فیلم Ant-Man And The Wasp در ﭘﯿﺶنمایش 11.5 میلیون دلار فروخت!

اولین ارقام منتشر شده از فروش Ant-Man and the Wasp نشان می دهد که قرار است عملکرد بهتری نسبت به Guardians of the Galaxy داشته باشد؛ آمـار فروش در ﭘﯿﺶنمایش پنجشنبه این فیلم از Guardians بیشتر بوده است؛ بیستمین فیلم از فرانچایز مشهور دنیای سینمایی مارول بطور رسمی پا به گیشه گذاشته، در حالی که بیشتر مردم جهان این روزها مشغول World Cup 2018 هستند، طرفداران مارول برای تماشای Ant-Man and the Wasp به گیشه ها می روند. ۲۰۱۸ کلا سال خوبی برای مارول استودیوز بوده است، این استودیو دو فیلم سطح بالای Black Panther و Avengers: Infinity War را اکران کرد که هر دو با افتتاحیه های ۲۰۰ و چند میلیون دلاری کار خودشان را آغاز کردند!!

قسمت نخست Ant-Man در افتتاحیه آمریکایی خودش ۵۷ میلیون دلار فروخت، اما پیش بینی شده که دومین فیلم قرار است عملکرد بهتری از خودش نشان دهد. طبق پیش بینی اخیر، Ant-Man and the Wasp در افتتاحیه آمریکایی خودش بین ۷۰ تا ۸۰ میلیون دلار خواهد فروخت؛ در حالی که این یک پرش بزرگ نسبت به قسمت نخست محسوب می شود، هنوز نسبت به دیگر فیلم های فاز سوم MCU ضعیف محسوب می شود، بجز فیلم هایی مثل Doctor Strange (دکتر استرنج). با این وجود، دو قهرمان کوچک مارول توانسته اند همین ابتدای راه مسافران فضایی این کمپانی را کنار بزنند!!

طبق گزارش تازه باکس آفیس موجو، فیلم سینمایی علمی-تخیلی Ant-Man and the Wasp طی ﭘﯿﺶنمایش پنجشنبه شب (یعنی غروب ۱۴ تیر) ۱۱٫۵ میلیون دلار فروخته است. قسمت نخست Ant-man که سال ۲۰۱۵ پا به گیشه گـذاشت در شب ﭘﯿﺶنمایش خودش ۶٫۴ میلیون دلار فروخته بود. اگر بخواهیم آن را با دیگر عناوین دنیای سینمایی مارول مقایسه کنیم Doctor Strange نزدیک ترین مورد است؛ فیلم انفرادی دکتر استرنج در سال ۲۰۱۶ کار خودش را با ۹٫۴ میلیون دلار آغاز کرد، مورد بعدی هم قسمت نخست Guardians of the Galaxy است که طی ﭘﯿﺶنمایش ۱۱٫۲ میلیون دلار فروخته بود.

همچنین بخوانید: زک اسنایدر مشغول تدوین یک نسخه متفاوت از Justice League است!!

فیلم Ant-Man And The Wasp

باید اشاره کنیم که فیلم جدید ﭘﻞ ﺭﺍﺩ و ﺍﻭﺍﻧﺠﻠﯿﻦ ﻟﯿﻠﯽ فراتر از انتظارات عمل کرده است و این نشانه خوبی محسوب می شود. البته با توجه گذشت ۳ سال از اکران قسمت نخست و ارتباطی که این فیلم با Avengers دارد، و همچنین حضور آنت-من در جنگ داخلی، رسیدن به چنین فروشی چندان غیرمنتظره نبوده است. اما انتظار نداشتیم بتواند از Guardians آقای جیمز گان هم عملکرد بهتری از خودش نشان دهد. این فیلم طی اولین سه روز نخست اکران خودش ۹۴٫۳ میلیون دلار فروخته بود که اگر اوضاع خوب پیش برود این رقم برای Ant-Man and The Wasp تبدیل به خاطره می شود.
 

اگر Ant-Man and the Wasp در گیشه تنها و بدون رقیب بود قطعا می توانست خیلی بهتر بفروشد. اکنون Jurassic World 2 و Incredibles 2 دو عنوان پرمدعای حاضر در گیشه هستند که Ant-Man باید با آنها رقابت کند، ولی با این وجود دارد انتظار داریم خودش را در میان عناوین پرفروش سال قرار دهد. با انتظار گزارش های بعدی می توانیم خیلی راحت تر در مورد سرنوشت تجاری این فیلم حدس بزنیم.

همچنین بخوانید: تولید فصل چهارم Legends of Tomorrow آغاز شد


ما را در تلگرام دنبال کنید: @mg_Newsir

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.