فیلم Ant-Man and the Wasp در افتتاحیه از قسمت اول بیشتر خواهد فروخت!

پیش بینی شده که فیلم سینمایی Ant-Man and the Wasp (ﻣﺮﺩ ﻣﻮﺭﭼﻪﺍﯼ ﻭ ﺯﻧﺒﻮﺭﮎ)، آخرین فیلم ۲۰۱۸ دنیای سینمایی مارول با ورودش به گیشه، طی سه روز نخست اکران در ایالات متحده، از ششم تا هشتم جولای، ۷۵ میلیون دلار خواهد فروخت؛ البته این پیش بینی حاصل بررسی های اولیه است و ممکن است جلوتر ﭘﯿﺶﺑﯿﻨﯽهای بعدی نوید رقم متفاوتی را دهند. باید اشاره کنیم قسمت نخست Ant-Man که در تابستان ۲۰۱۵ روی پرده رفت، در افتتاحیه آمریکایی خودش ۵۷ میلیون دلار فروخته بود.
 

اگر همانطور که انتظار داریم طبق ﭘﯿﺶﺑﯿﻨﯽها عمل کند، Ant-Man and the Wasp در آمریکا شروع قدرتمندتری را نسبت به فیلم قبلی تجربه می کند و در نهایت با فروش بالاتری گیشه را ترک خواهد کرد. Ant-Man در پایان اکران، به مجموع فروش بین المللی ۵۱۹٫۳ میلیون دلاری رسیده بود؛ شامل ۱۸۰٫۲ میلیون دلار فروش در خاک وطنش و ۳۳۹٫۱ میلیون دلار فروش خارج از خاک. طبق اعلام باکس آفیس، مارول ۱۳۰ میلیون دلار برای تولید Ant-Man هزینه کرده بود.

پیتون رید (The Break Up) برای کارگردانی فیلم جدید بازگشته است، ﺍﻭﺍﻧﺠﻠﯿﻦ ﻟﯿﻠﯽ و پل راد نیز دو بازیگر اصلی قسمت دوم Ant-Man هستند؛ راد باری دیگر در نقش اسکات لنگ معروف به ﻣﺮﺩ ﻣﻮﺭﭼﻪﺍﯼ ظاهر شده و لیلی نیز شخصیت هوپ ون دین را برای بار دوم به تصویر کشیده است، فقط با این تفاوت که این بار لباس زنبورک را پوشیده (که اگر به یاد داشته باشید در پایان فیلم نخست به آن اشاره شد، و متوجه شدیم که در گذشته به مادرش تعلق داشته است). Ant-Man and the Wasp یک قهرمان مونث دیگر را به دنیای سینمایی مارول اضافه می کند، پیش از اینکه کاپیتان مارول (با نقش آفرینی بری لارسون) از راه برسد — Captain Marvel اولین فیلم ۲۰۱۹ کمپانی مارول استودیوز است.

همچنین بخوانید: کتاب جدید استیون کینگ، The Outsider تبدیل به سریال می شود

Ant-man 2

باید اشاره کنیم که Ant-Man and the Wasp بیستمین فیلم از دنیای سینمایی مارول است و دو ماه بعد از فیلم حماسی مارول و دیزنی Avengers: Infinity War (جنگ ابدیت) پا به گیشه می گذارد — فیلمی که از ابتدای ورودش به گیشه شروع کرد به شکستن رکوردها؛ تبدیل شد به ﭘﺮﻓﺮﻭﺵﺗﺮﯾﻦ فیلم ابرقهرمانی تاریخ، همچنین چهارمین فیلم در تاریخ سینمای جهان که به فروش ۲ میلیارد دلاری رسیده است، بعلاوه ﭘﺮﻓﺮﻭﺵﺗﺮﯾﻦ فیلم مارول استودیوز.

وقایع این فیلم بعد از Captain America: Civil War (کاپیتان آمریکا: جنگ داخلی) و قبل از Infinity War اتفاق می افتد، ﻣﺮﺩ ﻣﻮﺭﭼﻪﺍﯼ ﻭ ﺯﻧﺒﻮﺭﮎ در فیلم جدید ماموریتی از سوی پدر دین، هنک پیم (با نقش آفرینی Michael Douglas) که قبلا با سازمان شیلد همکاری می کرده دریافت می کنند، آنها در تلاش برای بازگشت به قلمرو کوانتومی با هدف یافتن مادر هوپ هستند، که سالهاست در این بُعد اسیر شده. ﺣﻨﺎ ﺟﺎﻥ ﮐﺎﻣﻦ (بازیکن شماره یک آماده) نیز در نقش شخصیت شرور فیلم، روح (Ghost) ظاهر شده است.

جهت اطلاعات بیشتر باید بدانید فیلم اکشن و ترسناک The First Purge از کمپانی Universal و Blumhouse دو روز قبل از Ant-Man 2 پا به گیشه می گذارد، که پیش بینی شده طی افتتاحیه در آمریکای شمالی ۲۵ میلیون دلار خواهد فروخت.

همچنین بخوانید: عنوان رسمی قسمت دوم Wonder Woman تایید شد؛ استیو ترور باز میگردد

اکران فیلم سینمایی Ant-Man 2 نیز قرار است از تاریخ ششم جولای (مصادف با جمعه ۱۵ تیر ماه) آغاز شود. منتظر انتشار اطلاعات بیشتر باشید…

منبع: هالیوود ریپورتر

ما را در تلگرام دنبال کنید: @mg_Newsir

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.