فیلم Ant-Man And The Wasp در ﭘﯿﺶنمایش پنجشنبه چند دلار فروخته است؟

مجموع فروش تمام فیلم های اکران شده در آمریکا تا به امروز مجموعا ۶٫۳۵ میلیارد دلار بوده است، حال مارول با دو فیلم Black Panther (پلنگ سیاه) و Avengers: Infinity War (جنگ ابدیت) با افتخار منشا ۲۲% از این مبلغ بوده، اما این استودیو قصد دارد با بیستمین فیلم از دنیای سینمایی مارول، یعنی Ant-Man and the Wasp (ﻣﺮﺩ ﻣﻮﺭﭼﻪﺍﯼ ﻭ ﺯﻧﺒﻮﺭﮎ) سهم بیشتری از فروش بلیط های سال ۲۰۲۸ داشته باشد. ﭘﯿﺶ ﺑﯿﻨﯽهای اولیه ادعا می کردند که فیلم جدید پیتون رید کار خودش را در ایالات متحده با یک ﭘﯿﺶنمایش ۱۱ میلیون دلاری آغاز می کند، برخی هم اعتقاد داشتند Ant-Man 2 در شب ﭘﯿﺶنمایش بیشتر از ۱۳ میلیون دلار خواهد فروخت؛

اول از همه باید اشاره کنیم که Ant-Man and the Wasp در پنجشنبه شب خودش عملکرد بهتری نسبت به قسمت قبلی که سال ۲۰۱۵ اکران شد نشان می دهد؛ Ant-Man در شب ﭘﯿﺶنمایش ۶٫۴ میلیون دلار فروخت، طی روز جمعه ۲۲٫۶ میلیون و در نهایت یک افتتاحیه ۵۷٫۲ میلیون دلاری را رقم زد. طبق ﭘﯿﺶ ﺑﯿﻨﯽها Ant-Man and the Wasp می تواند طی سه روز نخست اکران خودش در ایالات متحده بیشتر از ۸۵ میلیون دلار بفروشد، و حالا طبق یک پیش بینی در رابطه با فروش فیلم طی شب ﭘﯿﺶنمایش می توانیم بگوییم که گزارش های قبلی چندان هم غیرمنطقی نبوده انـد.

حال، انتظار می رود که Should Ant-Man and the Wasp طی اولیـن شب نمایش خودش در ایالات متحده ۱۱ میلیون دلار بفروشد، یعنی عملکردی حدودا ضعیف تر از Guardians of the Galaxy (نگهبانان کهکشان) که طی شب ﭘﯿﺶنمایش ۱۱٫۲ میلیون دلار فروخت و در اولین جمعه اکران ۳۷٫۸ میلیون دلار، نهایتا هم یک افتتاحیه آمریکایی ۹۴٫۳ میلیون دلاری را رقم زد. باید اشاره کنیم که سال گذشته Spider-Man: Homecoming (مرد عنکبوتی: بازگشت به خانه) طی ﭘﯿﺶنمایش و اولین روز اکرانش به ترتیب ۱۵٫۴ و ۵۰٫۷ میلیون دلار فروخته بود، در افتتاحیه هم ۱۱۷ میلیون دلار فروخت؛ طبق بررسی ها، Ant-Man 2 در گیشه عملکردی بین Doctor Strange و Homecoming از خودش نشان خواهد داد.

همچنین بخوانید: نیکولاس کیج بعنوان اسپایدرمن نوآر به Spider-Man: Into the Spider-Verse پیوست

Ant-man 2

اکران فیلم Ant-Man and the Wasp از امروز بطور رسمی در ۴۲۰۰ سالن سینما (USA) آغاز شد، ما منتظریم تا ارقام رسمی فروش این فیلم علمی-تخیلی طی شب ﭘﯿﺶنمایش اعلام شود. باید اشاره کنیم که اکران این فیلم طی روز چهارشنبه در کشورهای مختلفی از جمله کره جنوبی، تایوان، اندونزی، مالزی، فیلیپین، تایلند، اسپانیا، سنگاپور، سودان، نروژ و دانمارک آغـاز شده است؛ روز گذشته هم پا به مکزیک، روسیه، برزیل، آرژانتین و ﮐﻠﻤﺒﯿﺎ گذاشته؛ امروز هم وارد ویتنام، ﻭﻧﺰﻭﺋﻼ و اکوادور می شود. نمایش در فرانسه، آلمان، انگلیس، ایتالیا و ژاپن هم در هفته های آینده آغاز خواهد شد.

طبق پیش بینی باکس آفیس، Ant-Man and the Wasp طی سه روز نخست نمایش در آمریکا ۸۸ میلیون دلار خواهد فروخت.


ما را در تلگرام دنبال کنید: @mg_Newsir

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.