 4 را ﭘﯿﭽﯿﺪﻩتر کرده است!!

تا این نقطه، بعـد از ۵۲ روز نمایش، مجموعه فروش Ant-Man 2 با نقش آفرینی ﭘﻞ ﺭﺍﺩ در نقش ﻣﺮﺩ ﻣﻮﺭﭼﻪﺍﯼ و ﺍﻭﺍﻧﺠﻠﯿﻦ ﻟﯿﻠﯽ در نقش ﻫﻮﭖ ﭘﯿﻢ معروف به زنبورک، به ۵۴۴ میلیون دلار رسیده است، شامل ۳۳۳ میلیون دلار فروش خارج از خاک و ۲۱۲ میلیون دلار فروش داخلی، در حالی که اکران لین فیلم هنوز در کشور ژاپن آغاز نشده است — با ورود به ژاپن شاهد رشد چشمگیر رقم فروش خواهیم بود. باید اشاره کنیم که قسمت اول Ant-Man محصول ۲۰۱۵ در مجموع ۵۱۹٫۳ میلیون دلار فروخته بود.


بد نیست بدانید که Ant-Man and the Wasp با مجموع فروش ۵۴۴٫۱ میلیون دلاری اکنون شانزدهمین فیلم پرفروش دنیای سینمایی مارول در چارت بین المللی است؛ بالاتر از Ant-Man که ۵۱۹ میلیون دلار فروخت و پایین تر از Iron Man که ۵۸۵٫۲ میلیون دلار فروخته قرار گرفته است. در چارت داخلی، Ant-Man 2 با ۲۱۱ میلیون دلار پانزدهمین فیلم پرفروش دنیای سینمایی مارول است و فاصله کمی با Doctor Strange که ۲۳۲٫۶ میلیون دلار فروخته بود دارد. این انتظار از فیلم جدید مارول وجود دارد که بتواند مجموع فروش خودش را به حداقل ۶۰۰ میلیون دلار برساند، چون اکران در چین تازه شروع شده و هنوز پا به سینماهای کشور ژاپن نگذاشته است.


ما را در تلگرام دنبال کنید: @mg_Newsir

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.