مارول Ant-Man 3 را می سازد؛ پیتون رید برای کارگردانی بازمیگردد

بر پایه تازه ترین گزارش های منتشر شده، مارول مشغول کار بر روی فیلم Ant-Man 3 است و پیتون رید نیز قصد دارد برای کارگردانی آن بازگردد. حالا که خط داستانی سنگ های ابدیت با یک فیلم حماسی به پایان رسیده، Marvel Studios این روزها تمرکز خودش را بر روی توسعه فاز چهارم MCU قرار داده است، و البته همزمان هم مشغول برنامه ریزی برای آینده هستند. مارول در تابستان طی همایش کامیک-کان سن دیگو بطور رسمی فاش کرد که تا پایان سال ۲۰۲۱ چه فیلم هایی را روی پرده می برد، و همچنین معلوم شد که طی این فاز شاهد انتشار چند سریال لایو-اکشن هم خواهیم بود، که پخش آنها برعهده سرویس استریم دیزنی پلاس (Disney+) قرار دارد.

مارول قصد دارد طی ۲۰۲۰ و ۲۱ در مجموع ۵ فیلم را روی پرده ببرد، و طی این مدت توسعه فیلم هایی مثل قسمت دوم Captain Marvel و Black Panther ادامه خواهد داشت، همچنین مارول مشغول کار بر روی فیلم های چهار شگفت انگیز و مردان ایکس خواهد بود. اما تا همین چند ساعت قبل اصلا معلوم نبود که چه سرنوشتی در انتظار فرانچایز Ant-Man است، برخی از شایعه ها ادعا کرده بودند که مارول قصد دارد سومین فیلم از این سری را بسازد، بعضی دیگر هم ادعا داشتند که سریال مرد مورچه ای توسط Disney+ در حال توسعه است. تاکنون دو فیلم از این فرانچایز روی پرده رفته، آخرین فیلم Ant-Man and the Wasp (مرد مورچه‌ای و زنبورک) نام داشت که در تابستان ۲۰۱۸ اکران شد.

همچنین بخوانید | مارول فیلم Captain Marvel 2 را بطور رسمی تایید کرد؛

یکی از علت هایی که باعث شد تصور کنیم مارول قصد ندارد قسمت سوم را بسازد این بود که دو فیلم نخست Ant-Man در گیشه به فروش خیلی زیادی دست پیدا نکردند، در حالی که دیگر فیلم های مارول میلیاردی می فروشند. ولی حالا، گزارش های تازه منتشر شده توسط منابع رسمی، ادعا کرده اند که فیلم Ant-Man 3 بطور رسمی در حال توسعه است؛ مارول بعد از کامیک-کان فاش کرد که Black Panther 2 قرار است در ماه مِی ۲۰۲۲ راهی گیشه شود، و حالا ساخته شدن Ant-Man 3 هم قطعی شده و احتمالا یکی دیگر از فیلم های ۲۰۲۲ دنیای سینمایی مارول خواهد بود.

Ant-man 3

هنوز بطور رسمی تایید نشده که قسمت سوم Ant-Man در چه تاریخی راهی گیشه خواهد شد، ولی به احتمال قوی این اتفاق در تابستان ۲۰۲۲ رخ خواهد داد، و بعنوان یکی از فیلم های تابستانی مارول روی پرده خواهد رفت؛ درست مثل قسمت های قبلی که به ترتیب ۱۰ جولای ۲۰۱۵ و ۴ جولای ۲۰۱۸ راهی گیشه شدند. تا این لحظه، هنوز اطلاعات خاصی از داستان فیلم Ant-Man 3 در دسترس نیست و احتمالا تا مدتی طولانی هم چیز خاصی دست ما را نخواهد گرفت. اما طبق اتفاق های پایانی Avengers: Endgame، می توانیم حدس بزنیم که فیلم بعدی مرد مورچه ای بر روی ماجراجویی تازه اسکات به همراه هوپ و کِسی لانگ (با بازی Emma Fuhrmann) متمرکز خواهد بود. و به احتمال خیلی خیلی زیاد مایکل داگلاس و میشل فایفر برای بازی در نقش هنک پیم و جنت ون دین باز خواهند گشت.

همچنین بخوانید | و حالا، Black Panther 2 اولین فیلم فاز پنجم MCU است که صاحب تاریخ اکران شده!

تا دیروز طرفداران MCU مدام احوال Ant-Man 3 را از مارول می گرفتند، ولی حالا می دانیم که قرار است ساخته شود و توسط کارگردان دو قسمت قبلی جلوی دوربین خواهد رفت؛ و حالا باید منتظر باشیم تا تاریخ شروع تولید، اطلاعاتی از داستان و شخصیت های جدید، و در نهایت تاریخ شروع اکران توسط مارول فاش شود…


ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید: تلگرام (@mg_Newsir)، و اینستاگرام

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.