فیلم Ant-Man 3 ژانویه 2021 جلوی دوربین می رود؛ طبق گفته مایکل داگلاس

فیلم سینمایی Ant-Man 3 قرار است اوایل سال ۲۰۲۱ (یعنی زمستان سال آینده) جلوی دوربین برود، طبق ادعای مایکل داگلاس که یکی از ستاره های این فیلم است. بتازگی تایید شده که مارول قصد دارد Ant-Man 3 را بسازد و پیتون رید نیز قرار است برای کارگردانی آن بازگردد. زمانی که مارول برنامه های خودش برای فاز چهارم MCU را طی همایش کامیک-کان سن دیگو (SDCC 2019) فاش کرد، به فیلم بعدی فرانچایز Ant-Man هیچ اشاره ای نشد، و به همین دلیل طرفداران به شک افتادند که آیا مارول قصد دارد سومین فیلم انفرادی اسکات لنگ را بسازد یا نه.

حالا خوشبختانه تایید شده که مارول مشغول کار بر روی Ant-Man 3 است و قرار است واقعا ساخته شود؛ یکی از علت هایی که باعث شد شک کنیم این بود که فیلم های این سری هیچکدام خیلی پرفروش نبوده اند، Ant-Man and the Wasp (مرد مورچه‌ای و زنبورک) که سال گذشته اکران شد نیز خیلی کمتر از دو فیلم دیگر مارول در سال ۲۰۱۸ فروخت. البته فروش این فیلم ۶۲۲٫۶ میلیون دلار بود، که در مقابل فروش ۵۱۹٫۳ میلیون دلاری قسمت اول یک پیشرفت حساب می شد. ولی ظاهرا این فیلم ها با وجود فروش متوسط به اندازه کافی سودآور هستند و مارول نیز با توجه به پرطرفدار بودن مرد مورچه‌ای قصد دارد به توسعه فرانچایز این شخصیت ادامه دهد.

همچنین بخوانید | فیلم Black Panther 2: رایان کوگلر تازه کار بر روی داستان را آغاز کرده!

فیلم های Ant-Man هیچوقت پرفروش نبوده اند، اما همین فیلم ها بودند که شرایط را برای وقایع Avengers: Endgame آماده کردند. در فیلم های انفرادی مرد مورچه‌ای قلمرو کوانتومی معرفی شد و در نهایت هم این اسکات لنگ بود که با ایده سفر در زمان سراغ استیو راجرز و دوستانش رفت؛ پس بعید نیست که فیلم بعدی هم اهمیت زیادی برای آینده دنیای سینمایی مارول داشته باشد. البته در حال حاضر ما بیشتر دوست داریم در مورد زمان تولید و اکران Ant-Man 3 اطلاعات کسب کنیم، چون هنوز خیلی زود است که بخواهیم منتظر فاش شدن جزئیات داستانی باشیم.

فیلم Ant-man 3

اما در مورد زمان شروع فاز تولید: آقای مایکل داگلاس (بازیگر نقش هنک پیم در فیلم های مرد مورچه‌ای) بتازگی طی یک مصاحبه فاش کرده که قصد دارند در ژانویه ۲۰۲۱ فاز تولید قسمت سوم Ant-Man را استارت بزنند. شروع تولید در اولین ماه از سال ۲۰۲۱ می تواند تایید کند که فیلم قرار است در سال ۲۰۲۲ راهی گیشه شود، چون مارول فیلم های خودش را یک سال قبل از اکران آنها جلوی دوربین می برد. از آنجا که مارول برنامه های خودش تا ۲۰۲۱ را فاش کرده، Ant-Man 3 می تواند یکی از فیلم های ۲۰۲۲ باشد، در کنار Black Panther 2 (پلنگ سیاه).

همچنین بخوانید | تاریخ شروع ﻓﯿﻠﻢبرداری سریال مارولی Ms. Marvel فاش شد؛

با این حساب، مایکل داگلاس برای بازی در نقش هنک پیم بازمیگردد و در کنار بازگشت او به احتمال زیاد شاهد بازگشت میشل فایفر برای بازی در نقش جنت ون دین باز خواهیم بود. ما در حال حاضر هیچ اطلاعاتی از داستان Ant-Man 3 نداریم، ولی احتمالا مارول با این فیلم کاوش عمیق تری در قلمرو کوانتومی و رمز و رازهای آن خواهد داشت. می توانیم انتظار بازگشت آنا استار ملقب به روح (با بازی (Hannah John-Kamen) و بیل فاستر (Laurence Fishburne) را هم داشته باشیم، و احتمالا کِسی لنگ (Emma Fuhrmann) دختر اسکات نقش پررنگ تری در این فیلم خواهد داشت.


ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید: تلگرام (@mg_Newsir)، و اینستاگرام

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.