کاراکتر پوسترهای فیلم Ant-Man and The Wasp

مارول تعدادی کاراکتر پوستر از فیلم بعدی خودش، Ant-Man and The Wasp منتشر کرد که بواسطه آنها می توانیم بهترین نگاه خودمان را به شخصیت های این فیلم داشته باشیم، و از همه مهم تر جنت ون دین (با نقش آفرینی Michelle Pfeiffer) را هم ببینیم. مارول استودیوز در سال ۲۰۱۵ با تولید و اکران فیلم سینمایی Ant-Man اقدام به معرفی شخصیت اسکات لنگ (با نقش آفرینی Paul Rudd) کرد، حال او در قسمت دوم تنها قهرمان فیلم نیست و هوپ ون دین (Evangeline Lilly) هم با پوشیون لباس زنبورک به وی کمک می کند. اما در این فیلم ما فقط یک ﻣﺮﺩ ﻣﻮﺭﭼﻪﺍﯼ و یک زنبورک نداریم!

یکی از بزرگ ترین سوال هایی که در پایان فیلم Ant-Man بدون جواب ماند، وضعیت جنت همسر هنک پیم (Michael Douglas) و مادر هوپ بود. جنت اولین کسی است که لباس زنبورک را بر تن کرد، او طی دهه ۸۰ میلادی یک قهرمان بود اما بطور اتفاقی درون قلمرو کوانتومی اسیر شد. زمانی که ﻣﯿﺸﻞ ﻓﺎﯾﻔﺮ به جمع ستارگان فیلم پیوست، ما متوجه شدیم که در قسمت جدید قرار است واقعا با جنت دیدار داشته باشیم، اما تاکنون وی را در تریلر و تیزرهای Ant-Man 2 ندیده ایم.

مارول یک سری کاراکتر پوستر از فیلم Ant-Man and The Wasp منتشر کرده که اکنون می توانید آنها را مشاهده کنید. در پوسترها ﻣﺮﺩ ﻣﻮﺭﭼﻪﺍﯼ و زنبورک، هنک و همچنین همسر گم شده وی جنت دیده می شوند، یک پوستر هم از شخصیت شرور فیلم که روح (با نقش آفرینی Hannah John-Kamen) نام دارد منتشر شده، در آخر هم یک پوستر دسته جمعی را مشاهده می کنید؛

همچنین بخوانید: اولین تصاویر رسمی از فیلم ترسناک Halloween 2018

از ستارگان فیلم سینمایی Ant-Man and the Wasp می توانیم به ﻣﺎﯾﮑﻞ ﭘﻨﯿﺎ، ﻭﺍﻟﺘﻮﻥ ﮔﻮﮔﯿﻨﺲ (مهاجم مقبره ۲۰۱۸)، ﺣﻨﺎ ﺟﺎﻥ ﮐﺎﻣﻦ (بازیکن شماره یک آماده)، ﺑﺎﺑﯽ ﮐﺎﻧﺎﻭﻟﻪ، ﺟﻮﺩﯼ ﮔﺮﯾﺮ (دنیای ژوراسیک)، ﺩﯾﻮﯾﺪ ﺩﺳﺘﻤﺎﻟﭽﯿﺎﻥ (شوالیه تاریکی)، Abby Ryder-Fortson و ﺭﻧﺪﻝ ﭘﺎﺭﮎ اشاره کنیم، بعلاوه ﻻﺭﻧﺲ ﻓﯿﺸﺒﺮﻥ (ماتریکس) و ﻣﺎﯾﮑﻞ ﺩﺍﮔﻼﺱ. اکران فیلم سینمایی Ant-Man 2 نیز قرار است از تاریخ ششم جولای (مصادف با جمعه ۱۵ تیر ماه) آغاز شود.

منبع: مارول

ما را در تلگرام دنبال کنید: @mg_Newsir

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.